reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Sandra - ale przypomni sobie jak my chidzilismy do szkoły było tak samo, no przynajmniej u mnie. w drugiej klasie za lekturę była "dzieci z Bulerbyn"( nie wiem czy dobrze napisałam) miała ponad 300 stron , tez były opracowania i matma. plus tylko taki ze sprawdzianów pod koniec roku nie bylo ;)
 
Sandra-ok już rozumiem. moim zdaniem nie ma nic złego w 6 latkach w pierwszej klasie. złe jest to ze państwo nie potrafi się określić. powinni raz powiedziec ze 6 latek do pierwszej klasy, zrobić pierwszy rok taki ze można odraczac dziecko a później normalnie
 
Wiesz mi chodziło ze podjęli decyzję taka bez przemyślenia a moim zdaniem to one powinny być juz przygotowane w przedszkolu jeżeli mają iść do pierwszej klasy . A nie ze nie które dzieci nie umieją trzymać ołówka a wymagać będą oni ze na dąży ze wszystkim
 
Maciejkaa pokaże Ci zadania Wiki tylko nie wiem czy będzie coś widać DSC05031.jpgDSC05032.jpgDSC05033.jpgDSC05034.jpg
Ola tak sorry chodziło mi o dzieci które są w zerówce ale przedszkolnej a nie szkolnej .
 

Załączniki

  • DSC05031.jpg
    DSC05031.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC05032.jpg
    DSC05032.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC05033.jpg
    DSC05033.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC05034.jpg
    DSC05034.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 39
Happy jasne że nie ma nic złego w latkach w szkole. Zły jest tok nauczania, jego forma i nacisk względem rozwoju emocjonalnego 6 letniego dziecka.
 
reklama
Do góry