reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Iza, fajnie, że wyniki hormonów Gaji są w porządku, a jeśli chodzi o morfologię to rzeczywiście są inne normy dla dzieciaczków, nie zadręczaj się, na pewno rozmowa z lekarzem rozwieje Twoje wątpliwości....Trzymam kciuki!
Stopi, jak zdrówko?
Malina, dziękuję w imieniu Olafcia, Jeremiemu również składam najserdeczniejsze życzenia i moc buziaków na urodzinki :) Brzusio ma się dobrze, ale chyba macica już mi ćwiczy nieźle....zaczynam się bać :)
W ten weekand udało nam się wyjechać :)Wyjechaliśmy w piątek o 4 rano i przed południem byliśmy w Sopocie, jazda pociągiem była bardzo komfortowa, poczytaliśmy, zdrzemnęliśmy się. Hotel a raczej willa idealna, jedzenie wyśmienite, z pokoju mieliśmy widok na morze, a biała plaża i kolorowe kutry rybackie wyglądają bajecznie.
Spędziliśmy 3 cudowne dni, odpoczęliśmy i wróciliśmy zrelaksowani i z nową energią. Tęskniliśmy bardzo! Olaf tylko pokazywał na nasze zdjęcia paluszkiem jak nas nie było i pokazywał że nie ma…ale tak to dobrze zniósł rozłąkę. Babcia i dziadek wykończeni, nie samym Olafem, ale takim rytmem dnia :) Pojechali do domku 2 godzinki po naszym przyjeździe. My z synem zobaczyliśmy się dopiero dziś rano bo wczoraj wróciliśmy po 20 jak już spał. Po tych 3 dniach taki doroślejszy się wydaje :)
A! wybraliśmy imię dla Najmłodszego :) Będzie Filip i Olaf :)
 
reklama
Dziubasku - nie robilam tego ciasta, ale fajnie ze sie juz zdecydowaliscie na imie ja chyba do samego porodu sie wahalam ;-)A jaki wybralas szpital?? Zapomnialam ...:zawstydzona/y:

Malina no wieki, dzieki za zyczenia :-)
Tobie oraz pozostałym warszawiankom zyczymy z Julcia najpiekniejszych, pogodnych i bardzo rodzinnych Świat Bożego Narodzenia.
 
Przepraszam,.. nie odpisze , ale przeczytalam.. wiec jak jutro bede miec chwile to odpisze

jestem zdrowa juz jak ryba - dziekuje Dziubasek i ciesze sie, ze wypad nad morze udal sie

Czesc

Ja na sekundke... Losiek wyladowal w hamburgu, ale na lotnisku pustki.. nic nie lata, tylko przymuja przyloty międzykontynentalne. Za to polowa niemeckich zawodnikow i trenerzy co lecieli przez Frankfurt, lub Londyn- Heathrow uziemieni na lotniskach.. Juz probuja zalatwic sobie prom z Anglii, zeby na swieta zdarzyc hehe


Dwa bylam z Lena w poradni okulistycznej i wiasci sa zle... tzn. zez jest bardzo gleboki (kat odchylenia - 19stopni, a max to jest 25) Przy jednym badaniu wspolpracowala, przy drugim nie. Niesttey nie maja w tym szpitalu sprzetu dla takich maluszkow, tylko CZD (ale tu terminy dlugie) Wyciagnelam info gdzie moge zrobic to badanie prywatnie i teraz musze sie zapisac. Czeka nas zakraplanie atropiny przez 4 dni... Nie wiem jak ja to bede robic
Ogolnie Len ma hipotrofie siatkowki, uszkodzony nerw. bedzie miala maly zabieg, bo ona zle widzi na to oko , ma wade wzroku, ale nie dala zbadac jaka. Zaklejenie oczka nic nie da, bo to nie przy tym rodzaju zeza. Zabieg daje 50% szans na ustawienia oczka, ale tylko kosmetycznie tej hipotrofii nie zlikwiduje... tak wiec na pewno zaliczymy specjaliste podawanego tu na forum przez JAGODE.
To tyle, ale tak jak wiecie ja mowie ten zez mimo, ze taki powazny to mowie, ze to najmniejszy problem.

IZA
super ma wyniki Gaja !! Gratuluje tym ejdnym na razie sie nie przejmuj tlylko powtorz za jakis czas badania. p.s. ja tam wiedzialam,z e gaja ma dobre hormony, bo niedoczynnosc tarczycy nieleczona w takim wieku u dzieci widac (tzn, jest duze opoznienie, z kupami problem, sucha skora itd)

LOLKAK mimo, iz ja nienawidze szpitala na Inflanckiej, to pani Malgosia od laktacji ejst dobra!! A nawet bardzo dobra. Tak mi do rozumu przemowila i ze mna cwiczyla sciaganie palcami pokarmu, ze w stresie zamaist stracic pokarm mialam go az za duzo :-) I to, ze nie moglam malej karmic piersia, przez jej pobyt w inkubatorze nie spowodowalo zaniknecia laktacji. wiec ja polecam
 
Z okazji Bożego Narodzenia,
składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą,
z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
i w radosnym Nowym Roku.
 
reklama
Do góry