reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Galarecia To dobry poysł z tym watkiem bo pamietam jak ja miałam problemy i sie zastanawialam czy cos jest ok i czy kogos czyms nie uraze jestem za.:-)
BlackWizard Chyba Cie rozumiem:-) oczywiscie jesli chodzi o to plakanie bez powodu mimo ze mnie sie tylko sporadycznie przydarza ale jednak. A co do coreczki to moze daje ci znac ze juz niedlugo ja zobaczysz:-)

Mam do was pytanie czy to mozliwe ze juz teraz moj maly kopie mnie tak wysoko? Nie wiem jak moge okreslic wysokosc kopniakow ale no stanowczo powyzej pepka. Nie za wczesnie troche? Jej mnie to sie wydaje ze mam w sobie takie 0.7 cm malenstwo takie jak przy pierwszej wizycie az nie moge sie nadziwic
 
Ostatnia edycja:
reklama
zlo - kazdy ma prawo do swojego zdania moje jest takie i nic tego nie zmieni. nie bede wdawac sie w ta dyskusje, mialam zamiar tylko napisac swoje zdanie i to wszystko na temat.
masz rację, nie kontynuuj tej dyskusji, bo każdy ma prawo do swojego zdania, ale czasem lepiej ugryźć się w język...
 
spirali trochę. Ja wcześniej myślałam o jej założeniu, ale jak wiesz miałam pewną przygodę i musiałam iść do gina po leki. Ten zaproponował mi od razu założenie jej, powiedział że ta sprawa też byłaby już załatwiona, czyli gdybym zafasolkowała to spirala by te fasolkę zniszczyła, bo wydaje mi się że żeby założyć spiralę trzebaby było zrobić badania, a to kilka dni trwa. A kilka dni chyba wystarczy żeby doszło do zapłodnienia. No ale to tylko mój punkt widzenia.

OLIWKA a Ta czwórka dzieci to rok po roku robią? Powiem Ci że znam takie małżeństwo co już 7 dziecko mają w drodze. Najstarsze na dopiero 9 lat. Dwójkę wychowują dziadkowie, jedną córka ma jakąś wrodzoną chorobę. Ani jedno ani drugie nie ma pracy. Światła w domu też nie mają. Pranie wożą 10 km do mojej ciotki.
 
UMI Kuruj się póki to tylko gardło. Oby u Ciebie nie było z ta matura tak jak u mnie. JA pisemną zdążymał napisać ale termin ustnej nałożył się w terminem porodu i musiałam do szpitala iść a że nic się nie działo to dzień po maturach wypisali mnie do domu. Już nie muszę mówić jaką wkurzona byłam. Teraz muszę nowa pracę pisać a z 2 dzieci nie jest tak Łatwo.
POLNA WSPÓŁCZUJĘ ci Tak wysokiej gorączki bo domyślam się jak źle się czujesz. No i jeszcze dziecko Ci podstawili.
BAŚKA ty pewnie już na miejscu. Mam nadzieję że w miarę spokojną drogę miałaś.
BLACK TAKA HUŚTAWKA nastrojów jest normalną pod koniec ciąży, ale przecież zostało Ci tylko 2 dni. Potem to już tylko radość no chyba że deprecha poporodowa Cię dopadnie.
 
Moim zdaniem taka 16sto letnia dziewczyna może się okazać naprawdę cudowną matką. Znam wiele matek w różnym wieku i nigdy nie zauważyłam zależności wieku od "jakości" rodziców. Fakt, że młodszym ludziom, którzy nie są ustatkowani i samodzielni, jest znacznie trudniej. Tu wiele zależy od rodziny. Często przy pomocy innych tworzą cudowne rodziny. A postawa młodziutkich mam, które rezygnują często z wymarzonej przyszłości (choć nie zapominam, że same sobie taki los zgotowały) na rzecz opieki nad dzieckiem jest godna podziwu. No i nie zapominajmy o "dojrzałych" matkach, które decydują się na dzieci świadomie, a naprawdę się w tej roli nie sprawdzają, również z własnej winy. Trzymam kciuki za dziewczyny, których taka być lekkomyślność wiele kosztuje. One też mają szansę coś osiągną i mieć szczęśliwe rodziny!
...ależ się rozpisałam...
 
BLACK ja Ci dobrze radzę żebyś wykorzystała te dwa dni na coś czego nie będziesz mogła robić jak już dzidziuś się pojawi. Pobaraszkuj trochę że swoim, wyjdźcie gdzieś, a jakoś Ci zleci.
 
POLNA nasze podanie tak długo leży bo my mamy telefon tp ale radiowy ...słup do przyłacza mamy 50 metrów a oni tłumaczą się ze z przyczyn technicznych nie ma możlwości i tak dzwonimy i ciagle do nich piszemy ale D dziś ma pogadać z kolegą ,i napisać aneks do umowy i w ciągu 10 mc muszą założyć stałe łącze!!!


EWI powiem ci tak ona w zeszłym roku poroniła i na początku jak zaczeła chodzić z Markiem{d bratem }miała wredy 16 lat Marek zostawił żone z 2 dzieci ,mieszkają tu z nami u teściowej a on z kochanka ma 3 dzieci ,jedno 5 drugie 4 i trzecie 3 lata a teraz będzie 4 ...on chla i nie robi nie maja ubespieczenia ,czasem chodzą do teściowej żeby dzieci się najadły a teraz co ...normalnie patologi a jak idą do nas to ludzie się śmieją na ulicy

dobra mam net to poczytam i nadrobie ...
 
reklama
Hej dziewczyny:-). Właśnie wróciłyśmy z małą do domku. Nadrobie, napisze wiecej i wrzuce zdjecia jak mi w końcu zaśnie bo teraz cały czas krzyczy:sorry2:.
 
Do góry