reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hejo :) Zakupy zaliczone - straszne są te koszulki dla kobiet karmiących... mogły by być jednokolorowe a nie z jakimiś "śmiesznymi' aplikacjami. Fryzjer też zaliczony. Od razu Antoś też się załapał bo już miał długaśne włoski. I tak o to zostało kilkadziesiąt godzin tylko w trójkę... Nie mogę się doczekać poznania tego małego człowieczka, który szaleje dzisiaj po moim brzuchu jakby przeczuwał że to ostatnie takie chwile... Skurczy jak na razie dzisiaj brak. Jak chodziłam po galerii to stwierdziłam że się nie nadaję na takie dłuższe spacery bo mnie od razu kłóje, boli...
 
reklama
ala-84 - jakbym miała taką tablice,to już w ogole bym oszalała:D też zaczynam myśleć, że Grochwyjdzie po terminie, ale trudno, pochodzę za to dłużej na zajęcia:) co dzisiaj z synkiem palnujesz robić?


kociatka - odpoczywaj póki możesz:)


betina - współczuję bólu spojenia:/ja mam tylko czasami takie napady, ze nie mogę chodzić, nie wiem co bym zrobiła gdyby mnie trzymała tak jak Ciebie;|


anka - powiedz mi co robisz na tespuchnięte nogi? jakieś zimne okłady? mi własnie zaczely puchnąći nie mam kostek :|


zuzukon - jakby kot zaczął bardziejszaleć z tęsknoty albo z innych powodów, to są u weta takiespecjalne feromony do kupienia, włącza się je do kontaktu i tokota uspokaja - polecam, bo kiedyś z nich już korzystałam ifaktycznie były efekty


deizzi - mnie najbardziej rozwalają tekróliczki i misie na tych koszulach, jakbym miała 5 lat... ostatniedni we trójkę, więc pewnie teraz cała uwaga na Antosiu :)


a ja sobie zrobiłam rybkę zpiekarnika pod kołderką z pieczark i pomidorów:) pyszneeee:) Muszępoleżeć chwile, bo pisałam przez 3 godziny prace i teraz mniekręgosłup boli...
Udnaje soboty dziewczyny :)
 
natalia staram się właśnie mu jak najwięcej czasu poświęcać niestety synek zaczął mnie olewać. Najchętniej już dzisiaj by mnie do szpitala zawiózł.

Siadam do pracy licencjackiej...
 
na ktg skurcze cały czas wychodzą, ale nie takie ogromne jak ostatnio, więc wątpię że cokolwiek zacznie sie dziac.. spojenie tylko daje w kość, więc dzisiaj chyba odpuszcze i poleże sobie..

Deizzi fajnie ze wiesz ze juz za dwa dni synka swojego zobaczysz..
natalia na bol kręgosłupa tez masaz dobry, jak bys miala kogos w pobliżu do takiego zadania :)
 
hey mamuski,

korzystajac z okazji, ze slubny skoki oglada cos wam naszkrobie. wczoraj mialam straszny kryzys, brzuch mi sie "stawial" srednio co godzine - takie dziwne uczucie, mrowienie a potem przez kilka minut gdy mocno probowalam paluchem go dotknac byl niesamowicie twardy - czy to sa juz skurcze przepowiadajace? nie za wczesnie? dzisiaj wstalam po 6, zjadlam cos zaczelam czytac gazetke i znowu usnelam. o 13 wybralismy sie na obiadek na miasto - pychotka bylo, a po drodze spotkalismy sasiadke i mowi mi, ze strasznie zbrzydlam. a ja sie wymalowalam, wypieknilam dla meza, a tu takie slowa ;-) no nic jakos przezyje :tak:

milego weekendowania zycze i czekam na wiesci od Martuski!
 
Cześć ciężaróweczki!


Od wczoraj znów jakaś nietaka jestem.
O 16 byłam u położnej na kTG i wyszło,że mała jest za spokojna,jeden z pomiarów nie pokazywał dużych zygzaków ale płyciutką linię.
Połozna powiedziała,że nie chce mnie tak zostawić i kazała mi przyjechać na 20tą.
Byłam i okazało się że są lepsze parametry ale szału nie ma. Powiedziała mi,że jak dziecko słabo i żadko się rusza to jest tak samo niedobrze jak wtedy gdy dziecko jest za bardzo ruchliwe.
Kazała mi obserwować ruchy i jakby sie coś działo to mam dzwonić i przyjedzie do mnie z aparatem KTG.
No więc ja od rana co chwilę macam brzuch trochę szturcham,ruszam się żeby sprawdzać-ruchy są ale moja córa nie boksuje mnie mocno.
Jutro też będę sie obserqować.

