reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

reklama
cześć jestem nowa mam pytanie czy jest możliwośc kupienia Meridi bez recepty, a jeżeli nie to do jakiego lekarza musze sie udac?
A moze ma któraś do sprzedania za rozsadną cene. Brałam kiedyś adipex byłam zadowolona ale nie mam juz dojścia do niego.
Pomożcie -przytylam wciąży 30 Kg zostało 15 masakra nie moge na siebie patrzec , nie mowiąć o moim mężu który na każdym kroku powtarza zrób coś z sobą ...:-(
witam.ja po recepte poszlam do mojego lekarza rodzinnego.nie robil zadnych problemow.z tym ze ja biore zelixe.to jest polski odpowiednik meridii.i jest sporo tansza a dzialanie te same.a bez recepty to raczej nie dostaniesz.pozdrawiam
 
Ja tak czytam i czytam i oczom nie wierze...poprostu strasznie mi was zal, i nie pisze tego zeby kogos obrazic, to straszne ze faszerujecie sie prochami, bo to sa narkotyki ktore uzalezniaja, zeby schudnac iles tam kg.
Ja na normalnej diecie schudlam 7 kg w pierwszym miesiacu, wiem ze teraz pojdzie wolniej ale nie robie sobie krzywdy...mam dzieci dla ktorych musze byc sprawna i fizycznie i psychicznie
 
Magdas mnie lekko to obraża bo nie uważam żebym przez to mniej kochała swoje dziecko rodzine czy swoje zycie a wrecz przeciwnie jest to tylko jeden ze sposobów 7 kg to bzdet ja przytyłam w ciązy 30 i kregosłup mi wysiadł a lżejsza jestem lepsza matka żona i kobieta dla siebiei o dziwo dla ciebie zdrowsza
a chorób nabawić sie możesz od zjedzenia nawet aspiryny ale jak my wszystkie umrzemy to przynajmniej zostana czyste kobiety nieskalane żadnymi substytutami to mnie pociesza :))
 
Ostatnia edycja:
Grzechotka ja mam jeszcze do zrzucenia 25 , 7 to pierwsze ktorych sie pozbylam po miesiacu zdrowego odzywiania.
Meridia to pochodna amfetaminy....na sama mysl przechodza mnie ciarki...
Nie napisalam ze mniej kochacie dzieci, pewnie bardzo kochacie, ale chyba siebie mniej skoro faszerujecie sie czyms takim.
Jak nie mozecie sobie poradzic "normalnie" z zrzuceniem zbednych kg to wybierzcie sie do dietetyczki.
No i poza tym schudniecie to nie jest okres diety, zmieniasz cale zywienie na cale zycie!!!!
Nie porownuj aspiryny z narkotykiem
 
meridia to nie jest pochodna amfetaminy.posiada jej niektore skladniki ale nie jest pochodna.i przedewszystkim nie uzaleznia.moje wyniki po stosowaniu jej nie ulegly zmianie.sa dobre.nie wiem,ktory raz stosujesz diete ale uwierz mi,ze dlanie ktorych to nie jest takie proste.ja nigdy nie stosowalam zadnych kopenhadzkich,prezydenckich itp.zawsze to bylo ZDROWE ODŻYWIANIE i jakos pol roku wytrzymywalam.potem stare nawyki byly silniejsze odemnie.i z kazdym ciasteczkiem,paroweczka na sniadanie robilam sie dwarazy wieksza niz wczesniej.teraz chudne i przynajmniej sie nie wsciekam,ze musze zrobic kolacje dla mojej rodziny a ja ją moge tylko powachac(a w brzuchu burczy jak cholera).ja nie mowie,ze to jest najlepszy sposob ale twoje slowa krytyki sa troche dotkliwe.lekarze tez nie przepisuja tych tabletek dla kazdego kto chce.zeby dostac na nie recepte trzeba miec do tego"predyspozycje"
 
Popieram!!!!! 5kg do zrzucenia to pestka, wystarczy trochę pracy nad swoim ciałem i umysłem.
Witam, ja tez mam jeszcze okolo 10 kg do zrzucenia choc brzmi ta merida kuszaco to pozostaje przy malej glodowce,bo przeciez mam kim sie opiekowac i jestem sama w ciagu dnia w domu,a jak tak sie stanie ze zemdlejesz lub cos podobnego to kto wtedy bedzie przy dziecku??:-(
takie leki to juz na chemii jak nic sa robione wiec lepiej nie ryzykowac :(
 
rozumiem jak ktos mowi,ze nie toleruje tego co jest szkodliwe.i jesli chodzi o tabletki typu meridia,zelixa,adipex itp.zdania sa podzielone.slusznie,kazdy ma swoje zdanie i ma do tego absolutne prawo.kasiu napisalas,ze masz do zrzucenia jeszcze 1o kg.i malo i duzo.zalezy ile sie wazy.ja teraz zaczynalam odchudzanie od 85 przy wzroscie165.nadwaga powodowala straszne skoki cisnienia,potworne bole glowy przy tym kilka razy zdazylo mi sie zemdlec.i tez jestem z dziecmi sama w dzien w domu.balam sie rano wstawac z lozka,bo nie wiedzialam co sie moze zdarzyc.moj lekarz rodzinny po dokladym wywiadzie zapro[onowal mi te tabletki.poczytalam,pomyslalam i sie zdecydowalam.biore poltora miesiaca.dzis waze 74 kg.wiem ,ze dla niektorych to olbrzymia nadwaga,ale ja zaczelam sie dobrze czuc.przestala mnie bolec glowa,cisnienie w normie,zadnych omdlen.ja nie mowie ,ze tego typu srodki sa najlepszym sposobem na odchudzanie.ale dla mnie to bardziej otylosc szkodzi niz te tabletki.
 
Ja nie brałam tych tabletek i sama nie wiem co o tym mysleć. Jedno wiem, otyłość to choroba i to są tabletki na recepte któtą wypisuje lekarz aby ta chorobe zwalczyć. Przy ostrych infekcjach lekarze zapisują antybiotyki które też wyniszczają organizm a trzeba je brac bo tak zaleca lekarz. Więc nie wiem o co tu chodzi jedni chudna od diet inni nie a po to sa lekarze. Ja próbuje "naturalnie" dietami zgubić 20kg nadwagi od 3,5 roku i nawet waga nie drgnęła. Diety nie pomagają w moim przypadki i jedyne czego się nabawiłam to depresji bo nie moge na siebie patrzeć, bóli głowy, nadciśnienia i braku chęci do zycia. wiec zaczynam się powaznie zastanawiać czy nie wybrac się do lekarza na konsultacje w sprawie meridii
 
reklama
Ja nigdy zadnych tabletek nie lykalam, do zrzucenia mam sporo, bo z 20 kg no i tak czytam i czytam i zaciekawila mnie meridia i zelixa, czy ktos w super ekspresowym tempie:sorry2: moze dla mnie, laiczki, napisac co to za specyfiki i ile kosztuja?
Co do dyskusji to jestem tego zdania, ze jesli jakis lek zostal dopuszczony do sprzedarzy przez jakies tam rozne instytucje to nie moze byc szkodliwy, gdyby zagrazal zdrowiu lub zyciu to nie bylo by go w legalnej sprzedarzy!
 
Do góry