reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A moja Nicole sama z siebie nie chce smoka. Po prostu go nienawidzi. A jak się czujecie ciężaróweczki? Koszmarku? Madzie? I reszta o której zapomniałam...sorry:-p
 
reklama
Hej kobietki:-)
Ja caly dzien u tesciowej bylam..
Co do waszej rozmowy o smoczkach to sie nie zgadzamz WAmi i dziwie sie, czemu az takie jestescie nastawine na anty.. Ja jak najbardzej miala kupione 2 lezaly grzecznie w domu.. w szpitalu w pierwszej dobie sama polozna przyszla i dala Lenie smoczna, bo mala miala straszny odruch ssania.. poprostu chcialabyc przy cycu non stop, co konczylo sie ulewaniem, bo za duzo zjadala.. i tak w kolko.. smoka wziela odrazu i zasnela jak aniol.. a dzis juz prawie go nie uzywa.. czasem zdarzy sie ze potrzebuje Go jak idzie spac.. ale po 5 minutach od zasniecia Go wypluwa.. Uwazam, ze zdrowsze jej ssanie smoka niz kciuka.. Tak jak Ania Zywa pisala smoczna mzona zabrac dziecku, powiedziec, ze teraz mala dzidzia Go potrzebuje i ze smoczek jest be i obeszlo sie bez krzyku..a kciuka mam obciac:confused:do tego po kciuki moga byc krzywe zabki.. bo dziecko go wklada w atki dziwny sposob (tzn jest taki wygiety paluszek) i jedynki rosna krzywo..
A zreszta ewnie mnie zaraz zlinczujecie:):tak:za to ze mam inne zdanie na temat smoko:szok::-D
 
firankau mnie bez zmian z samopoczuciem no ale co zrobic na sile malej nie wypchne :-( ma jeszcze kilka dni do terminu a pozniej sie zacznie pewnie dzialanie eeh narazie mam czekac do tygodnia po terminie a poki co jutro jade do lekarza sprawdzic czy wylatuja mi wody pewnie znowu usg ktg i badanie eeh juz mi sie tym zygac chce a jak mam miec badanie to mnie drgawki biora tak te paluchy pchaja bleee:wściekła/y: sadze ze jak beda lecialy wody to znowu do szpitala no ale co zrobic :confused: moze nie bedzie tak zle hihi wolalabym zeby nagle zaczela sie akcja porodowa i z glowy a nie jakies wymuszanie czy cesarka :confused:
basiu w sumie tez racja chociaz od smoka sa problemy ze zgryzem ja tam sie nie znam pewnie jakbym miala dziecko caly czas miec na cycu to z lenistwa dam smoka bo nie wyobrazam sobie ze moje dziecko nie bedzie moglo zostac z dziadkami bo cyca musi miec :no: no zobaczymy kazdy maluszek jest inny moze moj nie bedzie chcial dydka :happy2: a jesli bedzie chciala to nie jest koniec swiata hihi kwestia tego czy wlasnie lepsze piastki czy smok pewnie kazdy pediatra ma inne zdanie eeeh :-p
 
Koszmarku to awet nie z lenistwa tylko z potrzeby np. skorzystania z toalety.. wyobraz sobie, ze ja po porodzie nie moglam sie na krok ruszyc, bo Lena non stop chciala cyca ciagnac, mimo tego, ze ulewala:-(boze to bylo straszne.. 5 minu w pudelku(lozeczku szpitalne) i znowu.. ahh zle wspomnienia:-( Co do zlego zgrywu to moze on byc takze po kciuki.. Ja tam jestem za smoczkiem:tak:zawsze mzona go wywalic.. :-D
Masz racje, ze dajac smoka dzieku to nie koniec swiata.. Moja wybrala smoka i to mi odpowiadalao tym bardziej, ze po 3 tyg musialam przestac karmic:-(wiec mala musiala sobie cos ssac.. ale same zobaczycie i wybierzecie dla swojego dziecka to co najlepsze..Mnie jedynie dziwia dzieci np. 2 letnie ktore biegaja ze smoczkiem:confused:po dworze:eek::eek:
Boże ja juz nie wiem, coz tym moim malym zlosliwcem zrobic.. nic na nia nie dziala..czasami musze wyjsc do drugiego pokoju zeby sie uspokoic. a jest z niej taka kazo, ze wie, ze robi zle.. to potem przylatuje do mnie daje buzi i sie tuli.. ale co z tego skoro za 15 min znwu to samo..:/ dziewczyny powiedziec jak mozna ja okielznac:p nigdy taka nie byla.. My ja okreslamy, ze z niej jest taka Mucha Lenucha na deszcz.. jak sie czepi Ciebie to masz dosc:p
 
Ostatnia edycja:
No, ja już jestem,
Słuchajcie, co do smoka, to wiadomo, każde dziecko jest inne, jedno się odzwyczai szybciej, drugie będzie płakało, a jeszcze inne w ogóle nie będzie go potrzebować. Ja nie jestem przeciwko smokom, ale wiem, że trzeba zachować umiar.

