reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Cieszę się bardzo - tylko widzę, że ostatnio mały ruch tutaj :)

Zatem poczytam, co u Was było słychać, by Was trochę poznać.
 
Czesc dziewczyny:-) znowu tu taaaka ciszaaa;-) co tam u Was?my juz po urodzinkach,było super:-D
wszystkim solenizantom marcowym zycze sto lat:-)
 
Cisza cisza. U nas też już po! Udało się, jaś zadowolony i dzieci z przedszkola też :) Mama wykończona ale to szczegół he he. Wszystkiego najlepszego kochane marcowe czterolatki! :)
 
A my świętować dopiero będziemy - pierwszego dnia wiosny :)
No i podjęłam się samodzielnego wykonania tortu (bo nigdzie w mieście nie było tortu z motywem z Krainy Lodu - jedynie opłatek). Także poproszę o trzymanie kciuków, bo to będzie mój debiut...
Poza tym moja córka na pytanie, co zrobimy do jedzenia na urodziny, to stwierdziła, że pizzę... I że na niej świeczki postawimy :p

I oczywiście zaległe: STO LAT wszystkim czterolatkom!

Spełnienia marzeń!
Dużo szczęścia i radości,
Sto lat życia, mało złości


PS A już myślałam, że nikt tu już nie zagląda :)
 
Witch kciuki zacisniete! Ja też zrobiłam sama toru, za dwa tygodnie powtórka, roczek córki :)
 

Załączniki

  • 1426406323531.jpg
    1426406323531.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 111
U nas ma być taki:
Zobacz załącznik 675882

Choinki i masę cukrową zamówiłam na allegro...

krowkabordo Superancki ten tort Ci wyszedł. Jestem pełna podziwu!

U mnie powtórka będzie w maju - tylko kombinuje jak tu powiązać urodziny męża z urodzinami synka na jednym torcie ;p Młodszy świętuje 15, a starszy 16 maja ;p Może macie jakieś pomysły?
 
Krowka piekny tort,gratuluje:-) motyw ktory tez moja Goska lubi;-)
Witch no to wysoki poziom,powodzenia:tak:

Ja tez robiłam sama tort,pierwszy raz,wyszedł ogromny:szok:,z masa chałwowa i konfitura truskawkowa na kakaowym biszkopcie i na wierzch masa smietanowa malinowa i posypka:-D to pomysły Goski;-) ale obrazek był z opłatka bo my tych cukrowych nie lubimy:no: za to byl obrazek z Masza ktora jest kropka w kropke jak Małgoska;-)
O nawet znalazłam fotke:tak:
IMG_0486.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0486.jpg
    IMG_0486.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 136
Ostatnia edycja:
U mnie tort na jutro też już gotowy. Wyszedł mi taki:
Zobacz załącznik 676995

Ale szczerze przyznam, że ani biszkopt mi zbyt rewelacyjny nie wyszedł. I wogóle wszystko jest dość krzywe. W środku mam masę śmietanową z brzoskwiniami. Ale najważniejsze, że córka zadowolona.
 
reklama
Bardzo fajny! najważniejsze, by córka się cieszyła :)
Ola, Małgosia to się nic nie zmieniła! A tort na bank był pyszny':)
 
Ostatnia edycja:
Do góry