reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kingusia i bardzo dobrze zrobiłaś, wszystko sie wyjaśni niebawem:-)
pati nie moderatorki a administratorki:-p ogromna różnica:-)
Ale puki co sprawa jest juz zgłoszona i jak sie wszystko potwierdzi lub nie to sie o tym dowiecie

edi paulqa zauważ ze przyznała sie na innym forum u nas nie udaje ciąży
 
reklama
Daffi ja nie widzialam tego, ze sie przyznala, tylko zauwazylam,ze mnostwo dziewczyn napisalo posty o niej, i wlasnie o tym, ze oszukiwala je...
i ze moderatorzy z forum.wizaz.pl sprawdzili to i te wszystkie nicki sa z tego samego IP

a ten post skopiowalam od jednej z dziewczyn z tamtego wlasnie forum
zaraz podam Wam link z jednego watku co dziewczyny rozmawiaja o niej
 

hmm podczytalam no coz nie fajnie wyszlo az normlanie konot na wizazu zalozylam by moc wejsc w jej profil.
dobrze wiedziec ze trzeba na nia uwazac ale mysle ze tu wielu szkod nie zrobila bo w sumie caly czas utrzymywala wersje ze ejst samotna chyba ze wczensiej kiedy mnie tu jeszcze nie bylo pisala cos inego i opiekowala sie dziewczynka jakas. jej sygnaturki czasem powalaly mnie na twarz no ale taka miala osobowosc.
 
Witam dziewczyny! :-)

My dzisiaj wyszliśmy.. rany jak mały daje popalić. Cały czas cyc i przewijanie.. :-p
więc jestem trochę zagoniona. Wieczorem znajde dłuższą chwilkę i napiszę co i jak... no i wkleję zdjęcia małego Olisia.

Pozdrawiam! :-p
 
reklama
Witam dziewczyny! :-)

My dzisiaj wyszliśmy.. rany jak mały daje popalić. Cały czas cyc i przewijanie.. :-p
więc jestem trochę zagoniona. Wieczorem znajde dłuższą chwilkę i napiszę co i jak... no i wkleję zdjęcia małego Olisia.

Pozdrawiam! :-p

Ixi super że już wróciłaś do domu i do nas :D czekamy z niecierpliwością :D

aaa ej i coś ściemniasz :D w suwaczku masz dopiero 39t i 4d :D hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry