reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Preston

Milao jest w Preston polska Childminder, cena bardzo korzystna :) musze poszukac jej numeru - jak znajde napisze.
 
reklama
Poki co pogoda jest kiepska na spotkania w parku, ale jak sie poprawi to ja bardzo chetnie sie pisze na Avenham w tygodniu, tyle ze po 15.
 
no ja przepraszam ze sie nie odzywalam ale paskudnie bylo i czas spedzalam w mini magee na ashtonach. dzolina czy Ty masz na imie Jola??? ;)
 
Milao, Wszystkie opiekunki cenia sie mniej wiecej tak samo okolo 3-3.5 funta za godzine, moje dziecie chodzi do angielskiej childminder i jestem bardzo zadowolona a przyznam szczerze ze wymagajaca jestem :p ale zalezalo mi na angielskim od samego poczatku.
Jezeli chcesz to moge zapytac kolezanki ktora jest w domu z dzieckiem i szuka pracy moze ona by sie zaopiekowala Twoja mala...za jakas rozsadna cene dla Ciebie.
 
Dzolina, a jestes pewna ze ta Polska Childminder jest zarejestrowana, bo ja szukajac Childminder dla mego dziecka, mialam liste wszystkich zarejestrowanych w Network childminder opiekunek i nie bylo tam Polki, a liste mialam od ich koordynatorki ;/
 
Sieczka, szczerze to nie jestem pewna, czy jest zarejestrowana. Nie sprawdzalam jej. Po prostu przypadkiem trafilam na ta kobiete, jedyne co mowila to to, ze dopiero niedawno zaczela, na imie ma Dorota i mieszka na Ashton. Ale dobrze wiedziec jakie na ogol sa ceny - myslalam, ze £3,5 to malo w porownaniu z innymi Childminder :/
Mam na imie Jola :)
 
reklama
haha :) no ja sie zorientowalam po mezu taksowkarzu :):)

MamaOliego, Nie wszystkie childminder opiekuja sie w weekendy, ale sa i takie ktore bez problemu sie zgodza na weekendy. Jesli chcesz moge Ci dac cala liste i mozesz sobie podzwonic.
 
Do góry