reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie każda szkoła jest przygotowana na dzieci . Nauczyciele musze iść z godnie z planem i je przygotować do następnej klasy A nie biorą pod uwagi tego ze te dzieci nie są równe a wymagają tyle samo od nich by nadążyć z matrialem

Dokładnie !!! I najtrudniejsze pytanie, to ile jest w stanie z siebie dać i jakim kosztem, jadąc ciągle na przymusie gonienia? :-(
 
reklama
Sandra-tam gdzie mi mówiłaś?
ja właśnie pije wino i się wkurzyłam. teściowa fotelik samochodowy D. pożyczyła a wiecie po co? zeby trójkę tamtych wnuków na wycieczkę jutro zabrać :/ wkurzyłam się i napisałam jej "miłego" smsa...i tyle urywam kontakt zupełnie. mam wy****ne i nie mam zamiaru więcej z nimi gadać. S. nie zabronie tam jeździć i z nimi rozmawiać bo to jego rodzice ale ja podziękuję... ot tyle...mogę juz zapomnieć ze mają wnuka! oczywiście na smsa nawę nie odpisała ;)
 
Sandra- a gdzie bylas w pracy? Jakie godziny? J

Happy- porazka....

Ja sie stresuje przed dzisiejszym spotkaniem.. te ostatnio przebieglo w milej atmosferze i bez stresu a dzis masakra..

Jeszcze sie stresuje bo siostra T bierzr Maje i wiezie ja do drugiej siostry i dopiero po poludniu ja odbierzemy... A ona z tamta siostra T az tak zrzyta nie jest, noo ale dzis wyjatkowa sytuacja i nie mam wyjscia w sumie.. :/
 
Nic specjalnego firmie Joker sprzątam ich biura trochę ich tam jest od poniedziałku do piątku na 4 h za 600 zł mc . Jest co robić ogółem 16 pomieszczeń jest do ogarnięcia bardziej czuje się na sklepie , na tyle dobrze ze jestem tam sama i nikt na dema nie siedzi.
Annacia . Tak rok wcześniej pracowałam w Biedronce mogłabym tam wrócić ale nie mam z kim jej zostawić.
 
Happy masakra :( co S na to?
magda powodzenia!
sandra bierz! O robotę ciężko ... a jak sytuacja z emigracja?
 
Maciejkaa nie mam wyboru jestem na dnie finansowym gdybym wiedziała że tak będzie nigdy bym się nie zgodziła na wyjazd przez to same kłopoty, trzeba było siedzieć tu i nie było by tej sytuacji w której się znalazłam brakuje mi sił nerwów i wszystkiego nie tak miało być nie tak miało się skończyć
 
reklama
Maciejka - S. powiedział tylko ze przez te 3 lata się przyzwyczaił i ma ich gdzieś. wiesz na początku było mi przykro. teraz juza to gdzieś bo wie ze nasze wkurzanie sie nic nie zmieni.
 
Do góry