reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Chyba jeszcze troszkę brakuje. Jest taki prawie prawie.

Dlatego mi lepiej sprawdziły się te z easy@home. Te z domowe laboratorium mają jak dla mnie takie rozlane te kreski i ciężko mi je oceniać.

Jeszcze troszke.😃
Ale juz mozesz trzonowac 🤣🤞
Robota juz wykonana 😈🤭

Tylko teraz zastawia mnie czemu apka uznaje owulaka za „low” 🤔
No nic, oby jutro rana krecha była mocniejsza i apka dała „high” ☺️
 
reklama
Jak dla mnie to trochę brakuje jeszcze.
A jeśli chodzi o samą apkę to jesteś pewna, że dobrze zczytujesz te testy? 🙂 Tam podczas wgrywania trzeba dopasować zdjęcie tak żeby kreski były idealnie w tych miejscach co zaznaczone, a u Ciebie jakoś tak nierówno sąZobacz załącznik 1621416

Ja wybieram opcję żeby apka sama zeskanowała test, to „automatic” 😀
 

Załączniki

  • IMG_1813.jpeg
    IMG_1813.jpeg
    59,7 KB · Wyświetleń: 20
Widzę że nie tylko ja mam dzisiaj dołujący dzień. Też się czuje "bezwartościowa" bo to przez moje słabe komórki się nie udaję.
Jeszcze jak na złość ani ciąży ani okresu, a czekam niecierpliwie żeby zacząć druga stymulacje.. czemu życie ciągle rzuca jakieś kłody pod nogi.. ehh
 
Robota juz wykonana 😈🤭

Tylko teraz zastawia mnie czemu apka uznaje owulaka za „low” 🤔
No nic, oby jutro rana krecha była mocniejsza i apka dała „high” ☺️
Niewiem dlaczego apka tak pokzauje . Bo ja jej nie używam 🫣 ja przyklejalam testy owu w zeszycie kazdego dnia .

Moze dziewczyny pomogą. Ale kiedys ktos pisal zeby robic w tym samym świetle
 
Niewiem dlaczego apka tak pokzauje . Bo ja jej nie używam 🫣 ja przyklejalam testy owu w zeszycie kazdego dnia .

Moze dziewczyny pomogą. Ale kiedys ktos pisal zeby robic w tym samym świetle
tak, bo jak jest mocniejsze światło to i kreska może być jaśniejsza, więc apka odczyta jako jaśniejsza kreskę , wartości będą niższe i zaburzy to cały odczyt. Musi być te samo światło ten sam kąt najlepiej wtedy ładnie odczytuje i widać jak rośnie do peaku.


U mnie leeeeeekkie plamienie więc jutro już powinna być 🩸… nareszcie 😂😂😂 nowy cykl 😎✊
 
Niestety kochane, beta już rano była 5,4, progesteron ledwo ponad 1. Sytuacja od początku była zła, więc niestety tego się spodziewałam. Niemniej jednak jeszcze raz bardzo Wam dziękuję. Teraz muszę porozmawiać z mężem czy w ogóle będziemy się jeszcze starać
Okropnie mi przykro Kochana 😭😭😭 Przytulam mocno 💔
Ghost Hug GIF
 
reklama
Do góry