reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam mamunie:-)
Ja od samego rana mam dzieci i juz padam ze zmeczenia-jeszcze tylko godzina.Do tego moje dziecie pierwszy raz w zyciu odkad wstal rano nie mial jeszcze wogole drzemki a juz powinien zaliczac druga.Mam nadzieje,ze to tylko jednorazowy przypadek.
Bylam z Tobiaszkiem na kontroli z ta jego dupcia i wszystko pieknie sie goi.On ogolnie czuje sie dobrze,tylko stracil apetyt.Jak na niego to bardzo malutko je-mam nadzieje,ze szybko wrocimy do normalnosci.
Misia-ale drozdzoweczki,mniammm-zapodaj prosze przepis:tak:
Madbebe-ja kupuje parowki cielece,nazywaja sie "cielaczki",ale ile tam cieleciny to nikt nie wie-jak to w parowkach-nie wiadomo co tam jest.
Tichonku-piekne suwaczki:tak:
 
reklama
Hej:-)
Sandrulinska-juz much better!;-):tak:Dzieki!
Dzis mialysmy busy dzien ostatnie zakupy w blancz i jeszcze musimy sie spakowac.:tak:
Pa, widzimy sie jak wroce!:tak:
 
Hejka
Madbebe
- mój szkrab właśnie ma takie wręcz jakby spuchnięte - moja lekarka w PL to zauważyła i zleciła badania; okazało się, że wszystko OK :biggrin2: Tu mimo, że jesteśmy częstymi gośćmi szpitali nikt nic nie zauważył dopiero w Crumlinie o to zapytali ale badań nie zlecili.. Jeśli od małego tak ma to pewnie nic się nie dzieje..ale jak będziesz w PL to bym zrobiła badania bo tu jak wiesz marne szanse ;-)
Misia - bułeczki wyglądają mega apetycznie :biggrin2:
Alex - w takim razie dużo siły na porodzie :tak:
 
Misia drozdzowki wygladaja apetycznie...alez mam ochote , a w ciazy przeciez nie jestem:-p
Renni a Wy znow gdzie wyruszacie ? do Polszy?
mAdbeb ja rozne parowki juz kupowalam i SZym najlepiej lubi MORLINKI...bo sa miekkie a on nie ma za wiele zabkow;-)dopiero 7,5:-D:rofl2:

M zrobil lawke,a ja dokonczylam sadzic kwiatki...trzeba by bylo sie za to prasowanie zabrac ale najpierw musze mlodemu cos naszykowac do jedzonka;-)

Lece bo mlody wchodzi na gore.....na dole jak byl to juz wolal mama,mama:sorry:
 
Asia placze na te cholerne zęby, dostala goraczki, nie wiem czy tak ciezko przechodzi to ząbkowanie czy moze ma jakies zapalenie dziasel. Oprocz goraczki to wszystko jest ok, zjada wszystko, tylko ze spaniem jest proeblem. Wczoraj doktorka ogladala jej uszy wiec jakies zapalenie nie wchodzi w gre. Dzis o 4 zamienilam sie z P, ja poszlam do sypialni naszej a P z nia zostal. Budzi sie co chwile z krzykiem i tak sie wygina ze boje sie ze krzywde sobie zrobi. Zastanawiam sie tez czy to nie reakcja po szczepionce
Misia - bułeczki smakowicie wygladaja:tak::tak::tak:.
Tichonek- ja tam wróżę na dziewczynkę:-D:-D:-D
lubiczanka- jak juz upieczesz to wyslij ;-)
 
ello
Miska wow ale poczusie smakowicie wygladajá
Tichonku Miska ja wam tez wroze dziewczynké ponoc jak sie ma smaka na nabial to dziewuszka bedzie hihi .U mnie to wygladalo troszke inaczej przez pierwsze 4 miesiace wcinalam kwasne a od piatego miesiaca zaczely sie dopiero u mnie mdlosci i wymioty i wtedy tylko nabial jadlam.
Madbebe jesli chodzi o paroweczki to moje dziecko jakies dziwne jest, ja stawalam na rzesach i kupowalam w polskim sklepie a ona ich jesc nie chciala tylko te z lidla jej smakowaly:rofl2:,a cho...ra wie co wogole w nich jest... wiec codziennie ich nie dostawala.
 
Hejoo :-) cały dzień was podczytuje ale co uda mi się nadrobić to muszę odejść od kompa :sorry: dopiero teraz udało się przycupnąć ;-) w ogóle jaka akcja dzisiaj...wchodzę do przedszkola po Wiktorka weszłam do jego klasy i WTF :eek::eek::eek: moje dziecko biega w czerwonej kiecce flamenko :nerd::-D się okazuje że jak dzieci się przebierają to on zawsze tą kieckę wybiera nic innego nie chce :eek::-D a po za tym w końcu zaczyna rozszerzać swój jadłospis dzisiaj zjadł zupę pierwszy raz od roku :tak::-)
Madbebe my jemy głównie Berlinki :tak: inne Witia zje ale sporadycznie :sorry:
Misia mmmmmmm mniam aż ślinka pociekła na klawiaturę :-D
Tichonku ale piękny suwaczek i dzidzia już ogonka nie ma :-D:-D:-D
 
reklama
Kasiuleczka ja raz kupilam w Lidlu te parowki i SZym nie chcial ich jesc bo zaraz po zagotowaniu robily sie strasznie twarde....chodzi mi o ta skorke na wierzchu,ale i w srodku tez.
Pauletta ale Wiktor ma pomysly:-D

Mialam ogladac dzis "samo zycie"ale przyszla po mnie sasiadka(Ukrainka) czy nie pojde z nia do Lidla ? no i poszlam,a pozniej winka napilysmy sie razem i tak dzis naprasowalam:rofl2:ale zaraz sie wezme io chodz troszke uprasuje:nerd:bo Szym nie ma spodni wyjsciowych na jutro:zawstydzona/y:
 
Do góry