reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

uff nadrobiłam Waszą produkcję ;) Ostatecznie wstaliśmy dzisiaj o 8:30, więc się w miarę wyspałam ;) Na obiad mam pierogi od mamy, więc dzisiaj tylko odkurzanie i może poprasuję..
 
reklama
Witam witam
U nas nocka przespana,jesień za oknem a my zaraz wybieramy się do sklepu,bo Sammy wymyslil sobie ciasto czekoladowe.Nastepnym razem zrobię zamówienie u pinki,będzie szybciej:-)

No to pospane :) Ale póki młoda rozmawia namiętnie ze ścianą
barbra ten tekst rozłożył mnie na łopatki :-D wszystkiego naj naj w Dniu Urodzin;-)
patris no to Kacperek pobił Jamiego ze spaniem,bo mój ''tylko'' od 23-ciej do 5.30:happy:
koncia pociesze Cie ze u nas tez jesień:tak:
pinka widzę ze humorek dalej dopisuje :-p:rofl2:
 
Hello,

Ja wpadam tylko sie przywitac, chalupka ogarnieta poprane i poprasowane wiec ruszamy w teren. Ja teraz z spacerami to chyba Koncie dogonie:tak:U nas dzis chlodno ale od jutra znowu ma byc 30 stopni czyli wraca lato:-)

Barbra wszystkiego naj naj lepszego, zdrowka, przespanych nocy i aby Ci malenstwo zdrowo roslo:tak:

Milego dnia mamuski
 
Wierka- to trzeba było mówic ha ha ciacho bym upiekła no problem:-D:-Dmoja najbardziej ulubioną nazwą ciasta jest Kopiec Kreta:-D:-D:-D:-D:-D kojarzy mi się z jednym:-p

Barbra- sto lat:tak: flaszkę postaw:-D:-D i jakieś ciacho....
Iza- u nas tez dziś chłodno i szaro ale w weekend ma byc podobno ciepło:eek: miłego spacerku


ja tez zmusze sie wybrac do osiedlowskich sklepów i kupić marcepan do torta zeby róze zrobić:rofl2::rofl2:
 
Cześć Dziewczynki!
Nocka minęła z 1 pobudka więc jest ok. Teraz Zosia zalicza pierwszą drzemkę - a męczyła sie chyba z 1,5 godziny żeby zasnąć. Zrobiła się taka ruchliwa, że leżenie na plecach jej w ogóle nie interesuje i kula się jak tylko może. Niestety w sytuacji kiedy ma zasnąć taka aktywność nie jest wskazana - przez co marudzi i się wścieka. W łóżeczku nie poleży normalnie bo obija się o szczebelki, jak trzyma zabawki w pozycji półleżacej w wózku to macha nimi tak że tylko po głowie obrywa. I znowu ryk! No i emek w końcu opuścił łóżeczko, bo dzisiaj byliśmy świadkami jak chwyciła się górnej krawędzi łóżeczka i zaczęła się podciągać:szok: dupkę tak podnosi że zaczęła przyjmować pozycję na kolankach i czasami jej się udaje przez moment podeprzeć się przy wyprostowanych rękach. Ja już chyba zapomniałam jak to było z Haneczką, albo Zosia wydaje mi się jakaś nadpobudliwa:-D
Jak tylko sie obudzi to zbieramy sie na ryneczek po jakieś zakupki obiadowe:tak:

Barbra Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:))
wierka, Pinka kurcze tym pisaniem o ciastach i tortach zaczynam myśleć o slodyczach:tak::-p jestem uzależniona chyba:zawstydzona/y:
madzikm fajnie że zaopatrzenie masz tak blisko:-D
koncia oszczędzaj się kochana, wiem że przy dziecku ciężko, ale dbaj o siebie żeby sie nie pogorszyło! no to rzeczywiście marzniecie hi hi u mnie w domu 25 na plusie;-)
 
