reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ANULA Ja mam neuralgie nerwów twarzoczaszki. Są dni kiedy nie boli ale jak się nerw podrażni. np uderzę w coś to ze dwa tygodnie potrafi trzymać taki ból. Ogólnie nieciekawie. Na początku sierpnia rezonans mam to zobaczymy czy to na pewno to czy jakaś inna cholera.
 
reklama
Hej :)

Ewi powiem ci ze ja ze swoimi tez niewytrzymuje. są dni kiedy na serio wsadzilabym ich w ciasne pudlo i wysadzila w powietrze. Teraz chodzą do piątku na polkolonie to chociaz dzien im jakos mija, ale od soboty juz beda w domu... ja zwariuje. Dodatkowo cierpliwosci u mnie brak obecnie. do szalu doprowadza mnie byle *******a, lisc na ziemi, ktorys o coś zapyta nie tak jak trzeba, czy idzie za mną, czy cokolwiek innego.

U nas tak sobie. Ł powoli robi kuchnie na werandzie, jak skonczy to bedziemy mieli wiecej miejsca o cale 10 m2., ja sobie rosne, brzuch coraz wiekszy, skurcze zyc nie dają, od kilku dni mam wrazenie ze ktoś mnie po kroczu porzadnie skopał. Blanka dalej trampoline na moim pecherzu ma. jak zacznie fikac to dobrze ze jeszcze zdązam. Za kilka dni zaczynam 8 mc... kurde.. za miesiac juz moge jechac rodzić.
 
Hej ;) co do wesel.. bardzo chetnie wskoczylabym w suknie jeszcze raz i jeszcze raz przezyla wesele na 130osob ;) no i poprawiny. Meczaace bardzo ale ja milo wspominam. Nie zaluje kasy w to wsadzonej a poszlo bardzo duzo..

KASIEK wy mieszkanie kupiliscie a my bedzieny kupywac w tym roku dzialke. Jak sie nie uda wybudowac domu to dla Nikoli bedzie. Chociaz projekt domu mamy juz wybrany...
EWI &&& za pozytywne dla ciebie wyniki rezonansu.
TREN ale czas leci..
 
Hej. Coś mi od wczoraj na oku siedzi, nie jest spuchniete, nie jest czerwone a boli.

PAULINA Nie dziękuję ale jestem dobrej myśli.

TREN A no szybko ci ta ciąża mija. Moze V dlatego ze rzadko się tu pojawiam i za każdym razem jesteś coraz bliżej końca :-D
Ja czasami myślę co ze mnie za matka ze tak mam dość dzieciaków moich.
 
Ewi ja tak samo! Tzw wewnętrzne wyrzuty sumienia .. ale co zrobić. Jesteśmy tylko ludźmi ...
Anula ja uwielbiam wesela, szkoda tylko że takie kosztowne :p
Kasiek gratuluję!
 
Chyba kazda mama tak ma. Natlok obowiazkow, do tego dziecko jak kazdy czlowiek gorszy dzien, foszki itp. Sama mam czasami ochote zabrac sie i uciec a mam tylko jedno dziecko....

Nje moge spac.. Wstaje po 5 i niby chce mi sie spac a zasnac nie moge. Pozniej w dzien sie tragicznie czuje i o 15 bym spac poszla... Kawy pic nie moge bo tak mnie pozniej telepie w srodku ze masakra i kupilam sobie wczoraj jakas malo kofeinowa, zobaczymy. Jesc tez malo jem bo nie mam czasu. Ciagle cos, gdzies trzeba jechac zalatwic. Wczoraj talerz zupy zjadlam u mamy a na wieczor nektarynke to myslalam ze wypali mi srodek taka zgage dostalam...
Dzis wlasnie jade do galerii z siostra sobie cos kupic, pewnie buty bo mam "malo" i nie mam co nosic :p hehehe
Mam nadzieje ze pogoda sie poprawi w koncu..
 
Mi tam taka temperatura na poziomie 22 stopni pasuje. Nawet deszcz przy takiej temp nie przeszkadza.
U mnie na wsi ludzie modlą się o deszcz wiadomo bez deszczu nie ma plonów dobrych.

MAGDA He he mało to pojęcie względne co? Ja jutro się wybieram na zakup butów bo mam tylko sandały, jedne adidasy i pantofle jedne które też muszę wymienić. A musze mieć też coś pośredniego żeby móc wyjść do ludzi a adidasy nie do wszystkiego pasują. Musze tez do maszyny do szycia pokierować części bo mi dzieci pogubily a sterta spodni do położenia czeka.
 
Mnie też pasuje taka temp :) całe lato tak by mogło cza :D raz po raz tylko po 30 st żeby się kopsnąć nad jezioro ;)
Ja mam często dość dzieci, domu i obowiązków. Moje przyjaciółki nie mają dzieci więc mamy inne priorytety. One magisterski praca szkolenia itp dzieci i ślub w dalekiej przyszłości dopiero. Także mamy zupełnie inne światy. Cóż, takie życie wybrałam, a one inne.
 
reklama
Hejka:)
TREN LENATI rosnijcie zdrowo:*
ANULA ja marze wlasnie o takim slubie, tylko najblizsza rodzina, pieniadze wolalabym wydac na podroz poslubna:p
EWI oby wyniki byly dobre!
U nas po staremu, upaly znow do nas zawitaly i dzisiaj wzielam P. do fryzjera bo tak to cala glowe mial mokra wloski juz za dlugie byly

Co do nerwow to jak kazda matka tez mam czasem gorsze dni ze chcialabym gdzies zwiac:p teraz mam troche luzu bo jak chodze na truskawki to maly jest u tesciow, koncze o 10-11 a przywoza go po poludniu:) Aa i nauczyl sie jezdzic rowerem na dwoch kolkach :)
 
Do góry