reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
23may tak to u mnie bunt sie zaczal. Tylko powiem slowo nie i jest histeria. Oszalec mozna...ale pocieszam sie troche tym ze wszystkie przez to przechodzimy.

happy a daj spokoj, u mnie albo zajete albo jest sygnal ale nikt nie odbiera a 20 sekund pozniej jak probuje jeszcze raz to znow zajete.
 
Cześć
No i w sobotę po raz drugi powiedzieliśmy sobie TAK ślub jak ślub, szału nie było ale fajnie po kilku latach ponownie usłyszeć "I ślubuję Ci..." Szkoda tylko, że Damian zasną zaraz jak weszliśmy do kościoła i nie ma żadnej fotki

Happy
zdrówka dla Was

Paulina ja myślę tak samo jak Wampi. Każdy ma swój przelicznik i wie na ile go stać. Dla mnie 1000zł to też dużo kasy.
My cywilny robiliśmy na 60osób. Wynajmowaliśmy salę, orkiestrę, kelnerki i kucharka były po znajomości. Sukienkę szyłam u krawcowej (zapłaciłam 100zł), garnitur, alko...za wszystko wyszło nam 10 000zł. Wiem, nie zaszaleliśmy ale uważam, że było świetnie:tak: a rodzina do tej pory wspomina nasze wesele

23may zdrówka dla Julki
 
Hejka:)
Hehe ja tez próbowałam dzisiaj dodzwonić się do lekarza ale ze sobą, musze pokazać to kontrolne usg piersi żeby wpisał sobie w kartę, masakra nie odbierają:) Chyba zarejestruję sie osobiście jak będziemy w mieście, to w sumie nie takie pilne:)
happymum daj znać co z Denniskiem:*
23may zdrówka dla Julki:)
asik widziałam zdjęcia na fb:p
 
Jest! Po ponad 2 godzinach udalo sie dodzwonic. Jeszcze chwila a wyszla bym z siebie.

asik widzialam zdjecia na fb. Gratuluje slubu!! Ty juz drugi masz za soba a ja nawet jednego sie dorobic nie moge :p
 
Sama nie wiem jak to funkcjonuje.
Na blogu Happy Mum nigdy nie byłam i nie wiem czy dziewczyna ma coś z głową, czy próbowała po prostu się do mnie porównać.
Nie wnikam.
Ale nie życzę sobie, żeby ktokolwiek mnie oczerniał posądzaniem o plagiat.
Tym bardziej, że ja mogę odbić piłeczkę i napisać to samo, bo mój post o jedynakach był znacznie wcześniej.
Ale mam to w dupie, bo nie widzę żadnego podobieństwo do mojego bloga i moich tematów.

Happy Mum zacznij pracować nad piórem, bo ciężko się czyta Twoje teksty.
Do tego robisz okropne błędy ortograficzne.
Jak chcesz wejść na mój poziom blogowania to musisz nad tym popracować.

Pozdrawiam. ;)
 
Matka prezesa-mówisz ze nie znasz mojego blga to ok, ja poprostu w statystykach widziałam ze byłaś... nie będę sie spierać, poprostu zdziwiło mnie to że masz podobne tematy opublikowane kilka dni później.
I nie rozumiem co ma znazyc" mój poziom blogowania"? Czujesz się lepsza? Pzatym Proszę skasuj ten screen z fb, bo roztrzasanie takich spraw publicznie to dziecinada
 
Proszę. Podaj mi te statystyki.
Gdzie w ogóle w ruchu sieciowym pokazuje Ci się, że wchodzę JA na Twój blog?
Może skomentowałaś jakiś mój post i z mojego bloga było przekierowanie.

Po drugie to Ty pierwsza mnie zaatakowałaś.
Więc nie czuję się zobowiazana by usuwać mój post z mojego fanpage, tym bardziej, że widzę, że masz coś ewidentnie z głową.
W którym miejscu jakikolwiek mój post jest podobny do Twojego?
W którym?
Nie widzę żadnego powiązania.

Tak. Czuję się lepsza.
 
reklama
Witam się :happy:

Ja już po porządnych zakupach spożywczych, zmieniłam pościel, umyłam lodówkę, a jeszcze dziś w planach generalne mycie szafek kuchennych wewnątrz i na zewnątrz :happy:
 
Do góry