reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

Witajcie

Sewa dziekuje rowniez :tak:
Oczywiscie, ze kawka bedzie i to nie jedna. Poczekajmy tylko az sie Madzia odezwie i wyruszymy na podboj Readingu :-D. W trojeczke bedzie wesolo :tak:.

A mojej malej zaczal sie chyba bunt dwulatka i juz mam dosc. Jeczy, placze, denerwuje sie - nie na moje nerwy. Jeszcze mam cierpliwosc ale czy na dlugo?????
 
reklama
hej
wlasnie znalazlam to forum i postanowilam napisac..
jestem w 32 tyg ciazy, jakies 3 tyg. temu przeprowadzilam sie z Londynu.
Mialam tu dopiero jedno spotkanie z midwife. Mam do Was pytanie dotyczace szpitala. W Londynie moj szpital był ok i ogolnie mial dosc dobra opinie. Jak jest tutaj ? Czy rodzila ktoras w Royal Berkshire Hospital ? Czy jestescie zadowolone? Posze o odpowiedz, bo sie troszke denerwuje.
Dzieki bardzo
 
Witaj Zozo na naszym wateczku, domyslam sie, ze mieszkasz w Reading. Ja z Madzia mieszkamy w Basingstoke - niedaleko Reading. Jako jedyna z dziewczyn (z tego watku) rodzilam w Anglii. Opieka w szpitalach jest raczej podobna. Ja jestem bardzo zadowolona :tak:. Trafilam na bardzo mile polozne a opieka poporodowa tez byla super.

A ja jutro spotykam sie z Madzia i Filipkiem, juz nie moge sie doczekac :-)
Sewa i do Ciebie w koncu dotrzemy :tak:.

Pozdrawiam cieplutko
 
Hejka!

zozo witaj na naszym wateczku :tak: niestety nie pomoge bo ja tu nie rodzilam, zreszta ja w UK jestem dopiero od miesiaca, tak wiec zorientowana wcale :no: w tych tematach nie jestem...

Mangie, Madzia ale Wam zazdroszcze spotkanka :tak: bawcie sie dobrze!
Nooooo i mam nadzieje, ze do mnie tez dotrzecie.

Spokojneju nocki zycze!
 
dzieki za odpowiedzi :) mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z moim porodem, chociaz jak czasem czytam przezycia z porodów w uk, to az sie włos jeży.. mysle ze najwazniejsze jest pozytywne nastawenie a ja takie chce miec :)
mam kolejne pytanie. kedy sa pierwsze szczepienia po ok 2 miesiacach ?
 
Hej Dziewczyny!

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze znalazlam to forum! Szukalam i szukalam mam z Reading!
Troszke o mnie, mam 28 lat i mieszkam w Reading prawie 2 lata. Jestem mama Basi. Basia urodzila sie w RBH wiec jesli macie pytania jakies chetnie odpowiem.
Nie nadrobilam Was, ale zaraz to zrobie, jak mi Baska pozwoli.

Mieszkam w Earley.

Zozo - opieke mialam super! na prawde, Mialam wywolanie miec po dwoch tyg po terminie, ale jak pojechalam do szpitala mialam nagla cesarke, Basia sie dusila i po porodzie nie oddychala, ale wszystko dobrze sie skonczylo. Wszyscy byli przemili, w momencie jak sytuacja byla bardzo niebezpieczna nie zostawiali mnie nawet na chwile samej, maz caly czas byl przy mnie. Nie powinnas byc rozczarowana.
Pozdrawiam! Mam nadzieje ze jeszcze tu piszecie!
 
Ostatnia edycja:
Kumka witaj w naszych szeregach.

Pozdrawiam Was dziewczyny i zycze milego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam :-) czy sa tu moze jakies mamy z Reading? Przeprowadzamy sie tam za kilka tygodni, malo wiem o tym miescie i chetnie bym sie czegos wiecej dowiedziala :tak: i moze nawiazala kontakt z mamuskami w celach towarzysko-spacerkowych :-D
 
Do góry