reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Shira chetnie bym pojechala z toba hehe nawet nie wiesz jak moj A. marzy zebysmy pojechali , wiec zazdroscimy ci bardzo , ale coz narazie nie ma na co liczyc , praca , praca , praca , a moze uskladamy na wiosne kase na wyjaz hmmm zobaczy sie
 
reklama
hej Dziewczyny, co tak milczycie? Annee;-) rozumiem, nie ma laptopa, Ilona i Cherry jeszcze chyba w Turcji:-D, a co porabia reszta:confused:? buziaki
 
Cześć Wszystkim!
Bardzo się cieszę, że po tylu latach samotności przypadkowo trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że od tej chwili nie będę już sama ze swoimi problemami i radościami. Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki. Może teraz kilka zdań o sobie. Nazywam sie Beata (37 lat) i jestem żoną Turka od 8 już lat. Początkowo mieszkaliśmy w Anglii, a teraz od kilku już lat jesteśmy rozerwani pomiedzy Anglią a Polską. Ja z dwójką naszych panienek (7 lat i 11 miesięcy) jestem w Polsce a mój mąż jest tatusiem dojazdowym. Nie jest to łatwe. Dla mnie trudność polega na tym, że nie znam żadnej Polki (żony Turka), z którą mogłabym wymieniać się spostrzeżeniami, radami, radościami i smutkami. Dlatego to forum jest dla mnie ogromną nadzieją. Widzę, że forumowiczki stanowią tu bardzo zgraną ekipę. Mam nadzieję, że zechcecie przyjąć mnie w swoje szeregi.
Dziękuję i pozdrawiam.
Beata
 
Cześc Wszystkim!Bardzo się cieszę że znalazłam to forum ! Nazywam się Nikola mam 25 lat,mieszkam w UK mam 3 letnia córke a z moim turaskiem jestem od 5 lat.Mieszkajac w tak "tolerancyjnym" kraju(mogło by wydawac się) spotkałam sie z duża dyskryminacją i odżuceniem przez wiele osób i co najgorsze polaków.Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona. Pozrawiam wszystkie dziewczyny.:-)
 
witam wszystkie "nowe" dziewczynki, ja tez jestem tu od niedawna, ale zapewniam , ze lepiej nie mogłyście trafić, zawsze jest łatwiej jak można sie wygadać, wiedząc , że ktos cie rozumie i nie neguje tego ,że kochacie turasków, bo tutaj każda ma jakieś mniejsze lub większe powiązania z tymi panami:-Dpozdrawiam
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Małgorzato trzymam mocno kciuki za karte i palenie.
Jak mieszkaliśmy w Polsce, to w każdym roku mieliśmy zmieniany termin decyzji. Oni chyba lubią ludziom podnosić poziom adrenaliny. A co do palenia to wierzę, że Wam się uda. Mój małżonek też podjął taką decyzję i już od lutego papierosów nie ogląda:-)
pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny ,nie śledziłam waszych postów dokładnie bo poprostu jest za dużo tego ale ,chciała bym się dowiedzieć czy wy też spotkałyście sięz dyskryminacją tak jak ja?Moi rordzice zaakceptowali moj związek ale co niektórzy nie!I cały czas czuję jak moji"wrogowie" czekają na moje najmniejsze nie powodzenie ,by tylko stwierdzić że mieli rację .A ja nie wiem czemu chce udowodnić im ze jestem szczesliwa.Bo prawda jest taka ze jestem szczesliwa,ja poprostu miewam z z moim facetam problemy jak w każdym innym zwiazku.Czy wy tez miewalyscie takie problemy?
 
Do góry