reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej,

Lenka ja tez tak kiedys miałam. najchętniej cały dzień bym przespała. Moja babka stwierdziła nawet,że ćpam :-D:eek:

kaamaa śnieg?:szok: u mnie tylko deszcz :dry: Mam nadzieję,że szybko wróci słońce...

Ewi,paula wy to macie dobrze z tą maturą. Ja to musiałam zakuwać wszystkie epoki a nie tylko to co mi potrzebne do prezentacji:confused2:

Cherie ja tam wyrażam zgodę na publikację :-D:-D

Fikusek Twój jest niezły :-) A chałwa mu nie smakowała,że tak porozrzucał :-D

Vegas Martynka słodko wygląda w tych kitkach. A Maja rzeczywiście długaśna. Ile ma miesięcy?

Dzisiejszy dzień to chyba powtórka z wczoraj:dry: Od rana jęczy... M mnie znowu wnerwił. Mówię mu żeby nie planował sobie "jakichś super pilnych robót" na sobotę, bo chcę żeby z nami poszedł na tą sesję. To się zaczęło : A po co, a na co, a kto za to zapłaci, a ile to trzeba tam być, jak daleko, pewnie jedno zdjęcie itd"
Jak płacić to źle jak za darmo tez ma problem. Najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić. Jak zawsze ja jakieś głupoty wymyślam.
 
reklama
lolkak sasadz kopniaka M to przestanie jeczec:-) a Maja moze marudzi bo pogoda taka lipna.
Alan jak narazie normlanie sie zachowuje:-D

Eliza no no jaka panna z Hani:) twoje maluchy chyba lubia pozowac do fotek:-)
 
Eliza Hania to faktycznie pannica, jaka duża już :szok: śliczna!


Lolkak denerwuje mnie Twój M!! pierdoła! on taki sam jak mój szwagier tylko by w chacie siedział, w gości nie pójdzie, do kina też nie, dzikus jeden!! :-D


Moja to dzisiaj pół na pół przez 10 minut łazi i wiszczy a później 10 mniut łazi i się chichra :confused2:
 
fikusek no Hania lubi, ale Daniel czasami wogole nie chce.... kiedys to ja dziennie strzelalam im po 20 fot a teraz.... :dry: Mikołaj to juz wogole, ciagle sie rusza i polowa zdjec zamazane heh.... :confused2:

Jest u mnie teraz jeszcze córka siostry,dzieciaki sie bawią, zaraz Miki bedzie szedl spac a starszaki ida do babci by tu nie hałasowac... a ja na spokojnie pojde do pieca i bede odpoczywac....:-p
 
Fikusek ja już wątpię czy temu typowi cokolwiek pomoże :-D W nocy żeby się przesunął na łóżku muszę go kopać a i tak nim zaczai to mija z 15 minu :-D:-D

Elizka żeby Moja tak chciała pozować i się uśmiechać :-D Jak podchodzę z aparatem to uśmiech znika :-D

E:

Kaamaa Ty nawet nie wiesz jak on mnie denerwuje :-D:-D:-D Dzikus jakie ładne określenie :-D:-D
 
Vegas martynka jest slodziutka:) no a ten usmiech z ostatniego zdj powala taki lekko szatanski:)

Eliza a Twoja ksiezniczka to Twoja kopia:) jaka ona podobna do Ciebie:) sliczne masz dzieci:)

Witam i ja
snily mi sie bzdury jakies...
naogladalam sie filmow i mam...
snilo mi sie ze bylam w szpitalu ale chyba w odwiedziny i balam sie wyjsc bo dostalam ostrzezenie ze chce mnie ktos zabic... i postanowilam wyjsc z wieksza grupka ludzi a ten ktos stal z boku szpitala i strzelil do mnie z bazuki. ucieklam;pp hahahah wsiadam w taxowke i ucieklam:D
 
witam

U nas tez pogoda do dupy ,od rana pada na szczęscie deszcz:)

vegas śliczne ubranka i praktyczne prezenty super a Martynka jaka ładna

daffi mała rozrabiaka

eliza Hania śliczna

lolkak co za maruda ten Twj maż

ogladałam pogodę i od poniedziałku ma przyjść słonce i ocieplenie-moze w koncu

A ja się dowiedziałam ze siostra M ma komplikację w ciązy i to powazne ale nie bede pisała , bo nie chce zeby moze ktoś z bliskich albo znajomych pozniej skojarzył fakty i wogóle.
Trzymam z całych sił kciuki i tylko nadzieja i czas pokaża*)
 
Daffi hehe dzieki:-)
Jakie sny:-D cos ty ogladala,bo w mjak milos i na wspolnej nie strzelaja z bazuk :-D:-D:-p:happy:


A ostatnio bylam u tesciow i ja z tesciowa uwazamy ze Hania i Miki sa do siebie bardzo podobni to czyli ze do mnie tez, a tesc zaczol sie klucic ze jest zdjecia M do którego Mikołaj jest baaardzo podobny:-D myslalam ze pekne ze smiechu,lecial juz do albumu zdjec szukac ale ze my juz sie zbierac zaczelismy do domu to zrezygnowal :-D
 
Daffi hehe dzieki:-)
Jakie sny:-D cos ty ogladala,bo w mjak milos i na wspolnej nie strzelaja z bazuk :-D:-D:-p:happy:


A ostatnio bylam u tesciow i ja z tesciowa uwazamy ze Hania i Miki sa do siebie bardzo podobni to czyli ze do mnie tez, a tesc zaczol sie klucic ze jest zdjecia M do którego Mikołaj jest baaardzo podobny:-D myslalam ze pekne ze smiechu,lecial juz do albumu zdjec szukac ale ze my juz sie zbierac zaczelismy do domu to zrezygnowal :-D

ale leciał wczoraj RED Eye i ogladalam i tam był motyw z bazuka;p
 
reklama
Witajcie:-) mnie laptop szwankuje od przedwczoraj:/ i nie mam jak was nawet wieczorem poczytać bo mój T. próbuje go jeszcze ożywić ale cos mi sie wydaje że zginie ten laptop śmiercią tragiczną... i sie kolejny wydatek szykuje eh... Jeszcze was nie nadrobiłam wiec sie za to zabieram
 
Do góry