reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hej ;) witam wszystkie mamusie Paulina lat nieco ponad 19 mama prawie 3 letniej Nikoli. My teraz sie wczasujemy, ale Nikola chetnie chodzi do przedszkola, ma swoja ulubiona Polska opiekunke oczywiscie :) wiec jest oki.


Jestesmy zasmarkane i zakaszlane od poniedzialku :( od srody ratuje mloda mucosolvanem i nasivinem, jak narazie gowniane efekty, mam w domu specjalny syrop na kaszel po ktorym zawsze jej przechodzi ale nie moglam go wziac bo by mi wyrzucili na bramkach ;/

Pogoda u nas idealna chlodno i przyjemnie.

PAPITKA bedzue oki, przyzwyczai sie ;) pomysl co ja przezywalam bo u nas dodatkowo bariera jezykowa.. ale poszlo ;) N. miesza juz slowa na potege...
LENATI ja wierze ze wszystko bedzie ok!! Musi byc!!! ;)
 
Witam nową mamusie. Będe tak ogólnie odpisywała bo z tel.

Kuba ma zapalenie gardła więc po trzech dniach przedszkola siedzimy w domu.

Co do buntu dwulatka też było kiepsko ale z A się zaparliśmy i żadne nie zwracało uwagi na jego płacz i wymuszanie.

Fajnie że mnie pamiętacie. :)

Zdrówka dla chorowitków.
 
Witam nowe mamy. Mama 27 lat, trójka dzieci.

Mój najmłodszy tez przedszkole zaczął. Masakra, pierwszy dzień przez godzinę plakal potem aż do 12 ładnie się bawil, w nocy płakał, drugi dzień 5 minut płaczu reszta pobytu pogodnie, a dzisiaj rano nie płakał, ale jak zobaczył mnie na korytarzu to taki płacz był ze nie wiem. Ze łzami do domu wróciłam, podobno potem grzeczny był i z dziećmi się bawił.
 
Młodamama no tak to racja. Ale chyba nawet jest wymóg że jam pierwsza była cesarka to druga też musi

Papitka to już duży chłop :-)

Ewix :-)

Magda hej :-) fajnie ze jest takie forum gdzie można porozmawiać z rówieśnikami.
Mąż chory to gorsze niż 5 dzieci chorych :-)

Madzialena kolejna rowiesniczka :-)

Paulina zdrowka życzę
Papitka wam też

Ja dzisiaj spędziłam miły dzień z kolanami przy kawie a dzieci się grzecznie bawiły. Pogoda u nas super, ani za zimno ani gorąca
 
Ewi- podobno dzieci tak tylko przy rodzicach a za zamkniętymi drzwiami już się uspokajają.

Ruda- podobno jeśli nie ma przeciwskazań do porodu naturalnego to można mieć wybór przy drugiej ciąży ale większość kobiet od ręki decyduje się na cc.
 
Ewi mam koleżankę przeszkolanke i mówię że Góra 10 minut i jest spokój, mało które płacze Dłużej. Najgorsze co rodzice mogą zrobić to zabrać pierwszego dnia

Papitka o to nawet nie wiedziałam
 
Ruda- no moja koleżanka miała taki wybór pół roku temu. Też myślała że jak było cc to musi być i drugi raz. Ale zdecydowała się jednak bo stwierdziła że jak znowu ma się męczyć i ją będą masować to woli cc.
 
reklama
Hejka:)

Ewi u nas jest podobnie bo mały praktycznie codziennie w przedszkolu płacz;/ pierwszego dnia było idealnie a teraz strasznie za mna płacze, pani mówi że jak tylko wychodzę to sie uspokaja:) Także cięzkie czasy przed nami
papitka niech Kubuś szybko zdrowieje! :)

U nas w sobotę pojawił sie lekki katar ale po południu już nie było po nim śladu, od jakiegos czasu podaje juz małemu tran i wit. C. i cos tam pomaga, inaczej to juz by kaszel doszedł

Aa i musze się pochwalić wczoraj zostałam ciocią malutkiej Aleksandry:-)
 
Do góry