W poniedziałekmmam przyjsć do szpitala na KTG,chyba zrobią mi tam USG a we wtorek idę na ostatnią wizytę i USG do mojego ginka-jestem już kłębkiem nerwów bo nie wiem co ta moja córa taka spokojna.Mam nadzieje,że nie będzie problemu z niedotlenieniem bo umrę chyba.

Przez to wczorajsze wieczorne KTG musieliśmy zostawić jeszcze Gabi u rodziców.Dopiero jutro ja zobacze,

mam już dość.


AAA i żeby było ciekawiej,pomimo tego ze mam leki,krople do nosa itd to zatkany nos utrzymuje mi sie juz z miesiąc.:angry:juz nie pamiętam kiedy normalnie oddychałam pełną piersią...:no:


Ale wam natrułam.

Jest mi smutno:-(
 
Monisia - a jadłaś coś przed KTG?? ja pamiętam jak z Adamem byłam na KTG koło terminu to najpierw nikt sie nie pojawił przez pół godziny a potem z pretensjami do mnie, że nic nie zjadłam i zapis za płaski :wściekła/y:
więc sie na nich wypięłam i juz nie przyjeżdżałam na KTG - dopiero na poród....
więc radzę zjedz coś sobie dobrego ;) i nie stresuj się ;)

natalia - zrobiłas mi smaka na ta rybke ;) to jakiś szczególny przepis?? podziel się jak możesz ;)

betina - a poza skurczami czujesz kłucie tam na dole?? bo chyba kłucie to na skracająca się szyjkę wskazuje...
rozwarcie jakieś masz??

maryńka - sąsiadke myszy zjedza za takie gadanie do ciężarnej :happy:

kociatka - jak tam Twoje ciśnienie?? normuje się??

szczebiotka - własnie to dysproporcje w zarobkach najbardziej mnie wkurzają - i ceny które cały czas ida w górę.... a ja zawsze przyzwyczajona byłam do dobrych jakościowo rzeczy - zwłaszcza jesli chodzi o jedzenie.... ale teraz to juz jakiś obłęd sie robi... Morliny dla Biedronki sa w stanie te same parówki wyprodukowac o kilkadziesiąt procent taniej... nie do końca wierze w te różne linie produkcyjne... no ale nic to - na razie tu tkwimy i trzeba sie dostosować.... pomyslimy za rok....
a jak nowa praca Ł.??

co do koszulek do karmienia to planuję sobie na allegro zamówić ze 2 z krótkim rekawem - ale znalazłam gładkie ;)
alez mi narobiłyście wczoraj smaka tymi plackami ziemniaczanymi - usmazyłam dzisiaj na kolację i najadłam sie na zapas :-D
mój młody już coraz niżej, tez naciska na spojenie, do tego skurcze coraz bolesniejsze i własnie kłucie szyjki... ciekawe co pani dr powie w pon.....

a co do skierowania do porodu to chyba raczej nie jest potrzebne... no bo jak inaczej masz urodzić???? :eek:

my jutro planujemy wycieczkę do Ikei, a przy okazji MM chce sprawdzić trase do szpitala :-D
młode poszaleja w kulkach, a ja nie będe musiala obiadu robić ;)
 
Dziewczyny poradźcie mi proszę, bo zaczynam panikować.

Jadłam sobie spokojnie obiad i nagle czuję, że mnie coś boli przy przełykaniu. Dotykam szyji a tam bolesny guzek po prawej stronie. Chyba powiekszony węzeł chłonny. Wujek google straszy zakażeniem, paciorkowcem, rakiem i ciul wie czym. W każdym razie wyczytałam, że przy powiekszonych węzłach należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Tylko dziś mamy sobotę wieczór i nie wiem co robić. Czekać do poniedziałku?
 
reklama
lilikasia węzeł chłonny zwykle się powiększa przy jakiejś infekcji. Ale powiększone węzły raczej nie bolą. Może to migdał i angina jakaś Ciebie łapie? Masz temperaturę albo ból gardła?
 
Do góry