reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

katarzyna_83 GRATULACJE!!! :tak::tak::tak: Witamy maluszka na świecie. Jak syneczek ma na imię? Zdróweczka dla Ciebie i dzidziusia. Co do paszportów to pierwszy paszport jest tymczasowy na 12 miesięcy i czeka się do 7 tygodni, a co do zdjęcia, to tak jak Gosia pisała: główka odkryta, nic przy buzi, oczka otwarte, buzia zamknięta. Dobrze jest też założyć ciemną bluzeczkę, bo czasem o to proszą, żeby zdjęcie było wyraźne.
a jak się czujesz po porodzie? opowiadaj nam tu, jak znajdziesz chwilkę ;-) buziaczki

Gosia, Izka, Miśka oj ulżyło nam z tą pracą, powiem Wam szczerze, że był stresik...

Miśka to mieliście przeżycie :szok: Chyba Anglia faktycznie Was pokochała he he :-D Oby w sobotę było łatwiej, bo nerwy Wam teraz nie są potrzebne.
 
reklama
Katarzyna 83 gratulacje,a co do paszportu to sie nie martw mi poiweziala babka wkonsulacie że do tego pierwszego paszportu nie wymagaja takiego zdjecia dokładnego.A jesli chodzi o czekanie to ja dostałam po tyg.Nie wiem czy to ma znaczenie ale mi przysyłali do domu bo dosc daleko mieszkam od Londynu.

Miśka to faktycznie nieciekawy wyjazd,a to wy już wyjeżdżaliscie na stale do PL,bo ja jakoś nie zajarzylam.Myslałam że za pare tyg.

Weri to fajnie że szybko i sprawnie poszło.Teraz sie nie bedziesz mogła doczekac scanu.
 
Pinka -z 26'ego kwietnia:-)Wiec kilka dni zaledwie;-)A co do tortu to sliczny upieklas,a ja robie najzwyklejszy,bo pod koniec ciazy to nawet na sama mysl o staniu i zdobieniu ciasta mi ciezko:-p:confused2:
katarzyna83 - GRATULACJE ogromniaste!!!!!
weri - jak pozcatki ciazy?mdlosci?humorki?czy wszystko raczej ok?

lece sie prysznicowac i pod kolderke bo zlyyy dzien dzis i wszyyyyyyyyyyystko mnie boli okropnie,a do tego mala wszedzie lokietki i kolana wpycha:zawstydzona/y::sorry:
 
Witam
Pinka:-D:-D:-Ddzis rozmowa,oby bylo dobrze:sorry:
Miska to wyjazd wam sie udal ale moze nie ma tego zlego....:rofl2:
Syla to fajnie ze ma te prace,doplyw kasy z jednej strony musi byc:tak:
Katarzyna 83 gartuluje synka,napisz jak sie nazywa:-)ja kiedy robilam zdjecie do paszportu to pytalam sie i kobieta powiedziala ze takie dziecko nie koniecznie musi miec otwarte oczy.Podlozyla tylko biale plotno pod glowke i cyk ale Konradek akurat otworzyl oczka:tak::-)
Weri teraz bedzie z gorki.Pierwsze usg a potem tylko mierzenie brzuszka,eaga itd:-)

Ja jak zwykle,nocka o boshhh.Znow z nami:baffled:dzis rozmowa o 2iej,dzieki za kciukasy:tak:
 
Teraz jedziemy w sobote czyli jutro, podobno promy juz ruszyly ale straszne korki, mam nadzieje ze do jutra chociaz troche sie rozladuje, szkoda gadac, jeszcze pogoda jest nieciekawa ciagle pada........ dam wam znac jak juz bede na miejscu, jak nam poszlo;-)

KASIA, PAULA, trzymajcie sie dzielnie kobitki, teraz jest wam najciezej, ale dacie rade ;-)
 
Paula - dzis jest w miare ok,ale jak mala sie wierci to mam wrazenie,ze porozrywa mi skore wszedzie:eek:Kazdy ruch sprawia bol,ciasno ma biedulka:sorry:No i nic mi sie nie chce:no::no:Len mnie dopada okropny,najchetniej bym spala caly czas,ale nie da rady:no:
a jak u Ciebie?
kwiateczek - trzymam kciuki i daj znac jak poszlo!:tak:
Miska - jakos tej ciezkiej czesci ciazy nie pamietalam jak sie decydowalismy na dzidzie:sorry:Pamietalam piekne chwile z brzusiem i kopniaczki i tak wszystko cudownie sie wydawalo,a teraz przypominam sobie dokladnie jak z Nika narzekalam w dziewiatym miesiacu,ze juz dluzej nie dam rady:-D
 
Dziekuje kochane za waszą pomoc.
Pinka po to napisalam tutaj wyjasniajac powod by nie szperac w innych miejscach.Poza tym o uszach nic nie wyczytalam.
Wiec bedziemy ryzykowac z tym co mamy a wiec lewe uszko bardziej widoczne oczka az wytrzeszczone ;-)buziak zamkniety zaraz po ziewnieciu:-D Jestesmy w londku wiec jakby co pojedziemy raz jeszcze.

Dziekujemy za gratulacje.Synus nosi imie Wiktor.Urodzil sie 3300 i juz niezla kluska z niego:eek:nie wiem po kim to ma.
Porod.Ehhh az mam dreszcz na samo wspomnienie.Zaczelo sie 22marca wieczorem a skonczylo 3godzinami partymi 25marca o 4.10:tak:
mialam rodzic w St.Marys Hosp. ale skonczylam w.. Royal Free Hosp.na Hampstead.Wypuscili nas po 6h do domku.Z jednej strony to fajnie bo w domowym zaciszu sobie odpoczywalam ale nikt np.nie pokazal mi jak karmic itd.Kazda polozna ktora byla bardzo sie dziwila ze tak nas "wygonili" no coz mieli akurat duzo dzieciaczkow chcacych przyjsc na swiat.:-)
 
reklama
witam Mamusie dawno mnie tu nie bylo :) powiedzcie mi kiedy zaczelyscie wprowadzac pierwsze pokarmy inne niz mleczko do diety waszych skarbow ?? pozdrawiam serdecznie :-)
 
Do góry