reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

My taki wypiekacz tutaj w Polsce mamy, na początku non stop robiliśmy chleb i ciasto:-D:-D:-D a potem już nawet nie pamiętam dlaczego poszło urządzenie na górna półkę i tam mieszka nieużywane:-D:-D:-D . Adam nawet chciał brać do Anglii, ale było do wyboru "gąsienica gawędziarka":-D albo to do chleba i Bartek postanowił że jednak zabawki weźmie:-D:-D:-D
Aczkolwiek jestem bardzo ciekawa jak Ci będą wychodzić wypieki:tak:

Trochę jestem zawiedziona tą zdrapką:baffled: a juz tak się ucieszyłam, że i ja coś kiedyś wygram;-)
 
reklama
Iwonka
a mnie się wydaje ,że w Anglii zatęskinsz jeszcze za "domowym chlebkiem",ja właśnie z tego powodu kupiłam to urządzenie :tak:
Niby uwielbiam mulitgrain z Aldi ale co swój chrupki pachnący chlebek to swój.
Jeszcze nigdy w Anglii nie zaznałam tak pysznego,który pamiętam z PL.
A teraz będę miała okazję piec taki własny.
Zabieraj sprzęt ze sobą ;-)
 
Hej mamuski!!my już spakowane i jutro z rana wylot cały pusty podreczny jeden mamy fajnie bo z pl sobie coś weźmiemy;)malutkiej dwa następne żeby wyszły kurde już 14 ma ale będzie gryzla;)ciekawe jaka pogoda nam dopisze.buzki
 
Hej.To życze Ci Iwonko spokojnego lotu...Mariolka pewnie już na miejscu:-)Ja ostatnio mało tu zaglądam,za dużo sie dzieje w moim życiu.Nasz Tatuś teraz jest od około 15 z nami i same wiecie jak to jest.Chcialam sie pochwalić że Maksio ma już nocniczek(taki z muzyczką).Oswaja sie z nim teraz:-DMoja dieta idzie sprawnie,ćwicze,masuje sie i tak w kółko codziennie.Mamuski miłego dnia....spadam
 
Witam się i zarazem żegnam.
Znikam na jakiś czas.
Brak będzie czasu na forum.
Zatem Mariolka udanego urlopu a Tobie Iwonka szerokiego ,szczęśliwego lotu i szybkiej aklimatyzacji.
Trzymajcie się cieplutko.
 
Pozdrawiam Was już z Glenfield Road:-)

Podróż była świetna, Bartek nawet ani razu nie zapłakał:-), mam nadzieję że tak będzie za każdym razem;-)

Dzisiaj pogoda pozwoliła na spacery a że tata miał wolne to chodził z synem:-) a ja muszę się zająć układaniem rzeczy. Nawet nie wiem kiedy człowiek obrasta w rzeczy a za każdym razem obiecuję sobie że będzie tylko minimum:-)

Maksymilian udanego pobytu w Polsce i do zobaczenia po twoim powrocie.
Taki to los emigranta;-) cały czas w podróży:-D
 
reklama
Iwonko My spacerujemy tak ok 14 ale jeszcze dokładnie dam Ci znać. A na 100% to był Twój mąż z Bartusiem. Pozdrawiam.
Rowerek Bartusia suuuper
 
Do góry