reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
Fajnie,że ktoś się odezwał, bo patrząc na daty miałam wątpliwości :)
Co słychać ?:)
No troszkę się mam wątek urwał. Chociaż mam nadzieję ze wrócą jeszcze lata swietnisci:)
I będzie tu gwarno.
Pogoda sprzyja siedzeniu w domu więc może coś się ruszy.
Chociaż nie było ciężkiej zimy to ja już chce wiosne:)
Fatalnie znoszę ciaze więc najlepiej niech już czerwiec bedzie:)
Mam córeczkę która ma już 6 lat prawie i czekamy na maluszka:)
A co u Ciebie???
 
No troszkę się mam wątek urwał. Chociaż mam nadzieję ze wrócą jeszcze lata swietnisci:)
I będzie tu gwarno.
Pogoda sprzyja siedzeniu w domu więc może coś się ruszy.
Chociaż nie było ciężkiej zimy to ja już chce wiosne:)
Fatalnie znoszę ciaze więc najlepiej niech już czerwiec bedzie:)
Mam córeczkę która ma już 6 lat prawie i czekamy na maluszka:)
A co u Ciebie???

My siedzimy cały czas w domu, bo mały ma tendencję do łapania wszelkich wirusów,a zbliża mu się szczepienie. Zresztą nie ma tu w okolicy dzieci w podobnym wieku.
Też ciężko znosiłam ciąże,więc wiem co to znaczy :)
Latem będzie dużo możliwości spędzania czasu z dzieckiem,a teraz już mu się trochę nudzi, psuje co się tylko da.
Twoja córeczka jest już duża,sama się sobą zajmie,więc będziesz miała czas dla maleństwa. Też dopiero za parę lat będę myśleć o rodzeństwie, lepiej tak jest ,bo można się nacieszyć pierwszym,a z dwójką malutkich dzieci to cięzko.
 
My siedzimy cały czas w domu, bo mały ma tendencję do łapania wszelkich wirusów,a zbliża mu się szczepienie. Zresztą nie ma tu w okolicy dzieci w podobnym wieku.
Też ciężko znosiłam ciąże,więc wiem co to znaczy :)
Latem będzie dużo możliwości spędzania czasu z dzieckiem,a teraz już mu się trochę nudzi, psuje co się tylko da.
Twoja córeczka jest już duża,sama się sobą zajmie,więc będziesz miała czas dla maleństwa. Też dopiero za parę lat będę myśleć o rodzeństwie, lepiej tak jest ,bo można się nacieszyć pierwszym,a z dwójką malutkich dzieci to cięzko.
No mnie to pierwsza ciąża dała w kośc wiec i dlatego tyle zwlekaliśmy...
Młoda chodzi do przedszkola wiec tam ma się z kim bawić ale niestety faktycznie pogoda okropna ciągle zmiana z zimy na wczesną wiosnę sprawia ze wszystko się łapie.
No i też się już wiosny lata nie moge doczekać ciepło i dzień dłużyszy zawsze jakoś inaczej wpływa na człowieka:)
 
No mnie to pierwsza ciąża dała w kośc wiec i dlatego tyle zwlekaliśmy...
Młoda chodzi do przedszkola wiec tam ma się z kim bawić ale niestety faktycznie pogoda okropna ciągle zmiana z zimy na wczesną wiosnę sprawia ze wszystko się łapie.
No i też się już wiosny lata nie moge doczekać ciepło i dzień dłużyszy zawsze jakoś inaczej wpływa na człowieka:)

Jeśli ktoś jeszcze reaguje na zmianę pogody to tym bardziej jest ciężko.
A teraz będzie chłopiec, czy dziewczynka ?:)
 
reklama
Do góry