reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
czesc Dziewczyny!
jestem tu nowa :) wlasnie odkrylam ta stronke. Super!
Duzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec, mam nadzieje ze i ja sie do czegos przydam :)
pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
Hej! :) Ja tez jestem tu nowa :) Zgadzam sie z Toba Fefelina, że te forum jest wspaniałe i naprawdę można się z niego dużo dowiedzieć. Jestem szczęśliwą mamą Alanka. Już trochę mineło odkąd go urodziłam i ostatnio pomyślałam, że trzeba się za siebie wziaść bo czas szybko minie i zaraz bedzie lato :). Myślałam o diecie ale chyba zupłnie się do tego nie nadaje ;) Więc narazie ograniczyłam jedzenie i myślę o rozpoczęciu masaży modelująco-anty-cellulitowych. Widziałam u koleżanki efekty już po 6 zabiegach i pomyślałam, że chyba spróbuje. A jak Wam idzie? Macie jakieś dobre sposoby, żeby wrócić do wagi sprzed porodu ? :)
 
witaj Lena87 :)
o tych masażach nie słyszałam Hmmm....efekt bez wysiłku? koszące :rofl2:
Ja chodze na zumbe i jest naprawde super - polecam! probowalam chodzic na gym i mi sie nie podobalo i na basen... bleeee... a zumba dodaje energii przez super muzyke i ruch
 
Jest tu dziewczyna w Leicester, która się zajmuje tymi masażami. Moja koleżanka kończy pierwszą serię, która składa się z 10 masaży i ma ogromne rezultaty. Mówiła, że te masaże nie należą do przyjemności, po prostu trochę bolą ale potem się uodparniasz. Tutaj jest jest polska strona Masaze Leicester ja się tak zastanawiam i chyba dzisaj do niej zadzwonię i umówię się na serie tych masaży. Trzeba się w końcu za siebie wziąść bo lato już nie długo ;)
 
Witam wszystkie "mamuśki z leicester" mieszkam tu od niedawna i chętnie nawiązałabym nowe znajomości. Dodam jeszcze, że mam 3,5 letniego synusia i mieszkam w okolicy szpitala na Glenfield
pozdrawiam bardzo serdecznie:-D
 
Ostatnia edycja:
witam nowe mamy:-) u mnie na szczęście po ciąży nic nie zostało, nawet teraz jestem lżejsza niż przed :-) ale mam w planach zapisać sie na siłownie lub zumbe, żeby trochę ruszyć się z domku. muszę tylko się zmobilizować ale zawsze braknie czasu na przejrzenie ofert... myślę ze to będzie postanowienie noworoczne:-D
 
Witam kessi :-) ja zdecydowałam się na te masaże. Widziałam rewelacyjny efekt u mojej koleżanki, myślałam i myślałam i dziś zadzwoniłam i sie umówiłam na jutro :-). hmmn :-D ciekawe czy dam rade :-)
 
reklama
Do góry