reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Marcelinka od 08.03.przybrała 250 a Jaś 450 gram.
Wnerwiona byłam niesamowicie na lekarza z przychodni mojej tzn na lekarza pediatrę.Pani neonatolog powiedziala,że można je szczepić dopiero 4 tyg od szczepienia gruźlicy.A w mojej przychodni chcieli zaszczepić je 2 tyg po szczepieniu na gruźlicę.
Miałam taką samą sytuację. Jedna pediatra kazała mi odczekać 4 tygodnie po szczepieniu dziecka na gruźlicę z rozpoczęciem innych szczepień i wyznaczyła termin, a potem inna jak przyszliśmy na szczepienie nas obejchała czemu tak późno przychodzimy...No, ale chyba jest takie ogólne zalecenie żeby odczekac 4 tygodnie po szczepionce zawierającej żywe wirusy z kolejną zawierającą żywe wirusy.

A przyrosty wagi Maluszków piękne :-) Z Jasia się mały klopsik robi.
 
reklama
Tak masz rację 4 tygodnie trzeba odczekać.U mnie pieęgniarka myślała,że były szczepione 7 lutego/źle spojrzała/,a maluszki były zaszczepione 7 ale marca.Wszystkiego człowiek musi sam pilnować.
Jakie wy dajecie mleczko,bo my niedługo przechodzimy na bebilon 1 ,teraz jedzą bebilon nenatal.
 
My jemy Nan . Teraz juz 2. Od poczatku byla na Nanie. Tzn najpiew moje mleko. Potem krotko PreNan a potem Nan Pro 1 a teraz Nan Pro 2. Nam lekarz polecil PreNan jako najlepsze mleko dla wczesniakow no i juz zposalismy przy Nanie. chociaz cena PreNanu powalala... Poza tym jemy juz kaszki zupki, nawet miesne, deserki. A jutro gotujemy sami pierwsza zupke tzn babcia gotuje;-) na kroliczku;-)
 
My bebilon nenatal i też kosmicznie drogi.Za puszkę 400 gram 30 zł,a na dwoje to idzie niesamowita ilość.Po pre nan miały zaparcia jeszcze wieksze niż po bebilonie.
Na króliku pycha mojemu najstarszemu gotowałam.Kiedy wprowadziłaś jabłuszko?
 
29 lutego lekarz pozwolił rozszezryć dietę, ale jabłko jej nie smakuje. W ogóle woli zupki od deserków:) Od 3 dni daję zupki mięsne. Kaszki od jakiegoś tygodnia (jabłkowa kaszka jest ok). Jabłkową herbatkę piła już dawno, ale sok jabłkowy jej nie smakuje. Najbardziej lubi sok jabłko-malina z bobo fruta.
 
Moje 2 misiaki P3230791.jpgP3230792.jpgPozdrawiamy ciocie z forum.
 
Cudne masz maluszki !!!! Ach jakie to szczescie i przywilej wychowywac blizniaki... nie mniej powinnas dostac medal bo pracy jest na trzy opiekunki .... Pozdrawiam!!!!
 
reklama
Do góry