reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

Viki tez mysle ze sie dobrze bawilysmy :tak::-D, duzo sie posmialysmy, pogadalysmy i nie brakowalo tematow i nie trzeba bylo o pogodzie rozmawiac :-D:-D:-D:-D:-D.

i panowie sobie pogadali :tak:

R mowil ze mogli jeszcze byc Ci co poprzednio (hehe mysle ze o Waldiego Rafała i Darka mu chodzilo bo troche wtedy sie polało procentow :-D:-D:-D).

Na nasteony zlot musi byc jeszcze reszta obowiązkowo !!!
 
reklama
no dokladnie, teraz bylo zdecydowanie bardziej "lightowo procentowo"

ale plus jest taki ze przeciez zlot nie musi byc co rok!!! kto powiedzial ze nie mozemy spotkac sie znow ..w tym roku:-p:tak::-)

no ale faktycznie super by bylo jakby bylo nas jak najwiecej, no i zeby moj maz byl w tym czasie w domu a nie na statku wrrrr:dry:

mysle ze gdyby nie trzeba bylo dzis wyjezdzac wiecej osób byloby chetnych na wódeczke hehe a tak to tylko dota pila... haha
 
mysle ze gdyby nie trzeba bylo dzis wyjezdzac wiecej osób byloby chetnych na wódeczke hehe a tak to tylko dota pila... haha

hahahahahaha i kto by pomyslam :-D:-D:-D:-D:-D:-D

i pewnie, jak tylko beda chetni i termin dogadamy to my sie piszemy

a jak dla mnie to drugi raz byl wogole juz taki inny, chyba latwiej bylo, w koncu czesc z nas sie widziala, dluzej sie znamy i wydaje mi sie ze rozmowa po prostu sie kleila i fajnie sie nam gadalo. Az strach pomyslec co bedzie za kilka zlotow :-D:-D:-D

R prosi o wiecej fotek tak ogolnie dostepnych, mowie ze nie chce czytac tylko moc fotki poogladac :-D:-D:-D. Wlasnie oglada fotki Viki
 
Ach... szkoda że tak szybko minęło i pogoda tak szybko nas wygoniła z Grotnik. Nastęopnym razem znów się piszemy na takie spotkanko :)
 
i ja też się melduję -tak na szybko bo dopiero przyjechaliśmy.
muszę wszystko rozpakować -do tego mam awarię kolana-nie wiem czy łąkotka mi nie padła...

dziękuję Wam za super miłe spotkanko!!!!! ;) ;) ;)

też piszemy się na więcej ;P
 
kurde Kasia oby przeszło, z kolanem to nie ma zartow...bidula jestes...
my sie spotkamy w czerwcu:-) i Aneczke wyciagniemy :))) moze ktos jeszce dojedzie,bedzie wesoło:-):tak:

Jutreznko dzieki za link :* te Wasze były super! nasz Krzysio tyle sie bawił:tak:

:*
 
Jutrzenko-jakoś w czerwcu -chyba 2połowa czerwca???
J musi uzgodnić z przełożonym bo mają teraz sadzenie lasu...to dłużej są w pracy żeby sie wyrobić no i dyżury p/poż się zaczęły....
ale dam znać -pewnie że byłoby fajnie sie spotkać nad morzem.

a..jeszcze miałam Wam napisać że jak oglądałam fotki zlotowe a młoda zobaczyła wózek Małgoni to zaczęła sie szczerzyć do niego..a jak ją brałam od monitora to płakała ;)))
trzeba jej wózek chyba zakupić
a Kuba opowiada ciągle jak to mu Damian chipsy pożyczał a Pawełek pozwolił mu się pobawić autem czerwonym ;))))) nie wspominając że z nim spał (położył go sobie na brzuchu i przykrył sie kołdrą) ;)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ZLOT 2012:-)

No dobra, to pierwsze pytanie czy dziewczyny z zagranicy planują jakis przyjazd do PL?????

chętnych na zlot jest sporo - myśle, to ustalmy jakis termin ktory by najbardziej pasował.

czy miejsce zostaje to co rok temu czy szukamy czegos innego?
 
Do góry