reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anetka nooo szok:szok:

Cheri ooo rzeczywiście Danielek wysoki a co do nocnika to przyjdzie na niego czas:)

KasiaF
ale miałaś super pomysł z tym zajączkiem:)

Snoopy no tyle na dworze to i niejadek zgłodnieje:)

Vegas huśtawka ogrodowa super będziecie się bujały:)

Milka mam nadzieje że pomimo wszystko będziesz do Nas zaglądać bo Cie polubiłyśmy:)

Sali zdrówka dla Tymka:)

Ja jestem zła na C... Pewnie będziecie wiedziały za co nie będę się o tym rozkminiała bo nie ma nad czym:wściekła/y:

Dziś teściowa robi sobie wolne więc i ja mam wolne idziemy z Domi na spacer za godzinkę bo pogoda piękna:)
 
reklama
nie bylo by zle ale maly od no piatku nie jadl nic byl marudny plakal nie spal i tak do wczoraj i rano wymiotowal pojechalam do lekarki dala smecte ale nie powiedziala ze rotawirus , raczej zatrucie i mam nadzieje ze bedzie lepiej jestem umeczona padnieta eh ....dzisija mamy mojego pediatre aby zobaczyc malego dokladnie ... trzymajcie się
 
Hej wam ;-) na start polecam ofertę dla mam z Trójmiasta albo Wrocławia :
Loopy's World zaprasza dzieci - Trójmiasto - CITEAM - Zakupy grupowe

Ja sobie zakupiłam :-p z 3 razy już byliśmy i super zabawa jest :-) w weekend może sobie pojedziemy :-) rodzice wchodzą za darmo (nie koniecznie mama z tatą może być mama ciocia i babcia np :-p )


A u nas po świętach dobrze :-) udane były :-) nawet siostrę na imprezę udało mi się wyciągnąć :-D beka jak nie wiem była hehe :-) a ja na tej imprezie znalazłam 100zł :-D a następnego dnia mama w prezencie miała dla nas po kuponie z totolotka i mój miał 3 więc 24zł wygrałam :-D :-p tak więc niezłe szczęście miałam w te święta :-p


MILKA - ależ nas nie opuszczaj ! chcesz być mamą i na pewno niedługo wam się uda więc bez sensu żebyś nas opuszczała ;-)

KASIAF - super pomysł z tym króliczkiem !

CHERIE - zazdroszczę pracy :-) ...co do niejadka jak znajdziesz sposób daj znać mi się też przyda ...
 
Witam po świątecznie

Dziewczyna a jak tam po świątecznym obżarstwie??? Waga poszła w górę. Ja dziś się ważyłam bo w święta sobie pozwoliłam na większe ilości jedzenia ale na szczęście waga miło mnie zaskoczyła, nie drgneła w górę baaa nawet spadła kilka deko. Więc uśmiech na buźce.
A no i ogłszam wszem i wobec, że pierwsze szczepienie w końcu za nami. Mały waży 7.100.
Jestem szczęśliwa, że w końcu udało się zaszczepić Kacperka i mam nadzieję, że w końcu i te choróbska nam odpuszczą.

CHERI no ja też Cię nie kojarzę.
No to już poczytałam, czemu zniszczyłaś sobie prawie ślepka???
No to też już wiem.

ALEKSADRA co tam u was, że aż katastrofalnie???
Doczytałam.

ANETKA widzę, że u was prezenty jak na pod choinkę.

VEGAS moja ma 3 latka a też tylko 13 kilo ale lepiej niż dziecko jest szczupłe niż zapasione.

MILKA trzymaj się, mam nadzieje że następnym razem się uda.

FEMMA ale super ze znalezionej stówki. Ja ostatnio na parkingu LIDLA znalazłam 30zł idąc do auta. A okazało się, że to mój K zgubił:-D:-D:-D bo szedł pierwszy do auta bo ja aptekę jeszcze odwiedzałam.
Dobrze, że to ja znalazłam.
 
aleksandra u nas ostatnio było to samo, kup acidolak i dawaj małemu do picia, u nas po nim dużo się poprawiło, po 2 dniach mała już nie wymiotowała w ogole i zaczeła jesc.
famme ale z Ciebie farciara:-D
kasiek nie stresuj się, będzie dobrze;-)
 
Witam

U nas ok po świętach , w niedziele u teściów , wczoraj u moich rodziców.
Nie wiem co sie stało mojej córce ale od ponad 2 lat śpi w swoim łóżeczku a wczoraj masakra zasnęła O 22 u mnie w łózko bo co kładłam JĄ DO JEJ TO WOŁAŁA MAMA!!!

Byłam dzisiaj po odbiór paszportu ale taka kolejka ze zrezygnowałam..

Femme ale masz szczescie dziewczyno:)

Anetka ale prezentów Zuzia dostała

Aleksandra
zdrówka dla Was

CHERIE ja nie mam problemu z niejadkiem , Zuzia je za 2 , wazy 15 kg
 
Witajcie po światecznie:) widzę, że nawet sporo się działo.
Milka dziewczyny maja rację, nie odchodź tylko pisz bedziemy kibicować i może wykibicujemy maluszka:-p:-D
 
reklama
Hej Babki :-)
Wow ile nadrukowane, sorrka ale nie nadrobie... :eek:
Kompa resetowalismy, i dopiero mniej wiecej moge gdzies wejsc :dry:

U nas po swietach oki, Miki sie przejadł :-D hahaha, kupy robi 3 razy dziennie, ale dzis juz widze ze mniej je :-) no i dobrze, bo za duzo pampersów szlo :dry: ;P
Ogolnie i bylo troche wkurzania, i zmeczenia... no ale jak to sie mówi... Swieta swieta i po swietach :tak:, moze troszke nadrobię....
cdn. :happy:

edit.
milka pisz i nie marudz ;-) trzymamy kciuki nadal :tak:
Cherie witaj po dlugiej przerwie, ja cie pamietam :tak: :-) z niejadkiem nie pomoge, u mnie Hania z Mikim jadki takie ze szok, a Daniel jest nie jadkiem ale sposobu na niego nie ma, raz je duzo, raz je malo, i sie tym nie przejmuje :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry