reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi i dorom:) ===cieszcie sie cieszcie bo to naprawde najfajniejsze z calej ciazy:) jak brzuch jeszcze plaski a Ty czujesz ze cos w srodku sobie plywa:p i uderza tymi swoimi malutkimi nozkami i raczkami....i nie umiesz sobie wyobrazic jak to wyglada...i mimo ze wiesz ze tam mieszka i czujesz je nie mozesz uwiezyc ze tamjest i zyje bo Ty zyjesz....ja czulam te ruchy zawsze rano,lezalam w lozku i czekalaam a tu puk puk puk i od razu usmiech od ucha do ucha:)
a te pozniejsze ruchy to juz nie sa prawda takie fajne:p jak widzisz ze cos sterczy--i pukasz w TO (ja nigdy nie wiedzialam czy to noga czy reka)i mowisz "zabiesz to zabierz"albo jak ci skopie po pecherzu...uuu...najpiekniejsze sa te pierwsze ruchu krorych reka sie nawet nie wyczuje-----te "motylki" i "plywajace rybki":D
teraz tak sie ciesze jak widze pierwsze usmiechy i grrruchanie:p mojej nelki:p
 
reklama
teraz mam chwilke czasu, widze maly ruch tu dzisiaj...a gdzie pozostale bywalki??:-):-)femme, kaska, mika, chwilami, firanka, madzik,asiowo,oliwka i cala reszta
GDZIE JESTESCIE????
 
Hej kochane no i chyba bedzie koniec może coś sie kiedyś uda może do siebie wrócimy ale narazie nas nie ma.
Wiecie jak to boli on chce byc narazie moim przyjacielem a ja chce jego bo go kocham.
Poradzcie jak go odzyskać kiedy on taki uparty :-:)-:)-:)-(
 
Kaska19 - Ja najbardziej czuje ruchy gdy kłade się spać :happy2: Tylko czekam kiedy Maluszek zacznie kopać. Masz racje to takie ruchy jakby "motylek", czy "rybka" :-) Ale Tobie bardzo zazdroszcze, móc już przytulic się do tej istotki którą jeszcze tak niedawno nosiłaś pod serduszkiem :tak: I która kilka miesiecy temu dała Ci popalic kopniakami, hehe :-)
kornalka :) - Tak sobie czytam Twoje posty :-(
Jestem w zwiazku juz ponad 3 latka. Ale uwierz, że były chwile w których było bardzo ciężko. I uważam że jak na swój młody wiek dużo przeżyłam.
Mieliśmy przerwy.. w ktorych nie wiedziałam co robić, tylko chodziłam z telefonem i czekałam na dzwonek, na sms - cokolwiek. Wiem jak to boli :-( Wierzyłam że wrocimy do siebie, i wierze też że u Ciebie wszystko sie ułozy. Powodzenia.
 
hej mamy:tak:
Ja tylko na chwilke...
Mąż ma urlop wiec robimy gruntowne sprzatanie przed swietami...
Przemeblowalismy nasza sypialnie i pokoik od małej:-) jutro jak pogoda dopisze to to myje okna i piore dywany...
w ogole moge sie mniej odzywac... bo musze wykorzystac, ze P. jest w domku:tak:
3majcie sie!
 
U mnie było tak że chłopak miał iść już do wojska,zaręczyliśmy się (każdy o tym wiedział)planowaliśmy ślub jak tylko z woja wyjdzie i po dwóch tyodzniach okazało się ze w ciąży jestem-4tyg.
Powiedzieliśmy rodzicom tak"musimy przyśpieszyć termin śluby bo zostaniemy rodzicami":tak::tak: Bałam się strasznie ale był luzik,a teraz już prawie jestem dwa lata po ślubie i mam super synka i teraz to śmiać mi sie chce z tego:tak:
 
powiem wam ze z jego charakterem bedzie cięzko nawet nie chce mi dać 2 szansy a mamy dziecko.Tyle razy ja wybaczałam tyle razy ja sie starałam o wszystko. Kto jak nie ja pomagał mu kiedy wyleciał do Irlandii i było żle tylko ja na niego czekałam ja mu wybaczam ze nie ma pracy a on nie może poczekać z mieszkaniem 1,5 roku az skoncze szkołe.
Dziewczyny co myślicie o tym bo on mnie na gg zablokował i ja do niego że ma mnie odblokować i dać mi szanse bo mamy syna on mnie odblokował nic nie napisał a ja obiecałam że sie jutro nie odezwe tylko jak on bedzie chciał ??
 
Ostatnia edycja:
dorom5 Taki sam wiek ciazy:-) heh moze ten fakt sprawi ze tez bedziesz miała chłopca:-) Fajnie by było. Chociaz ja chyba po ciuchu mysle sobie ze nie wazne co byle zdrowe było.
A mój Kacperek kopie głównie jak jestem w szkole i siedze sobie spokojnie, albo teraz jak siedze przy kompie. Jak leze to jest spokojny no chyba ze nieswiadomie przekrecam sie na brzuch to daje o sobie znac.

Apropo tego pecherza to ja wczoraj myslałam ze sobie przeziebiłam tak mnie strasznie przez 1,5 godziny bolał i wydawało mi sie z chce mi sie siku a jak szłam to dosłownie nic... Miałyscie cos takiego?
 
KORNELKA - ja myślę że póki będzie widział że ty za nim latasz to będzie nie ugięty ... pokazałaś mu że Ci zależy itp to teraz daj mu czas niech sobie pomyśli i odezwij się za parę dni ... no ale miejmy nadzieje że to jednak on się pierwszy odezwie
 
reklama
mikus_a - Dziękuje :-)
umi2 - Masz racje, oby było zdrowe :-) Ale Bartek, to pewnie trzyma kciuki żeby byl chłopiec, hehe :-) To 3maj się kwietniowkowa Mamusio :happy2:
kornelka - Cięzko jest cos doradzić. Ale ja równiez uważam że powinnaś dać mu czas. Tak to jest z facetami, zauważy że nie piszesz, nie dzwonisz... itd. poczuje że coś jest nie tak, i to wtedy dopiero On bedzie chciał odzyskać Ciebie, i wasze dziecko :-)
femme w internecie, to pewnie Nineczka śpi :-)

Dobranoc :rofl:
 
Do góry