reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Wesołych, ale koniecznie spokojnych Świąt dla Was wszystkich. Samych przyjemności i żadnych głupich, bolesnych życzeń. Pięknej pogody i dużo nadziei w serduchach. Chcę Was wszystkie widzieć na mamusiach góra do czerwca ;)
Przytulam mocno wszystkie Wojowniczki. Niech się spełni Wasze marzenie.
🐣🥚🐥☀️🌷☀️🐣🌷🐥🥚🐥🐣🌷🌷☀️🥚🐥🐣🍀🥚🐥🍀🥚🥚🥚🥚
 
A ja właśnie wracam od psychiatry. Dostałam zoloft i przedłużenie zwolnienia na trzy tygodnie 🙈 Wystarczyło że zapytał co się dzieje, a ja już miałam łzy w oczach i musiałam tłumić płacz. Wtedy zdałam sobie sprawę, że ta wizyta to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić sama dla siebie i teraz będę szukać psychologa albo psychoterapeuty. I jestem z siebie dumna 🙈
Brawo ❤️ ! Teraz tylko do przodu. Jak człowiek dojdzie do pewnego momentu, to już może iść tylko w górę, może być już tylko lepiej :)

Szczęśliwych Świąt! Spaceru, spokoju i uśmiechu ❤️ odetchenia od zmartwień, powrotu pogody ducha dla Was wszystkich 🐥
 
Dziewczynki,
🐣🐣🐣🐣🐣
Moje kurczaczki,

Życzę Wam aby te święta były spokojne, radosne, żebyście spędziły je tak jak chcecie Wy, a nie tak jak wypada.
Niech ten wielkanocny Zajaczek przyniesie Wam wiarę, której czasem braknie i nadzieję, która czasem się gdzieś chowa.
☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️🍀
dziękuję Wam, za to że jesteście.
🐣🐥🐣🐥🐣🐥🐣
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Chciałam Wam życzyć dziewczyny też spokojnych, słonecznych, radosnych jajecznych świąt 🙂 🐣🐤
Ja po tym dzisiejszym teście nie mam jakiegoś cudownego humoru. Wręcz mam jakieś takie myśli, że ja sobie odmawiam wielu rzeczy i w ciąży nie jestem. Inne piją, palą itd bez problemu. Wiem że to truizm.
Przyznam się bez bicia, popalałam e-papierosa, starania, problemy, rzuciłam. Czasami kupowałam sobie jednorazówkę elektroniczną na imprezę, potem miałam wyrzuty sumienia. Dzisiaj po tym białym teście mam taką ochotę usiąść przed domem, puścić chmurkę i sobie poryczeć żeby się oczyścić.
Sorry za ten wywód ale musiałam wyrzucić z siebie 😅
 
Chciałam Wam życzyć dziewczyny też spokojnych, słonecznych, radosnych jajecznych świąt 🙂 🐣🐤
Ja po tym dzisiejszym teście nie mam jakiegoś cudownego humoru. Wręcz mam jakieś takie myśli, że ja sobie odmawiam wielu rzeczy i w ciąży nie jestem. Inne piją, palą itd bez problemu. Wiem że to truizm.
Przyznam się bez bicia, popalałam e-papierosa, starania, problemy, rzuciłam. Czasami kupowałam sobie jednorazówkę elektroniczną na imprezę, potem miałam wyrzuty sumienia. Dzisiaj po tym białym teście mam taką ochotę usiąść przed domem, puścić chmurkę i sobie poryczeć żeby się oczyścić.
Sorry za ten wywód ale musiałam wyrzucić z siebie 😅
Ehh no to jest takie trudne
Też często mam ochotę napic się i zapomnieć.
Rozumiem Ciebie.
Wczoraj mialam taka.ochote, bo po wizycie u lekarza okazało się, że nie ma zadnego pęcherzyka więc cykl bezowulacyjny, za to po stymulacji pojawił się jakiś dziwny mięśniak.

A tak propo fajek i alko , to ja dziś rozmnazalam kwiatki na balkonie, wyglądam przez balkon a pod blokiem stoi para , dziewczyna w zaawansowanej ciąży na moje ok 7-8 m, w jednej ręce piwo w drugiej papieros.
Wypiła 2 browary, i nie wiem wypalila może z 6 fajek.

Kur... szlag mnie trafiał :( tak bardzo przykro mi bylo, ze ta niesprawiedliwosc,chciałam jej coś krzyknąć przez balkon, ale moj niemaz uznał, że to i tak nic nie da.
I tak to jest. Sensu bez.
 
reklama
Ehh no to jest takie trudne
Też często mam ochotę napic się i zapomnieć.
Rozumiem Ciebie.
Wczoraj mialam taka.ochote, bo po wizycie u lekarza okazało się, że nie ma zadnego pęcherzyka więc cykl bezowulacyjny, za to po stymulacji pojawił się jakiś dziwny mięśniak.

A tak propo fajek i alko , to ja dziś rozmnazalam kwiatki na balkonie, wyglądam przez balkon a pod blokiem stoi para , dziewczyna w zaawansowanej ciąży na moje ok 7-8 m, w jednej ręce piwo w drugiej papieros.
Wypiła 2 browary, i nie wiem wypalila może z 6 fajek.

Kur... szlag mnie trafiał :( tak bardzo przykro mi bylo, ze ta niesprawiedliwosc,chciałam jej coś krzyknąć przez balkon, ale moj niemaz uznał, że to i tak nic nie da.
I tak to jest. Sensu bez.
To że nie jestem sama w takich myślach pociesza 🙂
A kobiety w ciąży, które palą i piją to już dla mnie w ogóle jest nie do pojęcia. Ja rozumiem na początku jak nie sprawdzasz, nie wiesz że jesteś, to norma. Jak ja coś takiego widzę to aż ręka świerzbi, żeby takiego patelniaka w potylicę wychowawczego sprzedać żeby ta fajka z gęby wyleciała.
Niestety właśnie życie jest niesprawiedliwe, ty byś dbała, chuchała, a nie możesz zajść. Tamta kompletnie nie szanuje tego co ma.
A pouczanie ? Nie ma sensu. Z gadaniem czy bez i tak zrobi swoje...
 
Do góry