reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

no coz moze jeszcze ktos chetny ja i tak bede chodzic roznie rano jak zaprowadze corke do szkoly albo po pracy czyli po poludniu pozdrawiam mamy milej niedzieli zycze
 
reklama
karnet 28.95 w tym silownia ,saun,aerobik rozne rodzaje .ja zapisujac sie zaplacilam 39.95 za bodyfirst czyli spotaknie z trenerka ktora wazy mierzy ustali z toba co chcesz osiagnac poprze cwiczenia i dopasuje ci jakie masz wykonywac i prze kolejne 20 dni chodzisz wykonujesz te cwiczenia zbierasz pieczatki na takiej specjalnej karcie i jak juz ja wykorzystasz to oni gwarantuja zwrot tych 39.95 czyli na pierwsej wizycie 39.95 za bodyfirst plus 28.95 za silownie kontrakt na 12 miesiecy mam nadzieje ze jest to zrozumiale ja jutro dopiero zaczyna pozdrawiam
 
reklama
Wesolych Swiat i mokrego dyngusa wam zycze dziewczyny Pani Iwonko na silowni pierwszy tydzien chodzialam i cwiczylam codziennie po godzince i wsumie bylo ok nic mnie nie bolalo ale wczoraj czyli czwartek zaczelam body first z trenerka to spedzialm z nia 35 minut:szok: i jeszcze teraz jak pisze to bola mnie wszystkie miesnie ale o to chodzi :-) wiec jestem zadowolona moze miss polonia nie bede ale zawsze cos tam ubedzie .Piekna pogoda zamiast wiosny mamy juz lato :-D zycze wam milych swiat w gronie rodzinny
 
Do góry