reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Madiu mój Kacperek też uwielbia sprzątać, jak czymś na chlapie albo rozleje zaraz leci po ścierkę i wyciera.Zbiera papierki i okruszki leci do śmieci wyrzucać.Odnosi kubki i talerze do kuchni.Zasuwa szuflady jak jakaś nie dosunięta i zamyka szafki jak któraś nie zamknięta.Wyciera szyby w oknach balkonowych.Razem odkurzamy ja trzymam rurę i mi pomaga.Wkłada pranie do pralki, ja sypie proszek i ustawiam program a On wciska przycisk uruchamiający.Po tem razem wieszamy On podaje ja wieszam.Ostatnio nawet za szczotkę do ubikacji łapie i czyści.Jak by mógł to jeszcze by śmieci wyrzucał ale nie da rady to wiesza na klamce drzwi wyjściowych :).Rzeczy często na miejsce odkłada, nawet potrafi po mnie albo mężu poprawiać i przekładać tam gdzie po winno stać.Gada jak nakręcony co dziennie nowe słowo w jego słowniku pojawia,zaczyna budować zdania narazie dwu wyrazowe ale zawsze.Zosia samosia z niego straszna wszystko sam a jak nie pozwolisz to ryk.Co do nocnika to wkła po fakcie jak już zrobi o nocniku niechce słyszeć nawet.Nic czekam na lato będę go puszczać w majtkach to może za kuma szybciej.
Masala moje gratulacje :)
Malina wszystkiego naj dla Jasia :)
Mamy chłopców czy wasi mali mężczyźni uwielbają się bawić waszymi rzeczami.Moje dziecko ubiera mój beret, moje buty i moją torebke na ramie i idzie papa.Uwielbia nosić moje papcie domowe,ostatnio się cały moją szminką,na szyje zakłada moje koraliki.Uwielbia grzebać w mojej torebce i kosmetyczce a na punkcie portfela ma obsesje :) ma nawet swój własny.Jednym słowem we wszystkim mnie to moje dziecko naśladuje :).Wasi chłopcy też tak.A zapomniałam ja zobaczy szczotkę do włosów to sam sie czesze albo każe się czesać to samo z suszarką do włosów :) aparat mały normalnie.No i zaczyna mieć swoje upodobania jak mu się nie podoba jakiś ubranie to przynosi inne które lubi i każe się przebierać :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malina to super zabawy na imprezie urodzinowej synka i najlepsze życzonka dla niego oby uśmiech z buzi nigdy nie znikał.
Patris jak tak piszesz to taj jakbym czytała o Wojtali. Heh tylko mój urwisek powtarza pomnie też rzeczy których nie powinien np chce włazić na krzesła i zdejmować firanki lub myć okna....( e w sumie ja też chyba nie powinnam tego robić ale jako śnie mogę się powstrzymać od namiętnego sprzątania wszystkiego co możliwe) no a ja czasami poprostu już nie nadążam go łapać bo zaczyna mi się ciężko robić i czasem nawet od chodzenia mam zadyszkę hi hi hi
 
Cześć dziewczyny gratuluję już 2 urodzin pociechom i ich rodzicom (baardzo dawno do Was nie zaglądałam i ledwo trafiłam:-))
Mam pytanko...byłyście już na bilansie 2 latka ze swoimi dzieciaczkami?
 
Cześć mamusie,dawno mnie tu nie było,a dziś przychodzę z życzeniami dla

:happy2::happy2:Springowej Ani:happy2::happy2:

która dzisiaj kończy 2 latka
:-) Aniu samych radosnych dni,dużo zabawy ze starszym braciszkiem i mile spędzonych urodzin.
Z buziakami od Jamiego i ciotki Wierki

 
Madiu i dla Twojego :happy::happy:Wojtusia 100 lat :happy::happy: Buziaki i milej zabawy urodzinowej

Dopiero skojarzyłam ze on tez z pierwszego:-) a dla Ciebie gratulacje:-p
Daaaawno mnie tu nie było,a ile rodzeństwa naszym Marcjaniatkom w tym czasie przybyło :szok::-)
 
reklama
Dobry wieczór dziewczyny :)

Bardzo dziękujemy za pamięć i życzenia ;-) Odwiedzili nas goście, Ania dostała masę prezentów. W ogóle nie wiem,jak te 2 lata minęły..:sorry2: Wam też tak czas przez palce ucieka? :cool2:

Następna urodzinkowa impreza dopiero w lipcu. Uff-nie lubię tych wszystkich przygotowań. Na szczęście ze wszystkim zdążyłam.

Częstujcie się :rofl:
DSC07179.jpg

Do usłyszenia kochane :)
 
Do góry