reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam z rana. Ja ostatnio wcześniej jak o 7.30 nie wstaję.:-)
coś mnie dzisiaj wzięło bo do kibelka się lata:-D
Beacia A was instruktor uczy sposobem czy sami na wyczucie macie jeździć?
Gosia trzymam kciuki za pracę.
Kasiek Moja teściowa to amol na wszystko by brała :-D czy boli ząb czy głowa, czy przeziębienie amolem trzeba się nasmarować.:-D co do @ najlepiej spokojnie podchodzić do tego tak jak piszesz co będzie to będzie.
 
reklama
Na razie nic nie napisze zgubiłam przy bankomacie 100zł to znaczy kartę wyciągnęłam a kasy już nie zajeżdżam na rynek i dopiero się zorientowałam!!!!!!!! Kasa cofnęła się do bankomatu!!!!!!! Jestem wku..... z własnej głupoty!!!!!
 
elwirka to aspirynka i pod kocyk!
mloda a u mnie lazanki :-)
kasiek wiem ze latwo sie mowi, ale co innego poradze...najwazniejsze ze masz oparcie w facecie. rodzicami sie nie przejmuj, zawsze beda gadac
gosia to oby ktos sie odezwal w sprawie pracy!
 
gosdia może i tak bo zaznaczam że innych objawów chyba że to roztargnienie przy bankomacie;/ nie mam i nigdy nie zapomnieliśmy się nigdy się nie zsunęła czy pękła. To kiedy ten wspaniały dzień??

Ewi masz racje co będzie to będzie przejdę przez macieżyństwo a potem praca praca:)

Młoda
nie lubię kapuśniaku zresztą wszystkiego co jest z kapustą związane;/

Herbata
ale problem w tym że ja panikuje tak jak ponad 2 lata temu

Byłam na tym nieszczęsnym rynku i kupiłam sukienkę na weselę bo miałam taką starsznie odkrywającą wszytstko a tu październik to nawet estetycznie nie wygląda bo wiadomo jak będzie?? Jak rodziłam Domkę 4 pażdziernika była piękan słoneczna jesień wychodziłam 13 było dżżysto i padał deszcz i byłą mgła na drugi dzień się budzę 14 października śnieżyca:) U teściowej właśnie kontrola z sanepidu;/
 
witam :)
ja juz MOPS zalatwilam. kolejki jak nie wiem co. ;/ masakra. mlody spi, obiad ugotowany. barszczyk bialy jest. pogoda sliczna wiec dzis obowiazkowo spacer :)

gosia powodzenia z ta praca.
ewi sposobem nas uczy. a ty jak robilas?
kasiek bedzie dobrze :) masz super faceta i bedzie cie wspieral. a ja tez ostatnio zapomnialam kasy z bankomatu.
gosida to kiedy ślub?
elwirka zdrówka :*
 
reklama
Do góry