reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Później to już nawet fałdki nie będzie jak złapać. Mam wizytę w czwartek, to też o to zapytam. A robisz o stałej godzinie?

Non stop, a jak jeszcze dużo wypiję, to już w ogóle co 5 minut 😅 Przed samym snem, potem o 2 czasem o 4 i jak wstanę.
Staram się o stałej godzinie robić zastrzyk i brać tabletki ale jest to +/- godzina różnicy

Witam się w 9+0 🙃 3mam mocno kciuki za każdą z Was która dzis wizytuje lub robi jakieś badania. Ja na wizytę lecę jutro i już powoli zaczynam się martwić że usłyszę najgorsze 😔 to powiększone cialko zolte caly czas nade mną wisi jak chmura gradowa. Ale staram się nie poddawać i mimo wszystko trzymać jeszcze resztek nadziei 🙈

Miłego dzionka! 🥰
Ja wierzę że wszystko będzie dobrze. Lekarz też może sie pomylić.

Doczytałam że będę mieć za darmo prenatalne bo dziecko z poprzedniej ciąży miało wady genetyczne. W czwartek wizyta to już powinien mi wystawić. Myślę że końcem sierpnia powinnam mieć prenatalne.
 
reklama
trzymamy kciuki, żeby było dobrze! Koniecznie daj jutro znać :) o której masz wizytę?

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny dziś oczywiście 🥰
jutro po 8 wizytuje. Dam znać. Jejku jak to dobrze ze jutro będę z partnerem wreszcie w gabinecie bo sama to ze stresu chyba bym zeszla....
 
Staram się o stałej godzinie robić zastrzyk i brać tabletki ale jest to +/- godzina różnicy


Ja wierzę że wszystko będzie dobrze. Lekarz też może sie pomylić.

Doczytałam że będę mieć za darmo prenatalne bo dziecko z poprzedniej ciąży miało wady genetyczne. W czwartek wizyta to już powinien mi wystawić. Myślę że końcem sierpnia powinnam mieć prenatalne.
o to choć tyle dobrego w tej całej sytuacji 😘
 
Witam się w 9+0 🙃 3mam mocno kciuki za każdą z Was która dzis wizytuje lub robi jakieś badania. Ja na wizytę lecę jutro i już powoli zaczynam się martwić że usłyszę najgorsze 😔 to powiększone cialko zolte caly czas nade mną wisi jak chmura gradowa. Ale staram się nie poddawać i mimo wszystko trzymać jeszcze resztek nadziei 🙈

Miłego dzionka! 🥰
O której masz jutro wizytę? Postaraj się nie stresować na zapas. Musi być dobrze i kropka :)
 
jutro po 8 wizytuje. Dam znać. Jejku jak to dobrze ze jutro będę z partnerem wreszcie w gabinecie bo sama to ze stresu chyba bym zeszla....
Ahhh dopiero zobaczyłam nową wiadomość.
Dobrze, że masz wizytę rano. Tak, ja też męża na wszystkie wizyty zabieram. Nigdy nie zapomnę jego wyrazu twarzy jak zobaczył maleństwo na USG. Miał łzy w oczach 🥰😍
 
reklama
Do góry