reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
A do mnie fryzjer przyjeżdża w sobotę, dziś rano jadę do kosmetyczki. u mnie nie ma problemu z maluszkiem mąż chętnie z nim zostaje a wtedy ja nam czas na małe przyjemnosci:-). jeśli chodzi o kosmetyczkę to chodzę do Justyny na hinckley, fryzjerka ma na imię Emilia (numery tele podam na priv jeśli ktoś chętny).
 
Witam Wszystkich w to miłe piątkowe południe :-) Ja też się wybieram w weekend do fryzjera. Z moim maluszkiem zostanie oczywiście Mój Mężczyzna ( on to po prostu kocha :-) - a jak maluszek idzie spać to oczywiście sobie gra :-D ).
Julit tak ja chodzę na masaże do Luizy. Zdecydowałam się pójść w tym tygodniu i jutro będzie mój trzeci masaż:-).
Ogólnie ból do wytrzymania i parę siniaków ale nie mogę się już doczekać efektów. W dodatku dostałam jeszcze voucher na paznokcie hybrydowe:-). Świetna sprawa. Ja nie mogę mieć długich paznokci ze względu na maluszka i taki manicure hybrydowy to wspaniały sposób na zadbane paznokcie dla mnie:-)
 
czesc dziewczyny widze ze weekend zaczynacie od przyjemnosci :-) . jesli o mnie chodzi to ja polecam manicure hybrydowy. idealnie sie sprawdza jak dla mnie.
 
Hej Elaaaa. No ja sobie zrobiłam i pazurki są niesamowite. Ja w domu non stop sie mocze w wodzie i piore ręcznie więc jak dla mnie cool. I zapisałam się na pedicure w następnym tygodniu. Jeszcze daleko do lata ale trochę przyjemności dla stóp w ciepłej wodzie z bąbelkami i masaż stópek przy świecach to coś extra na poniedziałkowy wieczór
biggrin.gif
.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry