reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

na to marcowe spotkanie to i ja bym miala chęć, zobacze kiedy zrobicie to moze na weekned bysmy sobie wyskoczyli jakby pogoda byla niezla. Musielisbysmy tylko jakos kwatere znalezc, moze Dorotka by nam pomogla co??

co do zlotu to tez jestem za weekendem majowym, w lato bedzie ciezko sie zgrac czasowo.
 
reklama
Tylko ja od razu uprzedzam że w marcu weekendowe spotkanie u mnie odpada. Będę tylko jeden weekend i już zaplanowany - kuzynki 18-tka.
Niestety:(
 
Viki u mnie się coś wyklarowało i najprawdopodobniej na śląsku będziemy 12 lutego(niedziela) 16-17. Oczywiście pod warunkiem że drzwi będą gotowe już na ten czas bo my przywozimy sobie z polandii.
Będziesz też tam w tym czasie?
 
sylwia, niestety... 13 juz u nas zacznie sie szkola, tzn damianowi koncza sie ferie i pewnie okolo 9/10wrócimy do łodzi.
 
no to odświeżam temat zlotu ;)))))

mysle ze nie ma co kombinowac i szukac miejsca bo same wiecie ze nie jest to łatwe.
a wiec jesli decydujemy sie na miejsce gdzie spotkałysmy sie rok temu - w GROTNIKACH kto pisze sie na przyjazd????

termin?
28/29 kwiecien ?
29/30 kwiecien?
lub którys z majowych wolnych dni?? 1/2? 2/3?
nie wiem jak jest obecnie z dostepem miejsc w osrodku, ale najpierw zoabzcmy ile osób byloby chetnych na spotkanie;)):-)
 
reklama
W tym terminie to ja raczej odpadam :-( Nie mamy kasy na podróżę i nocleg. Mąż stracił pracę i musimy mocno oszczędzać i nie potrafię powiedzieć co będzie w maju :-( Przykro mi.
 
Do góry