reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
no tak niestety biurokracja góra:wściekła/y:, Małgosiu nie martw sie wszystko musi się ułożyc i poprostu nie może być inaczej:tak:
jezeli chodzi o dyskryminacje to chyba każda z nas sie z tym spotkała-takie "tolerancyjne " mamy społeczenstwo;-)nie ma sie tym co przejmować , najważniejsze , że Wy jesteście szczęśliwe i tak jak pisze Gosia -to nie ma znaczenia jakiej narodowości jest facet, jak ma być dobry to niech będzie i eskimos. lepiej być z dobrym turaskiem i być szczęsliwą , niż związać się z popapranym polakiem który będzie Was katował psychicznie i być z nim bo tak nakazują konwenanse.życie jest za krótkie, żeby się unieszczęsliwiac (ja coś na ten temat wiem)
Małgorzato chętnie bym cię poznała a skoro jesteście w Łodzi to może umówiłybyśmy sie na jakąś kawke i plotki w mieście?czekam na Twoją odpowiedz, moje gg 7110325, do końca tygodnia jestem w domu , w poniedziałek na kilka dni wyjeżdżam, pozdrawiam
 
tak tak Małgorzato hehe juz mialam cie opierdzielic , ze sie wkrecasz nakrecasz itp . ale ze wzgledy na to , ze sama o tym wspomnialas nie bede uuuuuuuuuuuuu hmm odbierasz mi moje zajecie hehehehehe ja kciuków nie trzymam , bo wiem ze karte macie na 100% , jedynie trzymam za mixa waszego ,no i te fajki , choc jak wiesz mi sie nie udalo , Idealna cos nie zaglada hmm wciagnela sie tak na Salam , ze dla nas tu nie ma czasu maupaaaaaaaaaaaaaaaaaa jedna , witam nowe dziewczyny serdecznie , a co do nietolerancji hmmm moja story jest tu opisana , ale powtorze jeszcze raz , jak lecialam do Turcji mieli mnie porwac zabic lub sprzedac do arabskich burdeli , jak wrocilam w samolocie juz nie sama heheh mix byl juz ze mna , mial A. nie przyleciec , jak wreszcie przylecial , bylo bedzie mnie bił , lezał a ja bede robic wszystko , jak sprawdzilo , to teraz jest niedaj boze zebym jechala tam z dzieckiem , zabierze mi go itp........co dziwne wszyscy go tu bardzo polubili , mowia ze ma serca na dloni , ale slowa typy '' nie wierz , nie ufaj , nie jedz'' sa nadal , tylko ze ja ich nigdy nie sluchalam
 
'Wıtam Was Dzıewczynkı po dlugıej przerwıe, ja cıagle w Turcjı, wlasnıe wrocılam z Alanyı uffff goraco jak w pıekle, wygrzalam sıe na sloneczku:-D, ale nıesty wszystko co dobre szybko sıe konczy, za 5 dnı moj turasek wraca do wojska, juz na sama mysl scıska mnıe w gardle:-(.
Wıtam nasze nowe kolezankı:tak: ı odezwe sıe juz z Polskı, trzymajcıe za mnıe kcıukı oby tym razem rozstanıe na lotnısku nıe bylo takıe jak ostatnıo:-(
 
Ilonko, ciesz sie każdą chwilą ze swoim Turaskiem i nie martw się na zapas:-)będzie dobrze bo inaczej być nie może, pozdrawiam
aż zazdroszcze Ci tej Alanyi-chętnie posmażylabym się na słonku, ale to nieosiągalne (przynajmniej w tym roku):no:
 
witam Swiezynkiiii - ale Was tu duzo:-)! pytacie o uprzedzenia? oj, sporo tu bylo na ten temat - ja staram sie byc ponad to i po 4 latach bycia razem czesto juz mi sie udaje, ale czasem wybucham:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, no i co mi sie ostatnimi czasy zdarza, to odpowiadam na opinie pod jakimis artykulami na wirtualnej, badz onecie. denerwuje sie nieziemsko czytajac komentarze o tym, jakie to my jestesmy glupie podarzajac, ze sniadymi krolewiczami... ufff - ja nigdy za nikim nie "latalam", po prostu sie pojawil i zostal na dluzej, oby na stale;-)...

Ilona, pozegnania na lotnisku to nigdy nic milego - u nas podobnie - najgorsze jest to, ze ja to rycze jak bobr:-:)-(, co w zasadzie nie czesto mi sie zdarza... trzymam kciuki i do uslyszenia po powrocie:-D...

no i prosze nawet Ty Renia cos wiecej napisalas - juz myslalam, ze tylko na Salam siedzisz, oczywiscie w przerwach, na ktore Sebek pozwala... milo sie "Ciebie czyta":tak:...

Aniuu a Ty niby bez laptopa, mialo byc tak rzadko, a jednak udaje Ci sie tu zagladac dosc czesto... mam nadzieje, ze sprawy z rozwodem ida w dobrym kierunku;-)...

Goska - mam nadzieje, ze uda Wam sie zalatwic ta Karte - pamietam, jak ja czekalam na to az A. przedluza wize w Anglii - cholerna udrekaaaa:wściekła/y:, ale sie udalo. a my przeciez w nieuregulowanym zwiazku, Wy malzenstwo, wiec na bank ja dostaniecie - nie ma innej mozliwosci:tak:

pozdrowionka i oczywiscie obowiazkowo buziak dla S.:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
No tak Shira, nie miałam laptopa przez tydzień, mój małźonek oddał mi go, nie wiem na jak długo ale potrzebuje odemnie łaski-do tej pory to ja robiłam jego sprawy-papiery w firmie, a bez laptopa nie mogłam tego robić.teraz oddał laptopa a za wykonywaną pracę musi mi płacić. musimy się jakoś dogadywać bo jest dziecko i tego nie da się wymazać.jeżeli chodzi o rozwód to sprawa od 5 sierpnia jest w sądzie.kurcze tak sobie nieraz myśle jak ja przez to wszystko przebrne?!ale cóż zdania nie zmienię, jak się powiedziało A to trzeba i B.nie chce sie unieszczęsliwiać na siłe. kazdy ma prawo do szczęścia.a jak się to skończy to uczczę to w TR restauracji(na razie w łodzi, ale moze wiosną w TR). niedługo kupię sobie swojego laptopa, ale teraz mam nieco inne wydatki, jakoś to będzie.WY wszystkie mi bardzo pomagacie , chwała Wam za to i za to ,że choć przypadkowo , to trafiłam na to forum. A po niedzieli planujemy z Małgorzatą spotkanie na kawke "po turecku":-D. jak sie okazuje mieszkamy całkiem niedaleko, jakies 12-14 km od siebie, mam nadzieję , że wypali;-), pozdrawiam
 
reklama
hehe Shira siedze na salam tyle samo co i tu , moj sebus jest absorbujacym dzieckiem , wrrrrrrrrr malo daje mi czasu , ale coz taka rola mamy , zastanawia mnie czasem co sie dzieje z nasza Karolciacan hmmmm cos nie odzywa sie do nas , Ilonka buuuuuuuuuuu zazdroszcze Alanya zazdroszcze , a wiesz dla czego?? bo tam mój sebcio zostal poczety w pieknej atmosferze i orientalnym klimacie mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wiec jak ja ci zazdroszcze ,,,,,,,,,,,zazdroszcze tez annaa tego spotkania z goska buuuuuuuuuuuuu jak ja jej dawno nie widzialam buuuuuuuuuuuuuu i tak za nia maupą tesknie
 
Do góry