reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dziewczyny ja tez bylam w szkou jak nam powiedzieli to znajomi ze maja takiego super wlasciciela....nie wspomne ze za 1szym dzieckie i drugim jak sie im urodzilo to dostali prezenty za ok.50 funa (nowe z metkami ciuszki,zabawki i sprzet dla dzieci):szok:
Mieszkaja tam ok 6-7 lat a powiem Wam ze mysla zeby sie wyprowadzic bo ciasno im jest- 2sypialnie,salon,kuchnia,lazienka (dosc spore pomieszczenia) a oni wybrzydzaja :szok::crazy:
Karola ja piepsze....twoj bez problemu podpisal umowe??? a co Ty mu nie powiedzialas ze masz juz cos upatrzone?????
Ja bym chyba mojemu leb urwala jakby bez mojej wiedzy podjal tak glupia decyzje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak podpisal to juz dooopa blada!!!!!:growl:....pewnie ze moglibyscie zerwac umowe,ale czasami maja zaznaczone ze za 3 m-ce extra placicie z gory.My dawno temu jak wynajmowalismy to tak mielismy w umowie :tak:
Teraz jest inaczej...sami jestesmy wlascicielami ;-):-D
 
reklama
Karola chyba jest jakis czas na odstapienie od umowy musisz sprawdzic a jak nie to zobacz jaki masz okres wypowiedzenia i je skladaj. A co nie powiedzialas mu ze znalazlas mieszkanie? Mi sie wydaje ze z ta lodowka to sciema ze oni przyjechali tylko z umowa a lodowka to pretekst. Ale pociesze cie ze ja tez mam wrazenie ze mam 3 dzieci. Moj sprzedaje auto no i .... zostawil auto u kupla w garazu pol godz od domu i pojechal do angli, mot lezy u mechanika pol godz od domu w druga strone, opony zapasowe w budzie zasypane bog wie czym i mowi do mnie ze dzisiaj przyjedzie gosciu zobaczyc auto wiec ja mam po to auto jechac bo on nie mial czasu odstawic je do domu, ja mam odebrac mot no bo jemu sie zapomnialo no i do tych opon mam sie jakos dokopac i je wsadzic do auta. Jak mu wczoraj powiedzialam ze sierota z niego i moglby w koncu zaczac myslec no to naskoczyl na mnie bo jak wiadomo najlepsza obrona jest atak.
 
Rozmowa przede wszytkim!:angry:.......jesli jej nie ma w zwiazku to wszystko sie pierdzieli a Wy zamiast isc w tym samym kierunku to idziecie w przeciwne :baffled:
Moj maz raczej jest tak nauczony w domu ze jak masz liczyc na kogos to licz na siebie...wszystko stara sie zalatwic,jak jedziemy do pl.to trase postoju ma juz zaplanowane gdzie i kiedy najlepszy czas,umie jakos to zorganizowac i ogarnac :tak:
Jak sprzedawalam auto to on poszedl go posprzatac i przygotowac dla goscia :laugh2:
Ja sie ciesze ze mam takiego faceta bo to ja raczej w tym zwiazku jestem troche roztrzepana,zwariowana,zakrecona:zawstydzona/y:;-):-D ale non stop ucze sie jednak od najlepszych :-pale wiadomo NIKT nie jest idealem! :rofl2:
 