 
basiu no wlasnie poprostu trzeba wiedziec kiedy ten smok koniecznie zabrac i potrafic to zrobic wtedy wszystko bedzie ok :tak: ja tam sie za bardzo nie znam heh to tylko moje zdanie zobaczymy jak mi pojdzie ale wlasnie tak jak mowisz ja rowniez nie mam zamiaru 24h na dobe siedziec przy lozeczku moze pomyslicie ze to male odpowiedzialne ale chcialabym miec rowniez chwilke dla siebie dac dziecko rodzicom na noc itd a jesli bedzie zasypiac tylko przy cycu no to lipa (chyba ze ladnie bedzie potrafila spac i bez smoka i bez cyca hehe na to licze chociaz to pewnie watpliwe) ja naprawde jestem odpowiedzialna tylko nie chce od poczatku uczyc dziecka ze bezemnie zycia nie ma hehe moja ciotka tak ma nie moze go nigdzie zostawic bo wyje jakby mial nigdy nie zobaczyc jej no i to w duzej mierze przez to ze ciagle byl przy cycu to dziecko bylo wyczekiwane bardzo (nie mogli miec dzieci) no i teraz do kina czy na klacje wyjsc bez malucha nie moga hehe :confused: nie wyobrazam sobie tego bo wiem ze jak dziecko mi bedzie plakac ze zostaje z dziadkami to poprostu nie wytrzymam i nigdzie nie pojde ehhh
karolina moj z moim tata na granice jedzie na okolo miesiac moj tata ma dzialalnosc budowlana a Kris u niego pracuje i grzecznosciowo maja postawic tam cus :tak: ogolnie juz nie wyjezdzaja bo inwestorzy maja teraz w Polsce takie same pieniadze jak za granica poniewaz wszyscy fachowcy wyjechali i roboty u nas masa wiec ceny tez poszly do gory naprawde nie ma co narzekac a nawet mozna chwalic zarobki w budowlance wiadomo ze zwykly pracownik zarabia duzo mniej ale napewno tez wiecej niz dotychczas moj tata placi od wykonanego dziela wiec wszyscy sie spiesza terminy ida szybko i pieniadze tez sa wtedy lepsze bo maja np po 2tys w 2 tyg a nie w miesiac co pozwala na nastepna inwestycje i tak w kolo w rezultacie zadowolony kontrahent bo szybko postawiony budynek i moze sie wprowadzac no i inwestor czyli moj tata bo ma duze pieniadze w krotkim terminie tyle ze on tez pracuje jakos tak jest nauczony hehe nie lubi robic z siebie niewiadomo kogo i pracuje normalnie z chlopakami a przy okazji na bierzaco wszystko nadzoruje wiadomo ze jak szefa nie ma to lubimy sie obijac :happy2: a tu lipa bo moj tata prawie ciagle z nimi hehe :happy2: ale sie rozpisalam :-p
 
Ostatnia edycja:
I tu sie z Toba zgodze Koszmarku.. Ja Lene od poczatku uczylam tego, ze nie jestem tylko ja na siwecie.. Nie mamy problemuz dziadkami ani z jednymi ani z drugimy.. Jak gdzies wychodzilismyz Adamem to Lena buziaki nam dawala i mowila papa mama:-):tak:a tesciowow jak widzi to mnie moze nie byc.. dzisn np nudzilam sie przez caly dzien:tak:bo Lena krok w krok za tesciowka:-) Wiesz tylko czasami mnie samej jest trudna ja zostawic.. na poczatku jak byla mala to szlo lepiej a teraz.. np Lena jest pieszczuchem ale przytula sie tylko do mnie jak jej zle.. a ja wie, ze mnie nie ma to do dziadziusia sie klei:-DOgolnie czasem mialam wyzuty sumienia, ze nie jestem taka jak inne matki.. ale coz taka jestem i mam nadzieje, ze Leni na dobre to wyjdzie. choc Adam mowi, ze Lena to i tak mamy cycek:-D:-Dale ona poprostuy lubi podejsc dac zuaka, przytulic sie.. a jak jest ktos obcy to nie opuszcza mnie na krok - ale teraz ma taki okres, ze boi sie i wstydzi wszytskich:tak:
 
Rozumiem... wiadomo, teraz Dzidziuś na świat przyjdzie, to pieniążki się przydadzą (mój R. też zmieniał przecież pracę, żeby więcej kaski było, jak Lenka się urodzi)
I kiedy wyjeżdża, Koszmarku?

0199381422.jpg


(to ja <po prawej> niecały rok temu, jak śpiewałam jeszcze w zespole :happy2:)
 
reklama
basiu no to napewno zawsze serduszko sciska jak trzeba zostawic :tak: no ale czasem trzeba nie mozna dac sie zwariowac jak od poczatku bedziemy stanowcze to bedzie latwiej moze jakbym rodzila w wieku 30lat to chcialabym tylko siedziec z mezem i dzieckiem w domciu no ale poki co to uwazam ze nawet przy dziecku mozna miec troszke wolnosci Kris tez lubi czasem wyjsc posiedziec ze znajomymi itd a poza tym dziadkowie tez czuja sie potrzebni wiadomo ze wnuczki to ich oczka w glowie :tak:
karolina fajne foto hihi a w jakim zespole bylas?:-pmoj jedzie teraz 20-stego jak sie wkleja foty ? ja ten pokoj mialam wam pokazac a wkleic nie umiem hehe mi zawsze chwilami wszystko robila :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry