reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

W zeszłym roku Grotniki były ok!:tak: komuna ale czysto, duzo miejsca..dobrze wspominam:))
Majowy łikend???
chyba,ze jakis inny łikend taki ciut dłuzszy :)
wiem,ze Warszawa i okolice mogą byc w propozycjach-tez sie zgadzamy:) daleko nie jest :))

pozdrawiam!;-)
 
reklama
jesli chodzi o mnie to Grotniki mogłyby byc, hotel co prawda 1* ale miejsce i sala tv bylo spoko.

tylko klopot pojawi sie w momencie w którym byłabym w dwupaku z koniecznościa lezącego trybu życia. Wtedy niestety nie bede mogla przyjechac bo za daleko, okolice Wawy byly by dla mnie lepsze.
Ale niech zdecyduje wiekszosc, jesli bedą Grotniki to ja w zalezności od mojego stanu będe albo nie. Ale teraz tego nie przewidze niestety.
Napewno zrobie wszsytko zeby byc !!!!

weekend majowy moze być!!!!
 
my na dzień dzisiejszy też sie piszemy.chyba zę z wolnym będzie problem...bo ktoś na leśnictwie musi być...jeśli sąsiad (a ma pierwszeństwo) coś sobie zaplanował to Jacek musi zostać na miejscu.
co do miejsca -to też nam raczej pasuje.
chyba ze większość będzie za zmianą -to myślę że da sie dogadać.:tak:;-)
 
Hej:)

Ja niestety tym razem też odpadam:(
W lutym jedziemy na śląsk, w marcu do Gdańska, w czerwcu do Hiszpanii a w międzyczasie jeszcze remont więc z kasą musimy się liczyć....
już żałuję:(
 
Miejsce mi jest obojętne :tak:

Jeśli chodzi o termin to postaram się być jak będzie pasowało większości.
Maj na pewno odpada bo mam plan rozwiązać się z początkiem owego miesiąca. :-p

Jestem skłonna obstawić lipiec i pierwszą połowę sierpnia. Ostatni tydzień lipca planujemy mały urlop- tydzień na mazurach, ale jak coś to jestem elastyczna.
 
Viki jeszcze nie wiem dokładnie... Mielismy jechać na koniec stycznia ale cały czas się to przesuwa, że teraz jest chyba opcja na drugą połowę lutego.
 
Ja dziewczyny raczej piszę się tylko na weekend majowy bo mój R zaczął nową pracę i podejrzewam że w wakcje będzie miał okrojony urlop :(
 
reklama
no mi tez majowy łikend najbardziej pasuje:)
a w czerwcu jakiś łikend? ten z Bozym Cialem...hm

(w lipcu mamy troche imprez, a w sierpniu nie bedzie nas w kraju...)

no nic, czasu jest duzo, czekamy,myslimy....cos sie wymysli:)

Sylwka w marcu spotkanko w Gdańsku, trzeba Majoszkow sciagnąć :-p, moze uda nam sie poznac malenstwo Aneczki:))
 
Do góry