nie pytajcie nawet :dry: przyszedl dzisiaj ten duren do lodowki, popatrzyl, popatrzyl i powiedzial, ze bedzie dzialac, a jak nie to zebym dala znac. pytam wiec czy ma jakas chociaz mala lodowke bo potrzebuje w czyms przechowac jedzenie, zapyta zony i da znac. oczywiscie nie dal wiec w koncu pisze do idioty, ze ma mi przyniesc lodowke bo musialam wyrzucic cale jedzenie z lodowki i zamrazarki, nie mam nic do jedzenia i nie mam zabardzo co kupic bo nie mam w czym tego przechowac i ze nie moge przeciez zyc bez lodowki:szok: napisal, ze sie tym zajmie...po 2h wpada jego zonka i zaczyna ze mna rozmowe, ze to nasza wina, bo jej nie rozmrazalismy, a powinnismy, ze z racji tego oni musza kupic nowa lodowke i ze zwieksza nam rent w zwiazku z tym :szok: mowie durnej babie, ze na gumtree mozna w super stanie znalezc lodowke juz za 60f i wcale nie musza kupowac nowej, poprzegladala ze mna gumtree i powiedziala, ze pogada z mezem co i jak. pytam wiec co z lodowka bo potrzebuje juz, ze nie mam nic na jutro na obiad, ze wszystko wyrzucone, ze doslownie nie mamy co jesc bo nie mam w czym przechowywac. jutro zamowia albo kupia i nie wiedza ile dostawa zajmie....czaicie???!!! posralo ich....wsciekla chodze, w kuchni lodowka smierdzi, idzcie w cholere...
ja bym zażądała kasy za wyrzucone jedzenie !!
Oni maja obowiazek zapewnic wam wyposażenie mieszkania no ale tak z nimi jest...nie smusisz a placić trzeba.
Mam nadzieje,ze sytuacja szybko sie wyklaruje
 
o mieszkaniu nie zdazylam mu powiedziec bo doslownie wrocil z pracy i chwile po nim zapukali oni...ale logika powinna byc taka,ze po takim czyms, po czekaniu na lodowke 4 dni (dalej nie mam!) i olewaniu wszystkiego co maja obowiazek zrobic niezbyt rozsadna rzecza jest pakowac sie na kolejne 6miesiecy i do tego z podniesionym czynszem...ale moj M zadko mysli logicznie. Iza Twoj widze tez malo ogarniety :p wsciekla chodze i tylko czekam na czerwiec, zwijam manatki i lece do polski na tak dlugo jak sie da...
 
Karola ciesz sie ze to tylko 6 m-cy....my mielismy na rok :szok: Eeee zobaczysz,zleci ten czas.... juz jest po,nie ma co sie denerwowac... Tyle tylko ze twoj maz teraz powinien zadzwonic do nich ze jak podpisal wynajem to chce dzisiaj lodowke i nic go nie interesuje!:wściekła/y: Za kazdy dzien zwloki 2funy :-D:-D:-D
Dziewczyny macie pl.tv, macie od kogos czy kupiliscie pakiet z pl.,ile placicie?? Nam sie juz powoli konczy i nie wiem co teraz?
 
Karola ale to zazwyczaj my baby mamy wiecej logiki, ja bym powiedziala ze podpisze jak dostane lodowke nawet jakby moj znalazl mieszkanie i mnie o tym nie uprzedzil.
Mikusia ja mam polsat z pl, nie wiem co masz ale w polsacie bylo tak ze nawet jak umowa ci sie konczy to ja automatycznie przedluzaja chyba ze napiszesz wypowiedzenie, kiedys to bylo chyba 3 mies.
Sprawdzam pogode na dlugii weekend i kazda strona pokazuje co innego a tak myslalam zeby gdzies sie wybrac. Kuba uzbieral kase na legoland i chce jechac a ja nie chcialabym jechac jak bedzie brzydko a hotele z dnia na dzien drozsze.
 
No wlasnie ja mialam pl.tv taka ''lewa'' ale wszystkie kanaly ;-) a teraz im sie cos tam popierdzielilo i trzeba bedzie myslec co teraz :confused:
Karola wlasnie moj maz mowil ze weekend zapowiada sie pieknie,ale pozyjemy,zobaczymy :-pmy chyba sie wybierzemy do zoo do Ediego,bo maz ma tam na bramce znajomego... :tak:;-):-D
 
reklama
Mikusia ja kiedys tez taka mialam ale tez cos tam problemy sie zaczely wiec wzielismy polsat, musisz popatrzec na oferty jakie sa, wiem ze bardziej oplaca sie wziasc bezposrednio w polsce bo tutaj dodaja sobie koszta jakies.
Mam nadzieje ze weekend bedzie ladny to bym gdzies z dzieciakami wyskoczyla bo ile mozna w domu siedziec a moj chyba nie przyjedzie na weekend a na ten dlugi myslalam zeby wyskoczyc do legolandu, ale to jeszcze zobaczymy
 
Do góry