reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dzięki za informacje, dobrze wiedzieć o takich miejscach, ja chodzę w środy i piatki, ale to są sure start centre, jeden to West End koło Hinckley a drugi na Pindar Road. A w tym klubie gdzie chodzisz placi się coś? I kto to organizuje, tzn. czy to jest podciągnięte pod Council czy jakas prywatna inicjatywa?
 
reklama
aha wiec tak narazie sie za to nie placi po trzech mies., 1 funta, bo oni za to beda placic za sale. nie wiem czy to z councilu czy prywatnie .a tam gdzie Ty chodzisz to tyllko dla polek czy nie? i wjakich godzInach? i czy mozna by sie kiedys przylaczyc??
 
Tam gdzie my chodzimy to są Sure Start Centre i to podchodzi pod dofinansowanie rządowe, nic sie nie płaci.
W środę na Pindar Road od 9.30 do 11, w piatek w West End takie same godziny, o ile mieszkasz tam gdzie ostatnio pisałaś to na West End masz bardzo blisko, to jest naprzeciwko Polish Tastes na Hinckley. To jest dla wszystkich, Polek też jest parę:)
 
Ostatnia edycja:
Jutro jak nie bedzie padało to wybieramy sie na Pindar Road
New Parks Children's Centre (Pindar Road)
Pindar Road, Leicester, Leicestershire, LE3 9RN


od 9.30 do 11

a w piątek jest west end

West End Children's Centre (Catesby Road)
5 Catesby Road, Leicester, Leicestershire, LE3 5PB

to jest koło przedszkola, naprawdę fajna sprawa dla dzieci i rodziców:)
 
aha a mozemy sie gdzies umowic ??bo bym sie z checia przeszla ale nie sama:p

EDIT-odwoluje za daleko na tak rano:(mozemy sie umowic na west end
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny jestem tu nowa bo dopiero natrafiłam na ta stronę, jestem mamą 9 miesięcznego Alanka i fajnie się czyta wasze rozmowy, ponieważ mieszkam w Lester od niedawna i nie za bardzo znam wszystkie miejsca ;) Pozdrawiam i mam nadzieję że będę do Was często zaglądała i radziła się w różnych sprawach ;d
 
reklama
asiulka-witamy, mam nadzieje ze bedziesz sie udzielac:)))

pani iwonko- przepraszam ze sie nie odzywalam ale w pt szlam do nowej pracy pirwszy dzien, zupelnie mi wylecialo z glowy ze sie umawialam, niestety w najblizszych dniach raczej nie bede miala czasu zeby isc, bo moj weekend to wtorek sroda:/
 
Do góry