reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

paptka zdrówka dla Kubusia, my dzisiaj byliśmy u kontroli i po zapaleniu oskrzeli zostały tylko pojedyncze szmery także jestem dobrej myśli
lenati dziewczynki słodko razem wyglądają:*
happymum będzie dobrze! a co dokładniej powiedział lekarz?

ja również męczę sie z @, ale przed było gorzej mdliło mnie , strasznie bolał mnie brzuch a jak juz przyszła to sie uspokoiło. jutro mam wolne i mam w planach piec pierniczki, P. bedzie miał frajdę:)
 
reklama
lanati-słodkie są obie :)
madzialena-że tak silnych kłuc w okolicy jajnika nie powinno być na tym etapie ciąży, że możliwa jest ciąża pozamaciczna chociaż bez krwawień i plamien to mało prawdopodobne ale trzeba to koniecznie sprawdzić, usg w sobite na 9:00
 
Lenati- ale slodki widok. CO Natalia na siostrzyczke? ;)
Happy- mnie tez jajnik kłuł bardzo.. Pamietaj ze kazda ciaza jest inna i jesli z Dennisem tak nie mialas to teraz nie musi oznaczac coś zlego ;)
Madzialena- my juz pierniczki robilysmy jakis czas temu i ozdabiane tez bylo ;)

Mnie ucho kluje... ja pier...... mam nadzieje ze zadnego zapalenia miec nie bede...
 
Milena piekny widok :)

Happy dziewczyna na majowkach miala identycznie te bole ze az sie zginala a wszystko dobrze sie toczy :) nie ma co sie zamartwiac :)

Takze w sobote na 12 mam egzamin :) happy to bedzie Twoj i moj dobry dzien :) (mam nadzieje ze zdam :D)
 
Happy ale lepiej ze martwia sie i zrobia bedziesz spokojniejsza a tak to mogliby olac bo selekcja naturalna do tego 12-13 tyg jest ... ja jestem dobrej mysli wiec i Ty badz :)
 
reklama
Do góry