reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jej pojawienie się tutaj było conajmniej dziwne. No i wydało się być może dlaczego. Akurat tutaj to raczej każdy ją olewał,bo nie miała za wiele do powiedzenia. Ale współczuje dziewczynom,którym tak nakłamała. Nie wiem czemu ludzie coś takiego robią.Jesli to oczywiście prawda.
Ja w sumie nic złego nie powiem. Tu zawsze była miła. Nie podpadła.
 
reklama
wiecie co, a mi od samego początku nie podobała się motylicaja... Naprawdę :/
coś wyczuwałam w niej dziwnego, tak samo jak było z jej poprzedniczką prawdę mówiąc, ale nie chciałam się wcinać bo tak naprawdę to moje może głupie odczucia a była chyba dłużej na tym forum niż ja więc uznałam, że wg was wszystko jest w porządku.
Ale najbardziej nie podobały mi się te jej jakieś głupkowate suwaczki typu niania antosia itd... nie chciałam nikomu zwracać na nią uwagi bo myślałam że może nie wiem, nie może mieć dzieci, rzucił ją facet, czy nikt jej nie chcę....
Ale czułam że coś z nią jest nie tak...

i ewidentnie ludzie którzy zachowują się w ten sposób i robią takie rzeczy to raczej normalni nie są.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie ma co na razie osądzać, trzeba czekać na wyjaśnienie i tyle. Możliwe, że to tylko dziwny zbieg okoliczności na razie nikogo nie wbijajcie na pal
 
umi może masz i rację, choć wątpię żeby teraz jeszcze się odezwała po tym co nam przedstawiła kingusia ;] najwyżej będę przepraszać, ale trzymam się swojego zdania póki co.

poza tym kingusia napisała że się przyznała...
 
Ostatnia edycja:
to jest ta sama osoba , identycznie pisze posty i w ogole

ale nie napisalam tego po zlosci, po prostu, zeby Was ostrzec, bo to dziwne jak osoba tak sie zachowuje.. moze to jakas choroba?
czasem tak jest... albo cos w jej zyciu sie stalo , ze udaje pare osob, choc jest jedna ...
 
hehe no prosze wchodze a tu takie jaja:D
no nic okaze sie wszystko tak po prawdzie to ja na poczatku msyalam ze motylicaja to andzia16...hehe
pozniej zorientowala sie ze jednak nie no ale z czasem sie okaze czy to co przekazala nam kingusia to prawda.

kingusia a mozna prosic cie o link w ktorym to motylicaja przyznaje sie ze klamie?
 
reklama
Nie znam sie na tym ale to na pewno normalne nie jest ://// Może niech moderatorki ja sprawdzą żebyśmy miały pewność

nigdy tu nie pisalam do moderatorow, jak chcecie to napiszcie ;)
ale ja jestem pewna co do tego...

z reszta nie wazne :) piszmy dalej jak pisalysmy..
tutaj az tak nie zawadzala, gorzej mialy dziewczyny z nia z innego forum... :)
troche zaszla za skore dziewczynom - bo ich oszukiwala
 
Do góry