reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

to i ja sie witam wieczornie imieniny u babci odbębnione dziecko mi wychusiali i wybujali ale niestety prezent dla babci nie przyszedł :( za to kupiłam mnóstwo kolorowych kwiatów a babcia do mnie ale ładne masz kwiaty na ogródku :( dzieki 50zł zostawiłam w kwiaciarni ale bukiet był piękny szkoda że foty nie strzeliłam

madzikim ale sie uśmiałam ze Zośki teraz wiem czemu mnie ostrzegałaś żeby nie dawać córce na imię Zosia hehe ciekawe jaka Helenka będzie
 
reklama
Dziekuje wszstkim :)
Wiem,ze marudze troche,ale czasem jak juz sie to wszystko z siebie wyrzuci to jakos tak lzej ;-)
Wiem tez ,ze przetrzymamy to ulewanie :) Dzis znow bylo slonko, wiec nie siedzielismy w domu.
Mimo wszystko Maxiu jst zywym,malym smieszkiem wiec jest ok.

spring tak, mielismy zageszczac gavisconem lub carbolem,ale MAxia brzuszek boli po tym (choc teraz jest troche lepiej bo daje mu zageszczacz do wieczornego mleczka i narazie chyba jest dobrze....)
A mleko AR probowalismy, okropnie bolal go brzuszek, zreszta i tak nic by z tego nie bylo bo Max ma skaze wiec jest na nutramigenie.

pabella dobrze,ze Gabi pomaga mleko AR


Chyba czas sie powoli do spania zbierac ;-)
 
Ruda marudz marudz od tego tu jesteśmy
a może spróbuj Maxiowi dac powoli coś innego do jedzenia niz mleko albo jakis kleik dodawaj
 
Jestem pierwsza?:szok:


Dzień dobry zatem!

Luzacki dzionek, Zosia w przedszkolu, mąż ma wolne, obiad i porządek są:tak:

Ciekawe jakie będą forumowe Zosieńki skoro z mojej taka agentka:rofl2:
 
papcia no wlasnie mysle, czy nie wprowadzac mu powolutku marchewki na przyklad. Ale jak juz to w malych ilosciach bo nie chce mu wprowadzac za duzo zbyt wczesnie.

A kleik moze tez by cos pomogl,ale narazie kleiku nie chce mu dawac. On tez nalezy do tych wiekszych dzieci ( 3 dni temu wazyl 7 300 g i mierzyl cos ok.66 cm)
Je tez sporo bo po 180 ml ,wiec dodajac kleik balabym sie,ze go utucze za bardzo ;-)


Ponarzekalam i pogoda nam troche odpuscila ;-) Moze nie jest goraco,ale may troszke slonka, trzeba naladowac akumulatory ;-) bo taka pogoda z pewnoscia nie dlugo tu potrwa w tym roku ;-) wiec trzeba korzystac z kazdego slonecznego dnia :)
 
Dzień dobry,
Ja zaraz biorę się za gruntowne porządki, trzeba wykorzystać to że Emek w domu i popilnuje Pawcia. Znalazłam sposób na karmienie, zamiast po to smaruję dziąsełka Bobodentem przed jedzeniem i po 15 minutach karmię. Póki co nie ma awantur po 2 minutach ssania, młody spokojnie i długo sobie pije mlekusio:-)
 
ruda dobra wiadomość dla ciebie,weekend ma być gorący.Ja sama działam na baterie słoneczne i już zaczynam ładować akumulatory;-)
spring dzięki za przepisik

Jakas głupawka mnie od rana nachodzi,bo raz ze mam Sammiego w domu i długi weekend nam się zaczął, a dwa Jamie zjadł 2 butle w nocy po 180 i wzdęcia jakby na chwile odpuscily.


miłego dnia
 
Cześć dziewczyny:-)
Ale pogoda..wrryy znów się zdecydować nie może padać czy nie padać. Ja dziś się jakoś źle czuje, sił brak. Jaśko zalicza pierwszą drzemkę. Na mnie za to czeka wielka kupa prania, którą jak widzę to mnie jakoś odpycha:-p
Pabella- Do krajów Unii Europejskiej dziecko może jeździć po wyrobieniu dowodu osobistego:tak:
Miłego dnia marcóweczki:-)
 
Czesc dziewczyny

My wlasnie po szczepieniu, bylo troche krzyku, ale ja chyba i tak sie wiecej zestresowalam. Teraz odchodzi ze mnie cale to napiecie, 2-gie szczepienie mamy za miesiac.
Zobaczymy jak maluch to zniesie
 
reklama
Do góry