reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Mariolcia mam jeszcze troche ubran po niej i powoli wyprzedaje, turami tak;]
Kazdy grosz sie przyda;P

Kurcze ale gorąco na dworze, az sie nie chce tyłka na dwor ruszyc, w domu tak fajnie chłodno :-D
A no i Miki mi jęczy, co za dziecko ;P:)
 
U mnie dzis na termometrze elektronicznym na dworze pokazywalo po poludniu 40 stopni.... :cool2: a raczej nie jest zepsuty;p
Jutro rano basen napełniam wodą, badz jeszcze dzis to zrobie to w nocy tez sie ogrzeje :)

Bylismy na dworku godzinke i zebralam dzieiarnie wykompalam i jedzą kolacje:-)
 
Hej laski

Małoda
gratuluję!!!! Super fotki:)

Herbata
końcówka to już bardzo szybko leci zaraz będziesz nam pisała że do szpitala jedziesz rodzić:p

Liza fajne ciuszki:) super masz męża... W przeciwieństwie do mojego co dzisiaj nawiwijał ale to na na główny... Mój to chyba musiał by długo myśleć...

Mariolcia fajnie że wszystko ok i podpisujecie umowę to na jakiej ulicy znaleźliście to mieszkanko ja dziś akurat byłam w Lublinie:)

gosida super że mała zaczyna jeść nowości:) Ja Domce już dawałam chyba w 4 miesiącu ale z niej łaskuch zawsze był:)

justyś na pewno mały przy dzieciach nauczy się jeść w żłobku i ni będzie grymasił:)

mazia ja też chyba wolałabym w styczniu to szykuj kaskę na prezenty:)

gosia to rzeczywiście Ci się rozkręca a jak z nauką chodzenia raczkowania itd.?

Elwirka
ale Ci dobrze z Tymi nockami nie wiem czemu moja się tak budzi:/

umi moja też ma jazdy;/ kiedyś jej się ubzdurało że ją pampers swędzi... Jak usnęła to okazało się że nic tam nie ma i przespała z nim do rana;/

Koniczynka życzę powodzenia w pisaniu pracy ja najbliżej za dwa lata się bronię jak się dostane oczywiście:)

Patisia ale Ty wytrwała jesteś:) podziwiam Cię... Ja też nie chciałam żeby wszyscy wiedzieli chociaż byłam na studiach... A egzaminy mi lepiej szły bo od czasu jak zaszłam w ciążę do teraz nie miałam żadnej poprawki:D

Daffi zamilkła??

Nie bardzo się odzywam dziś byłam w Lublinie bo brat C z żoną musieli zabrać rzeczy z piwnicy cóż z tego że ma prawo jazdy a nie jeździ, Domka była na mojej uczelni zapytałam się to i owo:D I w sumie we 3 baby wróciłyśmy bo chłopy zostali(bracia C) a C na dzień dobry mnie wku.... wracam a on w stanie pozostawiającym wiele do życzenia do tego w du... uprzejmy... No cóż jakieś teksty jeszcze wali pojadę do rodziców może zatęskni i zastanowi się 3 razy zanim buzie do mnie otworzy... A po za tym wczoraj przypomniało nam się że siostra C w sobotę miała 30 urodziny i my i brat C z żoną zapomnieliśmy kupiliśmy jej prezent i zrobiliśmy tort z 30 świeczkami i pod pretekstem grilla zaprosiliśmy jak zgasiliśmy światła i C wszedł z tortem to się popłakała:D:D Domka zaczyna co chwila jakieś słowo wymyślać ma teraz alter ego i klepie się po piersi i mówi że jest MIMI:D I ostatnio stanęła na tarasie i do C mówi " Tata Mimi brum!" Rozkoszna chyba tyle u mnie sorry że tak dużo i przepraszam jeśli którejś nie odpisałam;/
 
A u nas słoneczko świeci a chłodno jest... :)
Zosia sprzedana do teściowej i układam nasze ubrania w szafie bo wygląda jakby co najmniej tornado przeszło.
 
Hej. ja nadrabiam tylko ostatnich 7 stron.
Dzisiaj od 7 do 13 na jeździe byłam, jutro powtórka mnie czeka i w czwartek na 14.
Po powrocie z jazdy szybki porządek bo przy S dzieci zrobiły straszny bałagan,:szok: a S chory dziś i w łóżku leżał to samowolka była :-D a ciotka dzwoniła ze za nieco ponad godzinę będzie, potem oczekiwana wizyta i tak do tej pory.
właśnie sobie gruszki gotuje na kolację.

a na jeździe było fajnie. dobrze mi szło. już mam nawet zaplanowaną jazdę na poniedziałek i w poniedziałek pewnie będziemy ustalać termin egzaminu. Czyli najpóźniej za dwa tygodnie będę zdawać.:-D a jeszcze gdybym wyjeździła prócz poniedziałku ostatnie pięć godzin to byłoby super:tak::-):-D
Kasiek Gratuluję zostania ciocią.
Liza Wow, to się M postarał, oby więcej było takich poranków.:tak:
Justyś Spóźnione sto latek.
Gosia Fajnie że się na weselisku wybawiliście.
Malwina Brawo dla Zuzi a siusianie do nocniczka.
Młoda Gratuluję zdanego egzaminu.
Patisa Witaj. Ja tez miałam podobną charakterem wychowawczynie, sam na sam mila ale za moimi plecami potrafiła nieźle obsmarować mnie.
Konniczynka Szybkiej przeprowadzki życzę.
 
reklama
GRATU ZE ZDANEGO EGZAMINU :-D

m cały dzien an dworze tera słodko spi zmeczona.

Zoo podwróko plac zabaw dzieci ine zwierzątko ojejeju i jeszcze wiecej po porstu szok :D al podobno upały majo do nas przyjsc oby
oby jutro planuje zakupki w auchon.

A mój prawie małej disiaj nie widzial na skype tka sie praca ułozyla :( nawet dobranoc nie miał jak powiedziec ehhhno trudno ;(
 
Do góry