reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
fikusku wczoraj chyba czopa zgubilam mamy juz taka nadzieje,ze to juz niedlugo moze dzis marcin juz nawet chce wolne wziac od dzis ale lepiej zeby poszedl do pracy bo kasa nam sie przyda tylko szkoda,ze na noce pacuje ;/
 
dziewczyny mega dużo piszecie. Mam duuuże zaległości. Nie wiem co u was, czasu mi brakuje na czytanie ,tym bardziej że na neta mało i na krótko wchodze.
To powiem co u mnie w skrócie
Michaś jak mial pół roku stanął na nogi, po ok 3 tygodniach nauczył sie siedzieć, jak go posadze to siedzi twardo. Od kilku dni z pozycji siedzącej łapie sie za szczebelki i sam wstaje. No sam usiąść z pozycji leżącej to strasznie mu ciężko to idzie, kładzie sie na bok ręką odpycha i po 3000 razie usiądzie hehe.
Ogólnie je mało bo 150 ml kaszy 3razy dziennie i wciskać próbuje w niego jakieś inne jedzenie no ale sie scwaniłam i zmielone na pył biszkopty do kaszy mu dodaje, jest smaczniejsza i treściwsza a jemu tak smakuje ze czesciej je :p
Wszystkie szczepionki juz miał, kolejna dopiero w marcu ;p w grudniu tylko na bilans.
Co jeszcze moge powiedzieć, jak mu sie nudzi to mnie wola "Maa mmm maa" hehe i mowi "ałaaaał" (oznacza ze coś mu sie podoba)
Jeszcze 2 tyg temu myslalam ze raczej niekontrolowane te jego gadanie, ale teraz jak go coś rozśmieszy to zawsze tak mowi :p

Jeśli chodzi o mnie. Świetnie, jestem w związku jestem na stażu :) chodze do szkoły ( codziennie teraz siedze w książkach) 5 grudnia egzaminy sa a mega dużo mam do nauki z biologii (przez pol roku calą ksiazke z nami przerobila!)
Pozew do sądu napisany (adwokat za calą sprawe o DNA i alimenty zażyczył sobie 2000 zł) ale jest świetny i warty tej kwoty!
Czekam teraz na termin rozprawy! :)
Szukam pracy jeszcze jakiejś dodatkowej (chciałabym jakiegoś dzieciaczka do opieki )

Moooże w następne wakacje wyprowadze się od rodziców :) Możliwe że dostanie mieszkanie J. i z nim sie wyprowadze tam.


O moje uczucia jesli chodzi? To powiem tak ,zakochana nie jestem, ale ufam J. i chce dać mu szanse. Jeśli coś nie wyjdzie to trudno. Trzeba ryzykować inaczej nie poznam życia :)



Ixi czyżby już urodziła??
Asheara co u Ciebie słychać? Jak Damianek?
Umi jak ciociny skarb rośnie? Zdrowy? Rozrabia?

Elizka jak dzieciaczki? Czytałam coś wyżej że chyba ząbkuje Miki.. Mój nawet jednego zęba nie ma! Kiedyś myślalam ze to ząb a to pleśniawka i tyle.. :(

Oo a co słychać u Ewi ?
Kingusi ?

Tesknie za wami Mamuśki :)
I powiem szczerze że za brzusiem też.... Chciałabym za rok postarać się o drugie.. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Normalnie jestem tak zazdrosna o wszystkie kobietki z brzusiami.. ;)

Ja lece ktoś musi obiad zrobić i posprzątać a zaraz Michał rozrabiaka wstanie i nic nie zdążę zrobić! :)


POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE! I CAŁUJE DZIECIACZKI ;*


wreszcie artystko zajrzałaś :-D
super , że sprawy w toku ;-)
i trzymam kciuki za związek... z tym drugim dzidziolkiem to mi szczęka opadła jak Cię przeczytałam :szok: normalnie podziwiam :tak:

ja MOŻE się zdecyduję, ale są warunki i to ostre:
*facet z którym będę i będę wiedziała na 10000000% ,że nadaje się na ojca ...
* mieszkanie na swoim
* dobra praca
;)



U NAs oki, mała dwa zębole ma, jest przeziębiona :baffled: gaduli jak najęta (po swojemu , gagagaga,dadadadada itp. :) )


Artystka chloopaka masz przecudownego:)))
Pozdrawiam was wszystkie z lozka znowu:))) mowie wam urodze za 7dni i zbieram sily teraz na ciezki porod:((
Nic mi sie nie chce...

Ewi trzymaj sie :*
Eliza zaglosowane, w zupie nie pomoge bo gotowac nie potrafie...:/


trzymam za Ciebie kciuki i za pozostałe z brzucholkami :-D
 

Załączniki

  • DSC00532.jpg
    DSC00532.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 32
jedno zdjęcie się tylko załączyło :wściekła/y::baffled:
teraz więcej wstawię :-D
 

Załączniki

  • DSC00464.jpg
    DSC00464.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC00536.jpg
    DSC00536.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC00533.jpg
    DSC00533.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC00459.jpg
    DSC00459.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC00421.jpg
    DSC00421.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC00418.jpg
    DSC00418.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC00398.jpg
    DSC00398.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 24
malenstwo sie jeszcze bardziej obsunelo w dol i pobolewa mnie podbrzusze ;)
cala sie trzese ide wlozyc kocyk i swoje kosmetyki do torby ;)jak dzis urodze to bede najszczesliwsza na swiecie ajjjc moje bioderko
 
reklama
Artystka- fajnie,ze napisałaś ostatnio myślałam o Tobie i o Michasiu jak się Wam układa. Widzę,ze mały postępy robi :)
Co do ząbków, Adaś zaczął ząbkowanie jak miał 5 miesięcy, dziąsła popuchnięte,fioletowe,ząbki prześwitywały a pierwszy ujrzał światło dzienne jak miał 8m10d.
No i życzę powodzenia w związku:) Najważniejsze,ze jest ci z tym facetem dobrze,że czujesz się bezpieczna. Mam nadzieje,ze Wam się fajnie ułoży.

Kingusia- Ciebie też fajnie "widzieć":) Kornelcia rośnie jak na drożdżach. No i gratulacje za 2 pierwsze ząbki:)
A ty bardzo wyładniałaś. Chyba wcześniej miałaś blond? W ciemnych ci bardzo ładnie. No i chyba troszkę schudłaś.
A jak tam z tatą Kornelii? Układa się?

Evi- napewno będzie dobrze. Nie przejmuj się do terminu parę dni i dzidzius jeszcze ma czas. Ja to po terminie zaczęłam panikować-ale to zrozumiałe. Też męczyły mnie skurcze a mały i tak uparcie siedział.
Życzę ci byś już urodziła:) Te czekanie jest najgorsze.
 
Do góry