reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

reklama
Zuzkon dziecko poznaje swoje raczki dlatego wklada je do buzi i oblizuje. Wkladaj mu do raczki gryzak albo jakas zabawke:tak:

Deizzi uzupelnione :)

Jutro bede atakowala polozna i zobacze co powie Jak bedzie trzeba to odwiedzimy pediatre:tak:
 
Deizzi ankieta wypełniona:)
Zukon takie maluszki wkładają rączki do buzi bo tak poznają świat:), pierw rączki, potem zabawki i stópki:). Mój Jasio pchał rączki do buzi i strasznie się ślinił od 2 miesiąca, a pierwszy ząbek wyszedł jak miał dopiero 9 miesięcy:)
Truskafffka u nas dziś było ładnie, ale nie aż tak gorąco:) tzn. tam gdzie świeciło słonko i nie wiało to było gorąco, ale już w cieniu i wietrznym miejscu np. jak mój ogródek popołudniu to było chłodno. Jasio biegał w bluzie i długich spodniach.
Anka pewnie masz rację, że Jasio zazdrosny. Choć jak nie ma taty w domu to jest dużo grzeczniejszy:) słucha się, ładnie się bawi, pomaga przy Mariuszku i fajnie się z nim bawi. Czasem ma takie akcje że zaczyna płakać i krzyczeć, wtedy zaprowadzam go do jego pokoju i po minucie mówi że już mu przeszło i czy może do nas przyjść:). Gorzej jak tata jest w domu, wtedy bardziej wymusza i też dłużej się uspokaja. Mam nadzieję że ten buntowniczy okres niedługo mu przejdzie:)

My dziś dzień spędziliśmy we czwórkę, wybraliśmy się z Jasiem do sklepu sportowego i dostał rowerek biegowy i kask:), jak wróciliśmy do domu to trenował jeżdżenie w ogródku. Malutkiemu w sklepie też się chyba podobało bo wszystko go interesowało. Teraz chłopaki śpią, a ja uciekam do pracy, bo wczoraj zrobiłam sobie wolny wieczór i dziś muszę nadrobić:).
 
Trytyka współczuję kryzysu w małżeństwie, mam nadzieję że szybko minie po wyjaśnieniu sobie wszystkiego. I może faktycznie wylej swoje emocje na kartkę papieru, może będzie łatwiej.
Powiem Ci tylko, że doskonale Cię rozumiem, u mnie trwa to już jakiś czas, raz jest lepiej, raz gorzej ale trwa i....
Żabka
Tobie życzę poprawy sytuacji mieszkaniowej, byście mogli cieszyć się z kolejnego potomstwa, które planujecie jeszcze mieć.
Madzia_83
jak bym czytała o Oliwii.
Zuzkon moja ma normalne rączki, a piątki ładuje do buzi. Daję jej gryzaki ale średnio chce gryźć.
Betina79 najważniejsze, żeby zostało zdiagnozowane i będzie można działać.
Anka
daj znać co powiedziała położna, faktycznie Twój synek to mleczny pochłaniacz ;-)
A Ty czemu już Ethanowi smoka zabrałaś co? ;-)
Deizzi ankieta wypełniona.
Truskaffka u Nas od wczoraj palma taka ze szok, dziewczyny w sukienkach na ramiączkach, dziś też pewnie
upał będzie, bo od rana nieźle daje. Fajnie, ze tak bezboleśnie od tego smoczka udało się przejść.

U Nas weekend głównie poza domem, karmimy się w domu tylko albo u rodziców moich.
Oliwia wyszalała się wczoraj, więc po 20 padła jak mytka ;-)
Gabrysia przyzwyczaja się większej przestrzeni w łóżeczku, więc z zasypianiem różnie to bywa ale nie jest źle. Strasznie poraniła mi sutki, po prostu łzy mi ciekną z bólu jak ssie :- ( :-( :-( Zaczęłam smarować maścią ale póki co średnio pomaga :-( Zaliczyłam już trening, kąpiel i idę coś zjeść zanim Gabrysia się nie obudzi.

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
Ostatnia edycja:
a my dzis znowu do lekarza. niby nic sie nie dzieje (troche pokaszlał rano, mial zatkany nosek) ale wole zeby ktos go osłuchał i powiedzial ze nie ma sie o co martwic.. oj rozrywek to my ostatnio mamy ze ho ho.. :cool2:

Kania dziwne chyba ze teraz Cie bola sutki? myslalam ze to tylko na poczatku karmienia tak jest póki sie nie zahartują..
anka26 daj znac co polozna na to.
 
Dzień dobry :)

na 18 idę na zebranie do przedszkola, tatuś pierwszy raz sam na sam zostaje z dzieciakami hihi:-p

Betina daj znać po lekarzu;)
Kania moja żmijka jeszcze w kołysce śpi, ale do łóżeczka planuję wsadzić tego węża-poduchę, żeby właśnie ta przestrzeń ją nie dobijała :p trzymam kciuki żeby Gabrysi się dobrze spało w łóżeczku :)
Deizzi zrobione
Madzia buziak dla małego buntownika, minie mu, trochę konsekwencji, trochę cierpliwości i dobrze będzie ;)
trzymam kciuki żeby bunt szybko minął ;)
Miłego dnia kobietki
 
hejka. Artek sie strasznie slini leci mu slinka po sama ziemie,no i jezor wystawia i do buzi wszystko pakuje. na zabki chyba za wczesnie. no ale jak sobie przypomne to mojemu siostrzencowi zaczely wychodzic jak skonczyl 3 m.nie wiem sama. waszym pociecha tez tak leci?
 
no bo kuba ma caly czas piatki. czy to normalne..troche mnie to martwi..on nie utrzyma gryzaka i nie wsadzi go do buzi. tylko rece pakuje..no wlasciwie jedna prawa..
 
reklama
zabko moja też się ślini. W domu siedzi w śliniaku, inaczej musiałabym ją ciągle przepierać. Pytałam się o to lekarza, powiedział że teraz następuje rozwój ślinianek i nadprodukcja śliny związana jest z tym, że dziecko nie nadąża z połykaniem. Jest to całkowicie normalne.

Zuzkon u nas też łapki w buzi ciągle. Gdzieś wyczytałam, żeby pozwalać na ich ssanie. Dopiero gdy zamiast piąstki zacznie ssać kcika, to wtedy by wsadzić smoczek. Czyli piąstki ok, kciuk nie ok :) nie pamiętam dlaczego.

czy Wasz Maluchy sporo kichają?

i czy ktoś mi może wyjaśnić co to za pogoda?
 
Do góry