reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

witam sie,
a ja dzis spedzilam nocke u kumpeli przy winku bez faceta i bez dziecia, bylo milo ale zostal-kac:p

i my tez mamy zamiar isc do go kids go , mielsimy isc dzis ale mamy lenia:p
my mamy maly problem-olek jakies krostki ma na plecach nogach pupie. i kurcze nie mam pojecia co to jest, do lekarza jutro dopiero pojdziemy, a poza krostkami zadnych innych objawow:/ nie mam pojecia czy to moze byc alergia...?
 
reklama
KASIUH wedlug mnie moze to byc egzema bardzo populrna wsrod dzieci w angli. Sadze , ze to samo powie Ci lekarz. Diana ma egzeme na policzkach i na rekach. nie sa to bardzo widoczne krostki, ale jak ma je podraznione robia sie w okolicach czerwone plamki. My smarujemy ja oilatum i wszystko sie lagodzi. ograniczamy tez roznego rodzaju kosmetyki.

AGA no to udalo Ci sie z ta tablica :-) synus bedzie na pewno dumny z siebie ze jego prace beda wyroznione w specjalnym miejscu :-)
 
A mój Bartus ma zapalenie oskrzeli:-:)-:)-( i zamiast odwiedzać rodzinkę to cały tydzień mamy brać antybiotyk i siedzieć w domu. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio siedzieliśmy tak długo w domu, Bartek codziennie gdzieś wychodził, ciekawe jak da teraz radę w zamknięciu:crazy:.
Podrzućcie jakieś pomysły na zabawy z rozbrykanym maluchem:-D.
Ostatnio zainteresował się kredkami, ale pewnie jeszcze w rączce nie trzyma:-D tylko łapie z góry i próbuje coś "mazać".
Na szczęście na brak zabawek nie narzekamy (dziadkowie stanęli na wysokości zadania:-D), ale Same wiecie, że nawet i zabawki nie pomogą jak dziecko nauczone "spacerowania".

Świetnie, że już tyle opinii o Go Kids Go, jedzenia już wiem, żeby nie brać;-), a można mieć własne (tzn. dla dziecka) picie i np. paluszki?

Pozdrawiam:-)
 
reklama
witam sie.

pani Iwonko- duzo zdrowia dla Bartka!

dziewczyny, bylam u lekarza (sama), i dalam rade:) dostalismy masc steroidowa, mam sie nie martwic i kontrola w pitek. oby pomoglo:) a lekarz sympatyczny.
dzis wybieram sie na spacer na narborough:)
 
Do góry