reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paula wariatko! ubieraj się ciepło ta pogoda zdradliwa strasznie! i nie chorować proszę! :-D


Vegas biedulka Martynka, mam nadzieję że szybko jej przejdzie. No właśnie chwal się co dostałaś ;-)


Trinaa
super że wypad na basen się udał :-)


Patisia trzymamy za Was mocno kciuki... :*


Przez ten cholerny ząb jestem półprzytomna, od 3:30 do 4:30 przewyłam dopóki ketonal nie zaczął działać :no:

Kurcze znowu strasznie wieje :wściekła/y: no ale dzisiaj już obowiązkowo na podwórko zakiśniemy w chacie.

A propos urodzin to M ma w sobotę a ja jeszcze prezentu niet :dry: i nie mam pojęcia co kupić.
 
reklama
Kamaa Nie ładnie tak odkładac wszystko na ostatnią chwilę ajest coś co M chciałby mieć a nie ma? moż ejakiś kosmetyk mu sie kończy czy coś. współczuję tego bólu
 
Ewi jest kilka rzeczy, wiertarka udarowa, wkrętarka, szlifierka kątowa :-D:-D ale to już nie mnie kupować nie znam się.


Paula ostatnio sobie 8 par skarpetek zakupił, a kosmetyków tyle na święta dostaliśmy że z szafki wypadają, i jeszcze pewnie moja mamuśka standardowo jakiś zestaw mu kupi :-D


O Cholera! pzecież moja mamuśka ma w ten sam dzień urodziny co M, zapomniałabym :zawstydzona/y:ale dla Niej to bez lipy zakupie jakieś winko z górnej półki i po sprawie.
 
Kamaa Na takie rzeczy żeby były dobre to min 160 zł trzeba wydać. to raczej nie dla CIebie ale pomysł Pauli dobry jest bokserki czy też slipy, skarpetki, ożesz pasek kupić jeśli M nosi. jakiś ładnyz apach dla meżczyzn. albo poprostu daj mu siebie w prezencie:-p
 
Paula mój też nie jest problemowy;-) On jak dostanie coś takiego to będzie zadowolony,bo mu zawsze szkoda kasy wydawać na dezodorant :-D "Takie małe ***** a tyle kosztuje :-D Nie żeby śmierdział czy coś :-D

Ewi u nas pobudka o 5 to tez lepiej niż wczoraj

Vegas ja też używam Tormentiol,chociaż póki co Maja miała tylko raz czerwona pupę i to nie jakoś dużo tylko jedną czerwoną krechę ;-) No i się pochwal co dostałaś ;-) Ja na urodziny czekam do listopada :-D

Ewi jak tam Mareczek toleruje antybiotyk?

Kaamaa nic ci nie przeszło?? Idziesz dziś do dentysty?
 
Ewi dzięki Ci dobra kobieto, kupię pasek albo portfel :tak:


Lolkak to Ty dzisiaj wyspana jesteś :-D rozpieszcza Cię Majka :-D

A z zębem trochę lepiej, opuchlizna schodzi ale nadal trochę boli :dry:
 
hejka

Ale brzydka pogoda za oknem , spać się chce jak cholera

patisia biedny Kubuś , zdrówka

kamma a mój tez by sie cieszył z rzeczy które wymieniłaś tyle za ja sie nie zanam, w zeszłym roku przygotowałam mu urodziny i kupiłam koszulkę Ferarri i pokrowce do samochodu
 
Kurcze nie moge sie wbic w temat.... jakas rozkojarzona jestem:dry; Miki marudny ciagle, na kolanach teraz siedzi...
M ma wolne, wczoraj przywiózł zapas pepsi i napoj liptona... klutnia z rana zaliczona i pojechal do mamusi ;]

na dworze wieje jak niewiem :szok: dupna pogoda....
 
reklama
Kaamaa bardzo rozpieszcza :-D Zwłaszcza,że w nocy wstawała co godzinę :-D

malwina u mnie wieje,że głowy wystawić za okno nie można,bo urwie ;-)

Paula jakiś czas temu stwierdził,że mi nie potrzebny płyn do demakijażu,ale malować to się oczywiście dla niego muszę a zmywać to już po co :-D

W sobote mamy sesję zdjęciową :-) ciekawe co z tego wyjdzie :-)
 
Do góry