reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Justys wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia i pieniedzy :tak:
Mloda jak bylo na imprezce?
Elwirka dobrze ze nocka udana. moze bedzie juz lepiej
Agateczka witaj ;-)

ja nawet wyspana, m. wrocil o 5.00 i do 7.00 gadalismy, ale cale szczescie udalo mi sie zasnac.
milej niedzieli dziolchy
 
Ostatnia edycja:
Witam ;)
Młoda mam nadzieje, że impreza udana ;)
Justys sto lat ;)
Agateczka ja dawałam od połówy trzeciego miesiąca soczek z marchewki. A od czwartego to Zośka jadła: marchew z jabkiem, brzoskwinie, banana, jagody z jabłuszkiem i bodajże śliwki są od czwartego. Je najpóźńiej wprowadziłam. Spróbuj może sama utrzeć marchewkę i trochę wycisnąc soczku na łyżeczce. Moja Zosia np. nie toleruje banana ze słoiczka a takiego zwykłego jak jej skrobie to wcina jak mała małpka.. A z tymi wodami to Ci nie pomogę. Moja też sę dusiła, ale odessali mi ją jakoś w szpitalu i było ok już na 3 dobę...

Więcej nie dam rady przeczytać... Jakoś ten weekend przebiega w kiepskim nastroju, no ale to n ie ważne. Jest piękna pogoda więc uciekamy z Zosia na spacer.
Miłego dnia ;)
 
Ojejku 2 dni mnie nie było... Dobrze że chociaż wczoraj się opanowałyście:p

justyś 100 lat i wszystkiego najlepszego!! Też chyba bym się popłakała. Siły!

gosiada oby humor się poprawił:)

agateczko
witaj, nie bardzo Ci pomogę ale staraj się bo ja się nie starałam i do tej pory z małą śpię;/

rybkabial oby szybko wyskoczyły dwójeczki u nas tylko już piąteczki:) to fajnie że @ się zjawił i już bez nerwów:)

młoda jak tam po imprezie?? Świetnie zdjęcia malutkiego:)

herbata
trzymaj się już nie długo i będziesz miała malutką ze sobą:)

Elwirka
zdrówka dla małej!

gosia
prosimy zdjęcia z wesela:) jak się udało??

Kamcia oby poszukiwania odniosły skutek zamierzony:) Ja też nie lubię zimna, też chciała bym z włosami poeksperymentować ale nie jestem taka odważna;/

Liza jak chcesz to się odezwij:) Oby wszystko się ułożyło:) Ja lubię burze i wichury ale tylko jak jestem w domu i nie stoję przy oknie a tak to masakra!! Dobre chociaż parę groszy na naukę Hani teraz wszystko takie drogie!!

Daffi masz rację w blondzie najładniej wyglądasz:)

KasiaF
no to masz świetnych sąsiadów po prostu... Mojak koleżanka też miała taką sąsiadkę to dzwoniła na nią i na jej św. pamięci męża że dziecko płacze o 2 w nocy przyjechała policja i dopiero zaczęło dziecko płakać bo walili do drzwi a taka udana że ma troje dzieci i każde z innym i uprzykrza życie w całym bloku. A mały rozkoszny:)

umi Twój też fajniusi ale nie wygląda na 17,5kg:)

mazia witaj i pisz jak najczęściej:)

Sorry którym nie odpisałam;/ Ale tyle piszecie szok:) Na początku to się pochwalę że zostałam ciocią:) małego Czarusia (heheh tak jak mój mąż) moja siostra cioteczna w piątek urodziła synka:) bardzo mi jej szkoda bo ją trzymali nie wiem po co od wtorku w szpitalu i nic nie robili;/ ma dziewczyna 18 lat dopiero i w piątak rano zaczeli wywoływać okazał się bardzo duży rozwarcia nie było o ją pokroili;/ ale już ok bardzo zadowolona:)

Po za tym weekend pełen roboty w czwartek przyjechał brat C z żoną, w piątek wysprzątałam całą kuchnię teściowej powywalałam mnóstwo pierdułek co znosiła na półki i muszę uciekać bo nawet szafkę z lekami wysprzątałam, jak tylko wrócą uciekam do rodziców:) Ale i tak pewnie tego nie zauważy bo brat C z żoną uporządkowali skalniak przed domem i oni będą na piedestale:/ chociaż ja ogarnęłam podwórko dom a C zajmował się firmą i w ogóle nerwów się najadł bo karty zblokowali i jeździł 2 godziny między bankiem a skarbówą;/ Domka ok dziś ledwo wstała i cmoka co znaczy że chce to bozi iść ja nie wiem skąd ona wie że niedziela to niedziela i chce do kościoła iść. Zaczyna się z gadką rozkręcać... Miłej niedzieli:)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje z powodu zostania cioteczką :D

Wygląda na to że weekend byl bardzo pracowity :D. U mnie weekend tak bardziej leniwie pogoda ni to ciepło ni to zimno :confused:. najgorzej że jak ide z małą to ona od razu do wody lezie czy to kałuże czy to w jakiejś misce i od razu jest mokra i trzeba przebierać bo jeszcze nie daj boże się przeziębi. Chodź i tak muszę chyba przejść się jutro do lekarza coś marudna jest i ma bardzo dziwne kupki pod wieczór zmierze jej temperaturkę i zobaczę jak to tam wygląda.

Achh chciałabym pojechać do norwegii do mojego misiaka z małą ale pewnie rodzice bedą zaraz mnarudzić że to długi lot i w ogóle :sad:
 
Hej niedzielnie.
Kasiek dzieki :*

U nas dzien szybko zlecial....
Rano M mnie zszokował bo budze sie on do mnie dolatuje daje buzi, odwracam sie a tu obok mnie 3 róże! (z naszego ogródka;)) niewierzylam własnym oczom, strasznie mnie zaskoczyl - pozytywnie:)
A potem bylismy u tesciów bo mielismy sprawe.... :( ale juz bedzie oki, na szczescie! dzieki za kciuki!
 
reklama
Do góry