reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Grecji?

Witaj Myszta w wątku greckim,
tutaj trochę cichutko ostatnio ale może coś się poprawi?:tak:

My już 13 lat w Grecji i też nie mamy zamiaru do Polski jechać, przynajmniej na razie tak twierdzimy:-D:-D

pozdrawiam
 
reklama
witaj Morulik! ale czad patrze na twoj profil i nie wierze ty tez jestes z Jaworzna??? ja na Osiedlu Gigant mieszkalam 19lat.A ty skad? co tam porabiacie w Atenach? czy oboje jestescie Polakami? moj maly cos dzis niespokojny byl.rano kuperajdy nie mogl zrobic,ale podalam mu herbatke z kopru wloskiego i poszly nawet 2 kupy he he.teraz spi juz druga godzine,ale cos sie wierci chyba go jeszcze bzucho boli. biedaczek.faktycznie cos malo mam z Grecji,moze taki malo popularny kraj na emigracje...pozdrawiam
 
no popatrz jaki ten świat mały :D a ja z Borów
oboje(i troje hehe) jesteśmy polakami ,
mam Polek w Grecji to jest całkiem sporo,może akurat na forach się nie udzielają,
a u Was na Syros sporo Polaków?
 
Hmm, jest nas moze jakies 20 osob bylo wiecej,ale teraz ciezko z praca wiec powyjezdzali.ja nie mam zadnych Polek mam bo same albo mlode albo juz starsze kobitki.dodaj sobie moze jakas fotke bo chcialabym zobaczyc cie.a Synus to jak ma na imie? jak bedziesz chciala napisac to na gg 9587499 pozdrawiam jaworznianke!
 
reklama
Do góry