reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

no prosze Bartus widze idzie jak burza :D gratulujemy rowniez ;) a samochod bomba :D!!!fura jak sie patrzy :)!!!

to ja tez sie pochwale :D !!

moj maz oswiadczyl mi dzisiaj rano ze bierzemy slub koscielny za rok w rocznice naszego cywilnego trzecia jak tylko sie wszystko uda a powinno :) !!! Lista gosci juz zrobiona nawet sukienka wymarzona wypatrzona jest :)oj mowie Wam jak sie ciesze ;) !!!
 
reklama
----$$$$$$- $$$$$$--
___$$$$§§$$$$$$$$$$$$$§§$$$$
_$$$$§§§__$$$$$_$$$$$_§§§$$$$
$$$$§§§_____$$$$$$$____§§§$$$$
$$$$§§§_______$$$______§§§$$$$
$$$$§§§_wszystkiego naj _§§§$$$$
_$$$$§§§__dla Bartusia___§§§$$$$
__$$$$§§§____________§§§$$$$
___$$$$§§§_________§§§$$$$
_____$$$$§§§______§§§$$$$
_______$$$$§§§__§§§$$$$
_________$$$$§§§$$$$
____________$$$$$
_____________$§
____________$§
___________$§
__________$§
_________$§
________$§
_______$§___$$$$$______$$$$$$
______$§___$SSSSS$$$$$SSSSSS$
_____$§____$$$$$SSSSSSSS$$S$
_____$§___$$SSSSSSSSSSSSSSS$$
____$§____$SSSSSSSSSSSSSSSSS$
____$§____$SSSSSSSSSSSSSSSSSS$
____$§____$SSS*¶?¶**¶?¶SSSS$
_____$§___$SS************SSSS$
_____$$§$$__$*****¶¶¶******SS$
____$SS§SSS$_*$************S$
____$SS§SSSS$$$$*********S$
____$SS§$SSSSSSS$SSSSSS$*
_____$S§SSSSSSSSSSSSSSSS$$
_____$§_$$SSSSSSSSSSSSSSS$$
_____$§___$$SSSSSSSSSSSSSS$$
___________$$$SSSSSSSSSSSSS$$
_$$$$$_____$SSSSSSSSSSSSSSS$$
$SSSSS$SSS$$SSSSSSSSSSSSSSS$$
$SSSSSS$SS$SSSSSSSSS$SSSS$$$$
$SSSSSS$SS$SSSSSSSSSS$$SSSSS$$
$SSSSSS$SSS$SSSSSS$$SS$SSSSS$$
$SSSSSS$SSSS$SSSS$SSS$$$SSS$$
_$SSSS$$$$SSS$SS$SSSSS$$$$$$
__$$$$_________$$SSSSSSS$
_______________$S$SSSSSS$
________________$SSSSSSS$
_________________$$SSSS$







U nas ciężki kolejny dzień. Maksymilian jakiś taki płaczliwy od kilku dni. Do tego wyskoczył mu jakaś wysypka na brzuszku i nóżkach. Zobaczymy co będzie się z nią działo dalej, najwyżej będzie wycieczka do doktora.
Była u nas dziś HV inna niż ostatnio i powiedział, że możemy spokojnie wprowadzać jedzenie małemu od 17 tygodnia. Ten nasz synek już ma 6900kg i 68 cm wzrostu.
Ubranko do chrztu już do nas dotarło mam nadzieje, że Maksymilian przystopuje trochę ze wzrostem i w październiku będzie na niego jeszcze dobre.
Iwonko autko super. Mój mąż stwierdził szkoda,że za naszych czasów takich nie było. Pewnie sam by takim pośmigał.
Mariolka no to gratulacje pamiętam jak my rok temu wszystko załatwialiśmy ale było wycieczek do Polski z tej okazji. W dużej mierze pomogli nam rodzice, bo ciężko taką uroczystość załatwiać na odległość.
 
Suknia super, aż mi się nasz ślub wspomniał ach cóż to był za dzień. A tu już prawie roczek minął od kiedy mamy GPS-y na palcach.
 
reklama
Maksymilian, bardzo dobrze, ze synek rośnie tak ma być. Mój Bartek dopiero przystopował w 11 miesiącu a tak to szedł jak burza, ale jak pisałam duży był od początku więc musiał być coraz większy;-)
Tak mi się przypomniało, że jak Bartek zaczął dostawać "nowe" rzeczy do jedzenia to mu od razu na buźce wysypka się zrobiła, było podejrzenie o skazę białkową, potem kazali odstawić jajka i ryby. Nie wiadomo co to było, ale samo zeszło a jajka i tak jadł łącznie z rybami:-D

Pamiętam jak daliśmy Bartkowi pierwsze jabłuszko:-D:-D cała rodzina była w pokoju i patrzyła:-D:-D, ach, niezapomniane są takie chwile:-D
 
Do góry