reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam goscie polecieli wiec wszystko wraca na stary tor w koncu!

Barmanko,Gliwa dziekuje za prezenty w imieniu Lenki
Lubiczanko Witaj :-)super ze wakacje i pobyt w kraju sie udal moze jakies foteczki zapodasz z Turcji ,co :)
Tichonku szkoda uparciuchu ze nie dotarliscie w niedziele

Czekam na kuriera bo nowe tla zamowilam ale juz pierwszy i ostatni raz zamowilam przez ta firme
U mnie wszyscy chorzy procz mnie,J mowi jakby mutacje przechodzi,dziewczyny kaszla Lenuska oczywiscie bardziej plus katar do tego i ropiejace oczka trzy tyg temu antybiotyk skonczyla i masz znowu chyba bez natybiotyku sie nie obejdzie ehhhh

Milego wieczorku zycze
 
reklama
Witam
Lubiczanko witaj, fajnie że mieliscie udane wakacje no pomijając kilka wypadków z owadami:/
Anieczko z tego co wiem nie będzie pokazu. Zdrówka dla małego.
My ostatnio aktywnie , w pracy mam busy jak cholera, gorąco jest i siódme poty wylewam:/A po pracy korzystam z pogody, i rolki na salthill a Oli rower:)))
Miłego wieczoru
 
Aaniu-mówisz,masz;))) DSCF8617.jpgDSCF8619.jpgDSCF8674.jpgDSCF8728.jpgDSCF8951.jpgDSCF8992.jpgsukcesywnie bedę dołączac kolejne;)))
Anineczko-aleś poszczuła tymi pokazami!!!
 
Ale padam normalnie wymiekam dzisiaj:(
Nie no lubiczanko wowwww super fotki i super wygladasz tylko pozazdroscic:)
I cos tam mialam napisac,ale mi sie zapomnialo:(skleroza mnie bierze czy cos:(
 
Matko jaki busy dzionek miałam :baffled: Padam na pyszczek :zawstydzona/y:
Dziś udało nam się bryknąć na plażę :-)

Lubiczanka, nosz normalnie nie mogę się napatrzeć na Ciebie, wyglądasz jak -nastka :tak::happy: A jak rodzinka zareagowała na połowę Ciebie? (mam na myśli zrzucone kg).

Ania, Lenka testowała już prezent?
;-)
 
helloł z wieczora


lubiczanko - nareszcie jestescie- normalnie sie stęskniłam:sorry2: no to przezyc troszke mieliście ale i tak widzę ze było bosko- wyglądasz ślicznie;-)

Tichonek
- i jak? Mati w niedziele nie protestował, ze jedzie w rowerku a nie w wózku? dobrze się prowadzi?



Taka pogoda to mój raj - dlatego tez korzystam:cool2: ile wlezie:-D za to moja Nikola znow z katarem dziś:dry: dejta spokój. A Martyśka z dolem, bo trza się uczyć :sorry2: dobrze ze to nie mautra jeszcze, kasztany i takie tam;-)


Pozdrawiam Was wszystkie kochaneczki.

spokojnego wieczoru
 
reklama
Do góry