witam sie w tłumie...tak szybciutko co tam u nas:)
Kilka pobudek w nocy- jakby małe wyczuły ze mama jest sama. Rano pojechałam do naszegi big szmateksu na polowanie ciuszków ktore juz wczoraj sobie w jedno miejsce odłozyłam. Wszystko mi sie udało kupic a nawet i sobie co nieco znalazłam:)! Jeszcze musiałam wskoczyc do sklepu na małe zakupki. Teraz dopiero zjadłam spóźnione śniadanko, dziewczynki spia a na 15 jedziemy sie szczepic na zółtaczke! Mam nadzieje ze będziemy ważyć dzieci bo umieram z ciekawosci ile waza:)
Po przyjezdzie mam zaplanowane koszenie ogrodu- wczoraj zaczełam to po 15 min prakło mi paliwa ha ha mama sie ze mnie smiała ze nawet sie nie rozpedziłam dobrze :):-D:-) Dziasiaj baniaczek benzyny kupiony wiec wkrocze pozniej do akcji...mam nadzieje ze mnie potem nie beda musieli zbierac bo troche tego jest:) hi hi

Malinka- pierogi rzuc kilka- nie wiem czy pamietasz ze stycznia jak obie pisąłysmy non stop o pierogach:) obum nam robiła je mama i pamietam ze miałas zapas na cały tydz ha ha:)a ja sie chcialam najesc od mojej przed pojsciem do szpitala- oj to były czasy:)
 
Wróciliśmy z pierwszego spacerku. Byłam jeszcze z Jasiem u fryzjera (super wygląda). W końcu musi jutro jakoś wyglądać w nowym przedszkolu:-D:-) Zaraz upichcę obiadek,a potem znów na spacerek!;-)

patik Ania też kreci się wokół własnej osi:-D A zabawkami uderza się po brzuszku i glowie:cool:
 
My dziś po kontroli w poradni rehabilitacyjnej...Niunia pięknie się rozwija, bardzo ruchliwa, tylko musimy poćwiczyć przewracanie z pleców na brzuch przez lewy boczek bo na razie przewraca się tylko przez prawy.
Badania zrobione, wyniki po południu, no i ważymy 6430 :)

wierka dużo cierpliwości dla Ciebie na te ząbki
ola no ja też się uspokoiłam że nie tylko u nas tak jest, czyli może to jakieś koszmary...wspomnienie porodu? ;) chociaż mój to był ekspresowy raczej ;)
julia dobrze że idziesz do innego lekarza, dwa lata leczenia bez wyraźnej poprawy to rzeczywiście kiepsko, zobaczysz, będzie lepiej &&
barbra chciałabym żeby moja zasypiała sama, ale do tego chyba jeszcze długa droga, no i powodzenia z powrotem do pracy, a z okazji urodzin duuuuuuużo....snu :D
koncia no właśnie, niby słońce świeci, a tu jednak jużtrzeba dodatkową warstwę szykować,
patik moje dziecię też chyba jakieś nadpobudliwe, kładę na matę a ona myk i już na brzuchu i tak jej lepiej

A u nas po wczorajszym dniu marudy nastąpiła noc marudy...pobudka chyba co godzinę jjuż nawet nie pamiętam, budziła się z 6 razy chyba i definitywnie o 7...dołączam dziś do grona zombie

btw. dziewczyny jakie macie patenty na samodzielne zasypianie?
 
Ostatnia edycja:
Apistella- ja młodego odkładam do łóżeczka włanczam karuzelkę i wychodzę a on czasami odrazu zaśnie albo troszkę się poturla i zasypia nic szczególnego nie robię,a w ciągu dnia albo zasypia jak jedziemy na spacer albo jak juz jest mega panięty a jestesmy w domu to odkładam do wózka 2 razy bujne i spi....

Sprign pokazuj Jaska w nowym fryzie!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Sprign pokazuj Jaska w nowym fryzie!!!!!!!!!!!!!!

Jak mu się nosek zagoi to zrobię fotki i wstawię
biggrin.gif
wink2.gif
 
Do góry